Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

mirka285
4. okt 2010

@lela1809 tak snad ano,Maxi ber fotak 😉

mojalili
4. okt 2010

@zrzulka presne, to sa neda 4x denne zvladnut a nieci si zacat... cvicime 3x denne teda...

zrzulka
4. okt 2010

ja mozem zobrat fotak ak pojdeme (zatial neslubujem na 100% kedze mala mi o tejto dobe zrovna spi... uvidim aka bude). a uz nikto sa neprida????????... chcelo by to volaku muzsku posilu :O)))))vsak to zajtra bude babinec :O))) mon priiiiiiiidite s dankom 😉

zrzulka
4. okt 2010

@mojalili mi hovor ja som bola ten rok jak na ihlach furt som sledovala len cas jak psychopat. ziadne kamosky nic nehrozilo, sme sa uplne odrezali.... o to viac si to vychutnavam teraz pri malom ake je to superne

mojalili
4. okt 2010

@zrzulka to ano, si zober, ze sa musi cvicit 4x denne a 3 hodinove prestavky, to ked si vynasobis, tak to je 12 hodin a to je cely den v prdeli..... 😒

mojalili
4. okt 2010

@miki060707 hej MIki, ta je super, myslim,ze ta aukcia v tej cene neostane 😉

mirka285
4. okt 2010

@miki060707 uz ju mam tyzden doma,ale tmave drevo...velmi sa mi paci,dufam ze bude aj prakticka 🙂

miki060707
4. okt 2010

@mirka285 ja sa chystám spraviť tie otlačky odkedy sa malý narodil, ale spravim teraz sedmeho, vtedy bude mať 3 mesiace...a spravim hned aj sone, to bude rozdiel vo veľkosti,xi

miki060707
4. okt 2010

@mirka285 🙂 už ju máš doma? supeer, šak tmavšia je aj krajšia, ja som si kukala aukcie, už som tu nebola fakt mesáce na aukciách, decká spia, variť nebudem, xi, reku porelaxujem a toto mi padlo do oka, si vtedy túto chcela kupiť.....ja mam ikea bielu už kupenú.... 🙂

zrzulka
4. okt 2010

@mirka285 kolko ta vysla??? dokupovala si aj podsedak ci jak sa to vola?

miki060707
4. okt 2010

ja jak sprostá kukám choditka a našla som za supeeer cenu, mohla by som si aj požičať, len sa bojim požičaného, lebo keby sme to niejak poškodili, tak by nám to bolo luto a ked je niečo moje, tak to môžem poškodiť, ....ale asi počkám, pri Soni som používala choditko a je to super, síce som mlčala na poradni, lebo doktori niesu moc za chodítka....

merikac
4. okt 2010

@zrzulka
@mirka285 ved prave,,kym dam fusak,,tak nanoznik trosku ochrani,,,,sice mam aj "polsky tank 😀 "-ten nanoznik ma,,ale kupila som quinny buzz sportovy a ten nanoznik nema 😉

merikac
4. okt 2010

@miki060707 ja som nasla najlacnejsie tu,,to hodila mirka link na sanky a maju tam aj chodaky,,len neviem co by malo take choditko splnat, lebo ja uz malej chcem kupit,,,a neviem sa vobec rozhodnut, sak kukam ze za ake palky su nove a v bazare su neni o nic lacnejsie http://www.babyborn.sk/hraj-sa-so-mnou/chodaky....

cigaretka5
4. okt 2010

Baby bavili ste sa o otlackoch, mne prišla kravina kupovať tie v ramiku, tak som kúpila v obchode modulit a otlacky sú hotové ˇ...... Stal asi 10 ecok a môžem robiť otlacky všetkým tu na koniku

cigaretka5
4. okt 2010

Co sa týka choditiek neviem co ti doktori dnes špekulujú, my sme s braskom ako minca pobrhovali v choditkach a klby mame ok......

mirka285
4. okt 2010

@zrzulka stala cca 75 eur aj s tym podsedakom,mama preplatila ze da to malej pod stromcek,tak som spoko 😉 choditko nemam ale sestra ma,jej maly tam bol vemi kratko vam poviem,mozno take dva mesiace maximalne,odkedy sa naucil stvornozkovat a chodit sam popri nabytku tak chodak nechce...

mirka285
4. okt 2010

@cigaretka5 lenze tie v ramiky to trosku aj esteticky vyzera 🙂 a ja to chcem mat vystavene v obyvacke,takze nechcem niaku haraburdu 😀

zrzulka
4. okt 2010

@cigaretka5 modurit? a to ti islo v poho otlacit... nie je to prilis tvrde? ja som kupila taku medailu ci jak to nazvat ta stala tiez 10 eur

denisse
4. okt 2010

ahojte ...
tak my mame uz viac jak tyzden velmi zle noci ... cakam ako na zmilovanie aspon na jednu noc, ked sa trosku vyspim ...
a to za dobru noc povazujem aj noc, ked trikrat aj styrikrat vstavam na kojenie ale medzitym sa spi ... cez den si s malou pospat nemozem, lebo ani ona nespi .. len po pol hodkach a to ja nestihnem ani zaspat 😒
uz niekolko dni si rano hovorim, ze dalsiu taku noc uz nezvladnem a ona pride este horsia (napriklad, ze ju musim nosit na rukach, aby aspon na chvilu zaspala) a ja stale zijem 😀

vy sa uz chystate davat deti do stolicky? ci zatial len vyberate? my mame po nele plastovu, fajnu a nela uz ma taku podobnu ako kupila @mirka285 ale bez pultika, uz ju ma pri velkom stole ... a u svokrovcov mame tu vysoku drevenu, co sa da rozlozit na stolicku a stolik, nela sa takto teraz hraje, si pri tom kresli ... tiez je to fajne ...

choditko sme pri nele nemali, ani teraz o nom neuvazujem, mne sa to zda zbytocne ...

denisse
4. okt 2010

@maxara
diky za info ohladom nosica i za link na kresla hojdacie 😉

ericica
4. okt 2010

@miki060707 ja som pri malej pouzivala chodulku ona uz ako 6 mesacna v nej pobehovala a chodit zacala ako 11 mesacna...klbiky sme mali ok a ani sme nespickovali 😵

denisse
4. okt 2010

@ericica
6 mesacna??? 😕 fiiiha, to nasa nela este ani nesedela 🙂

denisse
4. okt 2010

@ericica
eri, posli prosim aj mne do IP link na tvoje torty ... diiik 🙂

jaruska8
4. okt 2010

@ericica Eri, aj mne by si ten link mohla poslať. Díkes. 😉

meruska
4. okt 2010

@ericica aj mne 🙂

merikac
4. okt 2010

@cigaretka5 aj moja dokina povedala, ze je zasadne proti choditku,,ale . ze aj veru ona dieta tam dala na 15-20 mon.... 😀

merikac
4. okt 2010

@cigaretka5 mozem ta v IP otravovat o radu koli rodicovskemu?

mirka285
4. okt 2010

@cigaretka5 aj ja by som chcela poradit...ale spytam sa tu,mozno to zaujima aj ostatne kocky...takze -ked prejdem z materskej na rodicovsky,je nutne aby som si medzitym vycerpala dovolenku od zamestnavatela alebo si mozem vycerpat dovolenku az ked mi rodicovky skonci???

cigaretka5
4. okt 2010

@merikac Samozrejme pošli ip večer ti z pc odpoviem teraz som ońine iba cez i phone

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre