• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Termín pôrodu v júli 2010

12. novembra 2015 
@lela1809 tak snad ano,Maxi ber fotak :wink:
4. okt 2010 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zrzulka presne, to sa neda 4x denne zvladnut a nieci si zacat... cvicime 3x denne teda...
4. okt 2010 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mozem zobrat fotak ak pojdeme (zatial neslubujem na 100% kedze mala mi o tejto dobe zrovna spi... uvidim aka bude). a uz nikto sa neprida????????... chcelo by to volaku muzsku posilu :O)))))vsak to zajtra bude babinec :O))) mon priiiiiiiidite s dankom :wink:
4. okt 2010 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mojalili mi hovor ja som bola ten rok jak na ihlach furt som sledovala len cas jak psychopat. ziadne kamosky nic nehrozilo, sme sa uplne odrezali.... o to viac si to vychutnavam teraz pri malom ake je to superne
4. okt 2010 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zrzulka to ano, si zober, ze sa musi cvicit 4x denne a 3 hodinove prestavky, to ked si vynasobis, tak to je 12 hodin a to je cely den v prdeli..... :unamused:
4. okt 2010 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miki060707 hej MIki, ta je super, myslim,ze ta aukcia v tej cene neostane :wink:
4. okt 2010 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miki060707 uz ju mam tyzden doma,ale tmave drevo...velmi sa mi paci,dufam ze bude aj prakticka :slight_smile:
4. okt 2010 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 ja sa chystám spraviť tie otlačky odkedy sa malý narodil, ale spravim teraz sedmeho, vtedy bude mať 3 mesiace...a spravim hned aj sone, to bude rozdiel vo veľkosti,xi
4. okt 2010 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 :slight_smile: už ju máš doma? supeer, šak tmavšia je aj krajšia, ja som si kukala aukcie, už som tu nebola fakt mesáce na aukciách, decká spia, variť nebudem, xi, reku porelaxujem a toto mi padlo do oka, si vtedy túto chcela kupiť.....ja mam ikea bielu už kupenú.... :slight_smile:
4. okt 2010 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 kolko ta vysla??? dokupovala si aj podsedak ci jak sa to vola?
4. okt 2010 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja jak sprostá kukám choditka a našla som za supeeer cenu, mohla by som si aj požičať, len sa bojim požičaného, lebo keby sme to niejak poškodili, tak by nám to bolo luto a ked je niečo moje, tak to môžem poškodiť, ....ale asi počkám, pri Soni som používala choditko a je to super, síce som mlčala na poradni, lebo doktori niesu moc za chodítka....
4. okt 2010 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zrzulka
@mirka285 ved prave,,kym dam fusak,,tak nanoznik trosku ochrani,,,,sice mam aj "polsky tank :grinning: "-ten nanoznik ma,,ale kupila som quinny buzz sportovy a ten nanoznik nema :wink:
4. okt 2010 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miki060707 ja som nasla najlacnejsie tu,,to hodila mirka link na sanky a maju tam aj chodaky,,len neviem co by malo take choditko splnat, lebo ja uz malej chcem kupit,,,a neviem sa vobec rozhodnut, sak kukam ze za ake palky su nove a v bazare su neni o nic lacnejsie http://www.babyborn.sk/hraj-sa-so-mnou/chodaky.html
4. okt 2010 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby bavili ste sa o otlackoch, mne prišla kravina kupovať tie v ramiku, tak som kúpila v obchode modulit a otlacky sú hotové ˇ...... Stal asi 10 ecok a môžem robiť otlacky všetkým tu na koniku
4. okt 2010 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Co sa týka choditiek neviem co ti doktori dnes špekulujú, my sme s braskom ako minca pobrhovali v choditkach a klby mame ok......
4. okt 2010 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zrzulka stala cca 75 eur aj s tym podsedakom,mama preplatila ze da to malej pod stromcek,tak som spoko :wink: choditko nemam ale sestra ma,jej maly tam bol vemi kratko vam poviem,mozno take dva mesiace maximalne,odkedy sa naucil stvornozkovat a chodit sam popri nabytku tak chodak nechce...
4. okt 2010 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cigaretka5 lenze tie v ramiky to trosku aj esteticky vyzera :slight_smile: a ja to chcem mat vystavene v obyvacke,takze nechcem niaku haraburdu :grinning:
4. okt 2010 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cigaretka5 modurit? a to ti islo v poho otlacit... nie je to prilis tvrde? ja som kupila taku medailu ci jak to nazvat ta stala tiez 10 eur
4. okt 2010 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ...
tak my mame uz viac jak tyzden velmi zle noci ... cakam ako na zmilovanie aspon na jednu noc, ked sa trosku vyspim ...
a to za dobru noc povazujem aj noc, ked trikrat aj styrikrat vstavam na kojenie ale medzitym sa spi ... cez den si s malou pospat nemozem, lebo ani ona nespi .. len po pol hodkach a to ja nestihnem ani zaspat :unamused:
uz niekolko dni si rano hovorim, ze dalsiu taku noc uz nezvladnem a ona pride este horsia (napriklad, ze ju musim nosit na rukach, aby aspon na chvilu zaspala) a ja stale zijem :grinning:

vy sa uz chystate davat deti do stolicky? ci zatial len vyberate? my mame po nele plastovu, fajnu a nela uz ma taku podobnu ako kupila @mirka285 ale bez pultika, uz ju ma pri velkom stole ... a u svokrovcov mame tu vysoku drevenu, co sa da rozlozit na stolicku a stolik, nela sa takto teraz hraje, si pri tom kresli ... tiez je to fajne ...

choditko sme pri nele nemali, ani teraz o nom neuvazujem, mne sa to zda zbytocne ...
4. okt 2010 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara
diky za info ohladom nosica i za link na kresla hojdacie :wink:
4. okt 2010 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miki060707 ja som pri malej pouzivala chodulku ona uz ako 6 mesacna v nej pobehovala a chodit zacala ako 11 mesacna...klbiky sme mali ok a ani sme nespickovali :dizzy_face:
4. okt 2010 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ericica
6 mesacna??? :confused: fiiiha, to nasa nela este ani nesedela :slight_smile:
4. okt 2010 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ericica
eri, posli prosim aj mne do IP link na tvoje torty ... diiik :slight_smile:
4. okt 2010 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ericica Eri, aj mne by si ten link mohla poslať. Díkes. :wink:
4. okt 2010 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ericica aj mne :slight_smile:
4. okt 2010 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cigaretka5 aj moja dokina povedala, ze je zasadne proti choditku,,ale . ze aj veru ona dieta tam dala na 15-20 mon.... :grinning:
4. okt 2010 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cigaretka5 mozem ta v IP otravovat o radu koli rodicovskemu?
4. okt 2010 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cigaretka5 aj ja by som chcela poradit...ale spytam sa tu,mozno to zaujima aj ostatne kocky...takze -ked prejdem z materskej na rodicovsky,je nutne aby som si medzitym vycerpala dovolenku od zamestnavatela alebo si mozem vycerpat dovolenku az ked mi rodicovky skonci???
4. okt 2010 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@merikac Samozrejme pošli ip večer ti z pc odpoviem teraz som ońine iba cez i phone
4. okt 2010 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok