Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

monline
3. okt 2010

@tinaki1275 ak ti je smutno, my prídeme na dovolenku k tebeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 😀 😀 😀

tinaki1275
3. okt 2010

@monline joj dojdite..ja budem taka rada...len kde vas vsetky ubytujem.. ☹ byvame v prenajatom a mamelen dve izby+ obyvacku .. ..jedine ze svokra saumudri a konecne nas finacne podpori (ma z coho) 😎

merikac
3. okt 2010

babulky idem do hajan,,,
@tinaki1275 ,,to kyvu asi vsade tak,,,,setria na com sa len da, aj na com sa neda,,ale je to smutne,drzim palec,,aby si z toho co najlepsie obysla,,,,
@monline nerada susim v nutri,,,aj ked sa snazim neprepchat susiak,,tak sa mi stane, ze niektore veci mi stuchnu a perem ich znova,,,,to som robievala za dievky aj ja ako nika,,ze som si davala veci len preplachat,,aby vonali,,,,, 😀

monline
3. okt 2010

@merikac dobre sa vyspi, sladké sny

monline
3. okt 2010

@tinaki1275 no..vyzerá to, že tak skoro sa nedostaneme na dovolenku vdaka materskej..ale- raz iste 🙂

monline
3. okt 2010

a idem už spať i ja..dobrú noc prajem

tinaki1275
3. okt 2010

dobru noc vsetkym ..

miki060707
4. okt 2010

dobré ránko,
tak mi sme boli včera na menšom výletiku, s malou sme išli na taku farmu pri Šali a zobrali sme aj malého, jemu sa tam tiež lubilo, lebo spinkal....
muži su uplne rovnaký, ja som tiež svojmu hovorila, aký ma tu veget, vyvalený pred kysňou, čo už....ja som taká rada, som si spravila deckám oblečko, male som vyhádzala a dala vačšie.....
no idem ešte kuk nett, malý spí, mm kuká telku, ja nett, ale včera som nebola ani na pc, preto som tolko porobila, xi

lela1809
4. okt 2010

@noemarta tak je fakt naaadherna 🙂 taky pokladik :o)

lela1809
4. okt 2010

bre ranko...
tak konecne sme zaspinkali, uvidime na ako dlho... dufam ze potiahne aspon hodku a ja stihnem co to spratat 🙂 co chystate na dnesny zamraceny den?

bambola
4. okt 2010

@mirka285 mirka prosim ta sme sa bavili o fusaku lodger len som chcela vediet ci ma niekto v tvojom okoli s nim skusenost. lebo som sa na neho bola pozriet v predajni a bojim sa aby bol dost teply aj v trebars -10. a ako sa do neho decka obliekaju? lebo do ovcieho fusaku staci dieta obliect do pancuch a dupaciek a sup s nim dnu.

a chcela som sa spytat, kupujete aj fusaky aj overaly? videla som v HaM maju velmi pekny overalik tak rozmyslam nad nim, vsak tento rok este mala behat nebude tak netreba nepremokavy 😀

bambola
4. okt 2010

dobre rano 🙂

potrebovala by som aby mi tento tyzden mala cely spala inak nestiham veci do skoly 😀 ale tak sme u nasich tak snad mama pomoze s vecernym hranim 😉

mojalili
4. okt 2010

Dobré ránko kočky,
my sme mali naprd noc, Danko sa prespal cez den, ked sme chodili po nakupoch, tak v noci vymyslal, zaspal o 22 - 24 - 2 - 4 a potom nespal.....myslela som, ze ma slak trafi....

Vcera som bola prvykrat plavat, HURAAA. Budem chodit 2x denne od 17.30 - 18.30, dobry cas, aby som potom umyla maleho a dala spat.....vcera som si to vyskusala.....jaj, keby som mohla, tak plavem o 106, len som sa krotila, aby som sa postavila na nohy na druhy den 😵 😵 😵

No a vcera mi tatinko kupil kabatik, ved sa do nicoho este nenarvem... 🙂 A predstavte si, kupili sme LILI LEGO....sli sme do Dráčika, tam stalo 40€, vedela som, ze ho maju v TEscu tiez, tak sme sli tam a tam ho mali za 20€, to je sila, ze??? 😕 😕 😕

bambola
4. okt 2010

@mojalili asi 2x tyzdenne, ze 😀 alebo si az taka aktivna? 😕

zrzulka
4. okt 2010

@bambola bambi my mame fusak aj overal, akurat nemame nanoznik... co myslite babulky je potrebny ked mam fusak??,hmmmm???

@mojalili v tescu maju teraz 50% zlavy na hracky predvcerom som sa tam zabudla... az mi muz musel volat ze nech pridem lebo maleho nevie utisit... a najust som sa neponahlala.... 😠 bol napapany tak nech si chlap poradi aj bezomna a nie???? nech vidi co je to byt cele dni s 2...
jaj a my sme kupili malej taku babiku co akoze cura do nocnikas tak dufam ze ju to navnadi na to aby sa konecne odplienkovala, ja uz neviem ako tento stav docielit 😒

karinnka
4. okt 2010

Ahojte,tak sa hlasim do klubu zien,majucich ;obcas neposlusnych muzov 😉 Mojmu uz 4 mesiace hucim,aby vymaloval radiator v obyvacke...doteraz ho nemam 😉 pravidelne,raz tyzdenne sa na tom povadime ale este to nezabralo 😀 😀 😀 inak s bambulkov mi pomaha,takze s tym som spokojna 😉
Inak dievcata co kojite nechuti Vam viacej jest?Ja by som posledne tyzdne jedla len sladke 😒 Po porode som hned schudla co som pribrala,ale teraz mam uz 3kg navyse,lebo saliem,za sladkym 😒 Nedokazem sa kontrolovat...take chute som nikdy nemala...
🙂

zrzulka
4. okt 2010

@mojalili pacilo sa dankovi vo vodicke?? aj my chceme zacat chodit, musim nas konecne zahlasit na kurz....

zrzulka
4. okt 2010

@karinnka mne teda chuti, ja som furt hladna ale o aj pri malej som mala tento stav

zrzulka
4. okt 2010

no baby s tymi chlapmi... idealny asi neexistuje.... u nas muz je pracovity, on nevie oddychovat vobec v tomto smere je super, uprace, umyje, navari, ozehli,nakupi... dokonca este pred robotou je schopny ist nam rozky kupit nech mame cerstve na ranajky... o malu sa postara rovnako dobre ako ja.... ale aby ste nezavideli my mame zase ine problemy vo vztahu... ze by ste len ociska vyvalovali... dokonalost neexistuje

bambola
4. okt 2010

@zrzulka a ked idete von tak jej das aj fusak aj overal?

zrzulka
4. okt 2010

myslis teraz ci ako to bude v zime??, podla toho aka bude zima... ak bude kosa tak ano dam oboje ale my zase nemame ten nanoznik na sportovu cast

zrzulka
4. okt 2010

@katty17 krasna fotka s tym havom, ako z casaku.... 😉 kde je disney velkosklad?? aj si tam nieco kupila?? maju tam aj hracky ci len oblecko?

bambola
4. okt 2010

moj chlap sa domacich prac ani nedotkne ale zatial to tolerujem pretoze ma tri uvazky tak mne staci ked sa postara o malu kym si ja upracem. navyse ja si rada upratujem sama, lebo nikto mi tak neuprace ako si upracem ja 😀 do obchodu na "velky" nakup chodime vsetci traja, male nakupy robime popri kocikovani. no skratka, malu, domacnost a este aj skolu si musim stihat sama.

minule mi povedal, ze mi postrazi malu, ze sa mozem ist ucit. tak som sla do obyvacky, oni dvaja v spalni. po 10minutach zacala mala mrncat a potom plakat, tak som ich chvilu nechala nech ju utisi ale nic sa nedialo tak som tam sla. mala revala uz vo vyrtke bola skoro a mm vedla nej chrapal spankom spravodlivych 😠 ani ho nehlo.

bambola
4. okt 2010

@zrzulka v zime 🙂 ja teraz este len nababusim malu do troch vrstiev a prikryjem dekou a tym vrchnym krytom z kocika

mirka285
4. okt 2010

dobre ranko....
@bambola mylim ze je ten fusak urcite teplucky ved pozri tu na konikovi je o nom tema a fakt ho majitelky vychvaluju....a overalik sa tiez zide ved ked nebude este brutalna kosa staci dat do overalu...ja budem davat do overalu pokial bude mala v hlbokej vavicke...okolo Vianoc chcem vytiahnut sportiak aj s fusakom...a mamednes hnusne pocasie,fuka vetrisko a prsi,moj krasavec nie je doma,a este nebol nakupit 😠

maxara
4. okt 2010

Dobre ranko, tak ja idem dnes na tu blbu chirurgiu.. ale vyzera to tak, ze to mam dobre, ze hnis ustupil.. mozno mi aj vysadia tie ATB. Kto sa este prida v utorok v Pezinku na pizzu?

@merikac veru zvladla som to, aj ked som myslela, ze nestiham, ale potom prisla kamoska s frajerom, frajer dostal Ninku na ruky (to je ten na prvej fotke, oni u nas spali), ja som robila misy a Katukatko, ta kamoska mi podavala, cistila zeleninu a ked uz nemala co, tak naplnila slane do mis. A v sobotu som si nachystala obrusy a ked vstali vsetci, Katuk mi urobila kavu a ranajky a Milan pomohol mm s umyvanim podlah, lebo mm "zacal mat ekzem", takze som ich mala akoze umyvat ja, tak som Milana poverila zmykanim handier a Michal behal s metlou a umyval 😀

@noemarta no ja som vtedy citala, ze ty ides tak neskor. Aj som sa cudovala, ale dr mi povedla, ze o 6 tyzdnov kontrola a jedna pamperska staci.. tak na siroko sme balit nemuseli, ale na kontrolu treba. Neviem preco.

@monline veru skus ju ukecat, nech ide s nami.. ved pizza? to musim mat 😀

kafoditka
4. okt 2010

Dobre ranko 🙂
Babule, tak ste sa pekne vystazovali na chlapov, popridavali pekne fotky - mala som pekne ranne citanie ku kavicke 😉
Baby ja som dostala po dvoch tyzdnoch znova kramy a silne, myslite, ze je to v pohode?? 😕

mirka285
4. okt 2010

@maxara tak nech ti to dnes dobre dopadne tfuj,tfuj,tfuj 😉 ja idem na klbiky opat tiez az po pol roku,tak mi kazal.....

mirka285
4. okt 2010

@kafoditka mohla by si mi ich poslat lebo ja stale nemam...

kafoditka
4. okt 2010

@mirka285 Miri ale ja som nasrata, lebo som chcela ist tento tyzden na tetovanie obocia a cez kramy asi nemozem, lebo sa bojim, ze mi zle chyti na farba 😠 a za druhe, chcea som si dat danu a samzrejme od stredy je Peto v robote a nemam pri kom nechat maleho, takze to musim zasa odlozit. Lenze na figu je to, ze zmluva u doktora mi konci zaciatkom novembra a neviem, ci dovtedy znova dostane kramy.. 😒 keby nie, tak si musim vycalovat dalsich 100eur, aby som si predlzila zmluvu a mohol mi zaviest danu... no o nervy 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre