Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

mirka285
3. okt 2010

@noemarta tak pozri tie sabi v obchode,strasne su dobre,tvarohovocucoriedkovy a kavovy su moje oblubene....
@merikac take aj ja lubim,ja by som na ranajky nemohla napr.prazenicu

monline
3. okt 2010

@merikac pamätám si, že aj nike som dávala takú tobolku s vitamínom
a prečo nemá kto malú nafotiť? aj daniel má šunky, ale nechcem sem dať také fotky, kde je nahý

monline
3. okt 2010

@mirka285 ani keby si raňajkovala o jedenástej? 😀

mirka285
3. okt 2010

tak toto ma sere na doktoroch,ze kazdy povie nieco ine..Linda to ma tiez take napuchnute,taky pupacik,ale ten hneis jej nevidim,lebo to ma cervene...

merikac
3. okt 2010

@monline lebo denis bol dnes prec a mm, neni doma,,bol akurat tak od 20 piatku do 12,30 soboty...a som na to nasrata,,,lebo uz pomaly zas nebyva doma 😠

noemarta
3. okt 2010

@merikac a vy ste tiez mali podobnu reakciu, a co ste s tym robili ??
@mirka285 to zas ja na ranajky nemozem jogurt, ja musim mat normalne ranajky, chleba, aj prazenicu zjem, parky... a jogurt mam na olovrant, ...

mirka285
3. okt 2010

@monline vsak ja ranajkujem o jedenastej..si zabudla ze mam dieta spachtosa?

monline
3. okt 2010

@mirka285 ja ani nevidím to miesto vpichu...vo štvrtok ideme na poradňu a malý dostane očkovanie, som zvedavá na reakciu..nika je prechladnutá, tak sa bojím, nech mi malý neochorie, nech zas nepreložia termín očkovania

merikac
3. okt 2010

a ozaj,,vcera ked sme boli natej 50ke,,tak som malu nechala nachvilu podrzat rodinnej znamej,,a ked som sa vratila,,tak oni ju zavtedy napchavali bananom,,mna skoro vystrelo,,,jak ho cmulala, tak ho cmulala,,a ked som ju zobrala,,tak taky rev spustila,,ze co si to asi dovolujem, jej taku dobrotu brat,,, ze oni netusili, ze ju kojim, ked tak dobre vyzera,,,,,,,,,,, 😠 😠

noemarta
3. okt 2010

@mirka285 aj my sme to mali najskor cervene a teraz to ma take biele.. tak neviem co s tym, prikladam zatial ichtiol.

@merikac a co mm chodi na nejake sichty??

merikac
3. okt 2010

@mirka285 ja ked sombola tehu,,tak mi strasne smakovala prazenica s tatarskou 😀

noemarta
3. okt 2010

@merikac preboha banaaaaan????no fasa ....

monline
3. okt 2010

@mirka285 ja mám susedov rodičov..a pravidelne ráno okolo pol desiatej až desiatej mi zavolajú na mobil, že- kááááva..tak tam aj s malým ideme a tam zvyknem raňajkovať a piť kafe..zvyčajne si dám párok či chlieb so šunkou, alebo otcove lečo..môj otec robieva lečo na raňajky, ale výborné..také trocha pripečené, lepšie ako mama či ja

monline
3. okt 2010

@merikac kombinácia, že až 😀 😀

mirka285
3. okt 2010

@noemarta take vydatne ranajky jedavam len na lyzovackach 😀
@merikac a kde sa flaka ze neni doma?pracuje?mna tiez sere ked som sama cely tyzden a potom este v sobotu ide na niaku oslavu a pride az v nedelu na obed a potom dospava...to nemem rada,aj ked potom sa snazi zase mi vo vsetkom vyhoviet,porobit,aj tak by som bola radsej keby bol viac s nami...

monline
3. okt 2010

@merikac takže ochutnala banán? to nie je alergén, to je v pohode, však ho iba oblizovala a kým jej budeš dávať prídavky ku strave, zabudne na tú chuť a kľudne môžeš začať zeleninou...ale- všade píšu ako nedávať sladké, nech si nezvykajú, pritom materské mlieko je strašne sladké

merikac
3. okt 2010

@mirka285
@noemarta ,,vymyslel, si ze bude jazdit na kamione,,zevral len na par rokov a uz taha siesty 😠 ...

noemarta
3. okt 2010

baby idem ja spinkat pomaly. paaaaaaaaaaaaa 🙂

merikac
3. okt 2010

@monline mna takto zo zaciatku volavali rodicia na ranajky,,ale oni vstavaju prilis skoro,,a okrem toho,,,ja som nepila doteraz kavu,lebo v tehu som ju nemohla ani citit,,ale chodim tam na obedy 😀

noemarta
3. okt 2010

@merikac hm.... ja robim v prepravnej firme, a takych zazratych vodicov sme tam mali kopec, ich domov bol kamiooon. 🙂

merikac
3. okt 2010

@noemarta ru noc,,,,nech sa aspom dobre vyhajas,,,, 😉

mirka285
3. okt 2010

@merikac no tak to mas este horsie ako ja,Gabo aspon kazdy vecer pride domov ☹

monline
3. okt 2010

@noemarta dobre sa vyspi, pa

monline
3. okt 2010

@merikac no..zvyčajne tam ostanem až do obeda..u našich je obed presne o 12tej- dôchodcovia 🙂 a potom idmee domov a vymýšľam čo narýchlo uvariť, kým príde nika zo školy a muž z roboty

merikac
3. okt 2010

@monline fuuha,,tak u teba su v oblube rychle recepty,,,budem sa ta chodit pytat,,koli Denisovi,,odmieta mi stravu u babky,,, 😠

merikac
3. okt 2010

@mirka285 uff,veru,,niekedy si poviem, ze je fajn, lebo ked je doma,,tak nespravim vobec nic,,ale chyba ☹

monline
3. okt 2010

@merikac my sme zvyknutí na rýchle jedlá, však celé roky som robila a chodila z práce dosť neskoro domov na to, aby som hodiny ešte varila..u nás fičia kuracie prsia na rôzny spôsob, ale najčastejšie na prírodno, potrieť horčicou, na to šunku, volské oko, marhuľu a syr, zapiecť (stačí v mikrovlnke), k tomu hranolky..alebo losos na prírodno..lososa aj kuracie prsia mám v mrazáku zabalené po jednom, aby to rýchlo rozmrzlo a dalo sa pripraviť...a muž je našťastie spokojný ak navarím plný hrniec kelu, či gulášu a on to je aj tri dni

ericica
3. okt 2010

ahoooojte kocky ako ste vikendovali???my sme
boli u nasich boli tam hody tak som si bola uzit vikend bez varenia a upratovania 😀
idem si vas pecitat 😉

merikac
3. okt 2010

@monline ja tak mam parky po troje zabalene,,lebo to je zas oblubene jedlo denisa,,ked mu nechuti, obed, tak si ide robit parky,,,a vidis,,dobry napad s tymi prsiami,,lebo to by som mu tiez mohla narychlo urobit,,tie moze a hlavne na prirodno--- dik za inspiraciu

monline
3. okt 2010

@ericica vitaj, tak aj ty si sa dobre napapala cez víkend, zle ti nebolo? 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre