Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

tinaki1275
2. okt 2010

@noemarta ono to vzdy nie je super..ver mi ..mne to uz aj lezie na nervy ,od aprila neprsalo ...co by som dala za jednu letnu burku ...🙂

bellablonde
2. okt 2010

cauko holky
my dnes mame veget den, neupratujem, neperiem, nezehlim, nevarim (mam od vcera) 🙂
kedze som na deti sama, tatika mame od vcera prec na sluzobke, tak sa nepretrhnem, radsej sa budem s deckami hrat

inak kokso u nas je fakt kosa. Vysla som na balkon vycistit macke zachodik a isla odtial drkotajuc zubami 😕
je nacase aj u nas povytahovat teple oblecenie

posledne dni sme mali so saskou dost blbe, malo spinkala, malo papala a niekedy spustila chuda taky rev, ze som uz bola v koncoch, co s nou moze byt
no nastastie dnes je znova moje dobre babatko, pekne drichme od 10, ani von som s nou nesla, co som sa ju bala chytit a obliect, aby sa mi nezobudila 😀 tak kysneme doma, ale nevadi. Pojdeme sa vyvencit poobede 🙂

@strasska ked chodis s julkou k lekarovi, tak misko vzdy ide s vami?? 😕
@monline pekne rodinne foto, bratovi drzim na operaciu palce, nech to vsetko pojde bez komplikacii

noemarta
2. okt 2010

@tinaki1275 a kde to presne zijes, na ostrove, ci pevnine???
Tak verim ti,.... ale vies, kazdy chce to co nema.... 🙂
@bellablonde ahoj, uz si sa tu dlho neukazala.
Juli, ja som na tom podobne, od vcera mam vsetko porobene, dokonca sa dnes mm postaral o obed, sme si objednali pizzu, takze vegeeet. Mala mi akurat zaspala na prsniku, tak si idem asi na chvilu schrupnut s nou, ved aj pocko je na to, ako keby malo snezit, nezda sa vam?? 😕 😕

katty17
2. okt 2010

ahojte babulky. tak ja som dnes navarila zepecenu brokolicu s cestovinou a sampinonmi. mnaaaaam, paradne mi to vyslo 😉 . risi siel nakupit do rakuska do metra tak ja idem pozriet nejake vecicky do velkoskladov. som zvedava co ma tam dnes zaujme. 😉 uz som taaaak velmi dlho nebola na nakupoch ...

bellablonde
2. okt 2010

@noemarta mas pravdu, ja sa tu zjavim len sem-tam... vsak si si vsimla u maxarky, ze nie som az taka vyrecna, 😅
radsej si precitam, co je nove a ked aj zacnem pisat, v polke mi do toho skoci peto alebo saska zacne plakat a je po chatovani 😀 😀

ja by som si taak schrupla, ale cakam, ze saska sa kazdu chvilu zobudi
som si navarila kavu - taky slaby vyplach nescy a vela caro ... sa bojim, ze by mi drobec nespal, kebyze si spravim poriadnu kavu...
aj tak sa nam pokazil pressovar, do opravy sa ho neoplati dat
musime uz konecne kupit novy 🙂 🙂

@katty a kam chodis na nakupy? do velkoskladov asi len so zivnostenskym listom sa da? ci aj normalne ja by som si tam mohla skocit nakupit??
celkom ma to zaujima 😉

noemarta
2. okt 2010

taaak, trosku som si schrupla s nelkou, ale idem si asi spravit kavicku, mame dolce gustu, tak si idem spravit latte.
🙂
@katty17 ahoj kati, a a a kam sa chystas dnes poobede do velkoskladu, to je dnes otvorene??? lebo napr. wenice je dnes zatvorene...

alllexa
2. okt 2010

@monline - maly je krasny! A Nika ako velka slecna, ste ako sestry!🙂

@noemarta - a kedy stihas ist na pilates, ked kojis, to mate take pauzy? A mala Ti to mlieko potom neodmieta?

noemarta
2. okt 2010

@alllexa ahoj, chodim na pilates do ivanky iba v sobotu od 9tej do 10tej. Mala sa budi tak okolo 7,30, takze okolo 8,30 som ju nakojila, uspala a ostala s mm doma. a ked som sa vratila bola uz sice doma, ale pohodicka, ona bez mlieka vydrzi tak hodinu, hodinu a pol, ked je teda hore. A mlieko mi neodmieta, ved na pilatese nie je nic zle, tam sa neskace, v podstate prsia sa tam necvicia, je to zamerane na panvu, chrbticu a nohy a samoska brucho. 🙂

alllexa
2. okt 2010

@noemarta - no sikovne si si to vymyslela... Ked ja toho mojho nakojim, o hodinu a pol chce opat, takze to nestiham nikam ist, aj tak je to vzdy v inom case. Zacala som cvicit doma, aj som si cez net objednala stepper. Ale vaha stale nejde dolu:( Cudujem sa, ze napriek tomu kojeniu to nejde, a pritom nejako vela nejem. Takze je dost mozne, ze keby som prestala kojit, tak este priberiem. Ale chcem zacat chodit aj plavat, to necham doma odstriekane mlieko, aby mal co papat.

tinaki1275
2. okt 2010

@noemarta zijem na Krete v meste Chania...

noemarta
2. okt 2010

baby ideme von s malou, konecne po case, vsetci traja. 🙂
paa

tinaki1275
2. okt 2010

@noemarta prajem peknu vychadzku ..😉

mojalili
2. okt 2010

Ahojte kočky, konecne som si cez den pospala 2 hodinky, ved v noci Danko vymyslal....

Dnes mame uz 4 mesiace, ako ten cas leti...
4 mesiace - 7 kg / 64 cm 😉 😉 😉

merikac
2. okt 2010

@mojalili jeej, to je danko?? sa na foto podoba s Lili 😉

mojalili
2. okt 2010

@merikac Ahoj, veru sa podobaju, majú spolocnu mamu 😀

Dnes sa DAnko prevratil z chrbatika na brusko 😵 😵 😵

merikac
2. okt 2010

@mojalili sak to je jasne,, ale doteraz mi vzdy danko prisiel viac na tatu a tu podobu s lili som si nevsimla..ale na tejto fo je to jasne 😵

mojalili
2. okt 2010

ja ked sa pozeram na Lili fotky, tak to je cely Danko... toto je Lili

zuzik1983
2. okt 2010

baby trochu mimo od temy,ale mozte mi poradit?mame novu vstavanu skrinu a ked tam mam oblecenie,tak je take napachnut od toho dreva a vadi mi to.co do skrine,aby mi oblecenie pekne vonialo.co mate vy?

merikac
2. okt 2010

@mojalili ty to mas uz v oku,,na tychto sa mi uz az tak nepodoba,,ale istotne tam ta podoba je 😉

merikac
2. okt 2010

@zuzik1983 s tymto mam aj ja problem,,,este pred narodenim malej sme kupili komodu a stale jej tie veci citim tym drevom,a to su vecicky, co pritom perem casto 😒

zuzik1983
2. okt 2010

@merikac ved aj my sme tu skrinu dali robit este mesiac pred naarodenim malej,takze je to uz 4 mesiace,nechavam ju aj otvorenu vetrat trochu a stale nic ☹

kafoditka
2. okt 2010

Caute babule 🙂Tak som sa cely den flakala s malym vonku, boli sme aj v Auparku, kupila som si tricko a tot vsio.. 😒
V Nay som bola kupit baterku do vahy a teta predavacka mi hovori : Jeeeej, ale vas maly je asi cely tatino, z vas nema vobec nic.... 😖 no tak ma potesila 😅 Filip uz lezi okupany a napapany v postielke, hodila som este pradlo do pracky a kedze som doma sama, idem si dat vanu a spravit si manikuru aj pedikuru - peknu cervenucku 😵 😵 😵

@merikac
@zuzik1983 ja mam zasa taky problem, ze v novej rolldorke, ktoru mame asi len pol roka mi tak cudne zatuchaju niektore veci.. Akoze vyperiem, vyzehlim, odlozim do skrine a ked ich vytiahnem po dlhsom case, tak ma ide vystret, lebo cudne smrdia... nechapem.. su to veci, ktore nosim len velmi malo..

monline
2. okt 2010

@mojalili tá prvá Dankova fotka s tou podobnou u Lily, treťou- tam sa mi podobajú..ale inak nie, Danko je po otcovi ...tak vy už máte 4 mesiace..super..my až o týždeň

merikac
2. okt 2010

@kafoditka to robi ta kombinacia toho pachu dreva a prachu.....

monline
2. okt 2010

@alllexa potešilo, dík 🙂 mala by som sa konečne niekedy fotiť aj namaľovaná, furt vyzerám ako nestíhajúca žena na materskej 🙂

merikac
2. okt 2010

@kafoditka prachu na pranie- som samozrejme myslela 🙂

merikac
2. okt 2010

baby, my sme dnes boli na dvojitej 50ke a ja som sa tak prezrala, ze mi je az tazko 😒

kafoditka
2. okt 2010

@merikac ani mi nehovor, ja som sa vcera prezrala langosov a dnes som cely den jedla radsej zeleninu.. 😉

zuzik1983
2. okt 2010

@kafoditka no aj to,veci,ktore dlhsie nenosim,napr 2 mesiace,tak tiez smrdia zatuchlinou a skrina je nova ☹

merikac
2. okt 2010

@monline mna zacala dnes mala tak olizovat, ci papat, alebo akoby som to nazvala-po tvary, ze vobec nevyzeralo ze by som sa malovala 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre