Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

monline
3. okt 2010

@cigaretka5 podstatné je, že si to vieš zmanažovať a všetci sú spokojní..aj upratané máš, aj práca je spravená, aj malinká je obriadená, aj si si pocvičila....šikuľka

cigaretka5
3. okt 2010

@aalexis007 A kde si kúpila?

cigaretka5
3. okt 2010

@aalexis007 A ako s ním cvicis ? Ja malú dávam na bruško hrkocem jej hráčkou a ona si spokojne zuzle zapastie.....

aalexis007
3. okt 2010

@cigaretka5 presne v tom obchode čo som uviedla ten link - to je jeden obchod v Trnave a majú tam skvelé veci. A tuším majú aj zasielkový predaj. Alebo je to aj na tejto stránke :
http://shop.aladdin-kociky.sk/index.php?main_pa...

cigaretka5
3. okt 2010

@monline No v podstate áno manazovat mi ide, hahaha. Som si povedala že si vlastne tou kockou na upratovanie platím voľný čas. Takze som si za 70 ecko mesačne kúpila cca 8 hodín čo môžem byt s malou miesto s handrou

aalexis007
3. okt 2010

@cigaretka - k tej hracej podložke je aj ten malý vankúšik, ktorý dám malému pod ručičky (ako je na fotto) a on si krásne dvíha hlavičku. Doteraz si tiež hneď našiel rúčku a žužlal o 106 ale takto mu to ide super.

cigaretka5
3. okt 2010

@aalexis007 A ide sa nakupovať, jaj ukojim svoj ženský hormon ale predovšetkým rozvijam svoje dietko

aalexis007
3. okt 2010

@cigaretka5 určite budeš spokojná - ja som kukala aj iné hracie deky, ale táto sa mi veľmi páčila - je krásne farebná, hrá a svieti. A má aj celkom fajn cenu. Myslím že neoľutuješ 🙂

monline
3. okt 2010

@aalexis007 my sme dostali takúto, ale nezdá sa mi taká fajn ako tá tvoja..no čo už, meniť nebudeme...na tej našej ešte nedočiahne na hračky, sú veľmi vysoko a nemá žiadne zvuky okrem šušťavého materiálu..a okrem hračiek čo visia je len na spodku nerozbitné zrkadielko...ale malému sa tam páči, to je hlavné 🙂 a najviac sa mu páči, ak ho tam rozbalím a nechám kopať bez plienky

strasska
3. okt 2010

Ahojte, dnes je krasna nedela! Slniecko svieti, aj ked je chladno, pretoze v noci bol 1. mraz
Som tu iba na skok, lebo chcem ohlasit asi 5dnovu absenciu . Odchadzame cela family k prababke, ideme strazit domcek, krmit sliepocky a ine potvorky, pretoze prababka cestuje na zapad.
Tak drzte palce, nech to detuse na novom mieste zvladnu a nech to zvladne aj statok, lebo ja som skor taka panska vidiecanka.
Vsetkych Vas pozdravujem

maxara
3. okt 2010

@strasska prijemny pobyt u prababky a nezabudni na tie zvieratka 😉

katty17
3. okt 2010

@bellablonde , @noemarta - vcera som bola v tych velkoskladoch pre miminka a musim povedat ze tam maju vselico 🙂 bola som aj v skladoch disney, wenice....ale nic take som nekupila malej, lebo vsetko potrebne uz ma 🙂 jedine co by som este chcela kupit je nejake chutna ciapocka a rukavicky na zimu. marcelka, wenice je otvorene aj v sobotu doobeda.
dnes sme boli s malou na karloveskych hodoch. prijemne bolo. dali sme si cigansku, lokse, burciacik , kupili nejake drevene drobnosti do kuchyne a sup sup domov ...

katty17
3. okt 2010

@mirka285 - miri ty si si nakoniec objednala tie cizmy hnede ci biele? uz ti prisli? ja mam predstavu ciziem len som zvedava ci take aj niekde zozeniem 🙂
baby, nechystate sa shopovat do rakuska do SCS?

monline
3. okt 2010

@maxara mám problém s otvorením fotiek, ale prehľad vidím a malinká je kráááásna..vyrástla a je milučká ako sa usmieva..pristane vám to..pozriem si detailnejšie fotky akonáhle sa mi ich podarí otvoriť..máme od včera nejaký problém s netom, neviem otvoriť azet, gmail ani facebook a kadečo iné ☹

monline
3. okt 2010

@strasska užite si pár dní na vidieku, malo by to byť oživením dní..zvieratká..🙂

monline
3. okt 2010

@maxara a foto torty? vidím z nej kúsok...🙂

maxara
3. okt 2010

@monline problem je, ze nas fotak ostal doma a aj na fotenie nim sme si spomenuli len tak sporadicky.. vsetky fotky robil Ninkin krstny otec, takze cakam az on posle fotky.. tam by mala byt aj lepsia vyzdoba aj ta sala, aj Ninka nastajlovana.. ale este nemam.. 😒

monline
3. okt 2010

@maxara dobre...toľko počkám 🙂)

maxara
3. okt 2010

@monline 🙂 no ja dufam, ze to nebude dlho trvat, lebo aj ja chcem pokukat, tiez som zvedava 😀

monline
3. okt 2010

@maxara dnes som vytočená na muža..chcela som, nech nachystá kúsok zeme pred domom na zabetonovanie 8 obrubníkov, nech sa dá uložiť zámková dlažba medzi cestou a našim chodníkom za bránou..plocha asi 1,5m2, teraz je tam úzka doska a pod ňou hrboľatá zem s trávou, strašne zle sa mi tadiaľ vychádza s kočíkom, sľubuje mi to odkedy sa malý narodil..včera povedal, že to dnes vykope, samozrejme, celý deň má ovládač v ruke..a ked som sa ozvala, tak ževraj ho bolí noha (chudákovi zarástol necht)!! tak som sa ho iba spýtala, či tam má toľko štichov ako ja na bruchu a či čaká, že aj na takú malú prácu zavolám niekoho, koho musím zaplatiť..ževraj to spraví zajtra..no to som zvedavá! 😖

mirka285
3. okt 2010

@monline lenivi si ti chlapi jak hovado,ja som sa dnes tak nasrala ze mame tichu domacnost 😠

monline
3. okt 2010

@mirka285 presne tak..si myslí, že keď je nedeľa, tak ju treba prežiť pred telkou, lebo v ostatné dni chodí do práce..ale niekedy predsa musí aj doma niečo spraviť, ak sa mu cez týždeň po robote nechce, tak by mohol aspoň v nedeľu hodinku dve niečo spraviť..serie ma..a u vás čo?

maxara
3. okt 2010

@monline ☹ to su ti chlapi.. vsetci su tusim rovnaki.. mm mna buzeroval, ze sama sa ta vyzdoba nespravi a sam sedel pri ntb a browsoval po nete, kym ja som kojila. Alebo sedela som pri kompe, lebo som musela napisat mejl tej babe z restiky, kde sme mali tie Ninkoviny a Ninka akurat zaspala za mojim chrbtom. Ako som tak pisala, pocula som, ze krochka, tak som si povedala, ze rychlo to dopisem a beriem ju hopa, ked tu zrazu prisiel mm, sadol si na gauc oproti Ninke, pozeral na nu a mne hovori ukazujuc na Ninku, ze "aha, dusi sa plienkou.." cize preto mi krochkala, ale ja namiesto otocenia sa som to chcela dopisat.. a on pako namiesto toho, aby hned ako ju zbadal, skocil k nej a dal jej plienku dole, si sadne a vycitavym tonom mi oznami akoze ci mi nevadi.. otras..

monline
3. okt 2010

@maxara teraz ten môj vidí, že som nasratá a nemám chuť sa s ním ani baviť, tak práve mi vzal malého z rúk, že "ideme sa prejsť po dome"..som zvedavá, koľko spolu vydržia

maxara
3. okt 2010

@monline 🙂 oni su tusim sibnuti.. mm mi mal varovat v piatok Ninku aby som mohla robit a potom som pocula ako zehli a Ninka place. A on ze ci neviem nahodou preco Ninka place.. kedze ona chce byt vzdy na pleci, alebo aspon nech sa s nou niekto vykecava, ked uz je hore.. a on to vie velmi dobre. Len co ju chytim, alebo sa prihovorim, hned sa skerkuje smejkuje.. ale na to mi on povie, ze jeho uz bolia ruky.. takze nosenie po dome je u nas velka pardubicka a este aj caka, ze dostane metal, ked to s nou obehne 😀

monline
3. okt 2010

@maxara no..už sú spolu desať minút a malý len raz pišťal, ale počujem zdola mikrovlnku, ohrieva si večeru, však chudák narobený od tretej, kedy jedol, zas vyhladol..a malý je určite v lehátku...
tvoj žehlí? ako sa ti to podarilo dosiahnuť? 🙂
dnes som mala malého v kočíku, klasika rovná podložka bez vankúša..a on dvíha hlavičku, zapiera sa, len aby sme ho dali sedieť..už nechce ležať ani za svet...predtým sa dvíhal len ked bol vyššie, na vankúšiku, ale dnes ma prekvapil, ako mu to dobre šlo aj z rovného

mirka285
3. okt 2010

babale tak u nas je to napodobne...vcera sa dusoval ze si vyhadze dnes veci co nenosi z rolldorky lebo fakt tam neni miesto a jedna tretinaa jeho veci je taka ze uz dva roky to nemal na sebe...a dnes ked som to od neho chcela tak mi zahlasil,ze ale vsak je nedela a nechce sa mu teraz...ja sprosta som este navrhla ze vsak ja to spravim,a len mu kazdu vec co chcem vyhodit ukazem ci mozem...a on ze nie on si to sam...lenze to bude kedy?nikdy ako ho poznam...cely den lezi pred telkou,lebo v nedelu netreba robit nic,lenze kedy potom ked cely tyzden je v robote?som zduta jak papuca,ani do mesta sme nesli a aj vonku som bola sama s malou 😠

mirka285
3. okt 2010

@maxara zehli?tak to u nas nehrozi ani vo sne ☹

monline
3. okt 2010

@mirka285 akoby sme my mohli nedeľu preležať...my aj ked sme chodili do práce, tak večer sme mali druhú smenu..on príde domov o pol šiestej a má veget..stará sa len o to, aby sa najedol, osprchoval, 10 min pohral s malým a aby mu neuniklo nič z teletextu a správ

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre