Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

mirka285
4. okt 2010

tak a moj fesak dosiel konecne domov,a pyta sa ci ma ist do toho obchodu 😕 asi si mysli ze mam niakeho sluhu co medzitym nakupil....tak som zvedava co z toho zonamu co som mu napisala zabudne kupit 😒 a obedujem salat,to bolo posledne co nam ostala v chladnicke 😀 spravim francuzke zemiaky ked pride,ziada sa mi nieco teple do zaludka ked vidim to pocasie vonku...

cigaretka5
4. okt 2010

@zrzulka Modulit navlhcis vymagas no úplne makka navlhcis rucinu alebo nozinu prilozis otlacis Das do rúry na dve min ztvrdnut a je hotovo

cigaretka5
4. okt 2010

@mirka285 Mirka záleží aká si sikula, my to sice nemáme v obyvke ale je to taká medailicka , keby som kcela supnem na snurocku a mám. Mohla som si kľudne urobiť aj tridsať odliatok supnut opačne do malej krabice hodiť ramik a mám. Všetko záleží od sikovnosti sak v podstate ten ramik má v sebe hmotu veľmi podobnú modulitu

mirka285
4. okt 2010

dfotila som malu do toho ramika

mirka285
4. okt 2010

na tej prvej ma dve brady,tak dam tam tu druhu 😀

mirka285
4. okt 2010

@cigaretka5 jaj cigi,tak to ano,ale ked ja som na take veci uplne lava,ja tie otlacky neviem spravit ani podla navodu 😀

kafoditka
4. okt 2010

@mirka285 Miri mne bolo povedane, ze si mozem zvysnu dovolenku vycerpat az po navrate do prace, ked mi skonci rodicovska.. cize az ked sa vratim po troch rokoch do prace..

mirka285
4. okt 2010

@kafoditka tak by som to chcela aj ja,ale kolegyna bola na upsvar a ze musi doniest potvrdenie od zamestnavatela ze si nebude cerpat dovcu medzi materskou a rodicovskou a neviem ci s tym budu v robote suhlasit...inak vtedy sa ti ta dovolenka krati tusim,ze z 20 dni mas len 15 ci take daco....

merikac
4. okt 2010

@mojalili to ako sila,,aj Emma stale drzi paste spolu a vobec nas takto neterorizuju,,ja aj ked sa nieco spytam, na zaklade toho , co vy pisete,ze ci je to ok,,tak sa na mna kukne asi nieco ako take " ze co stale vymyslam-akokeby som nieco stale hladala,,"

merikac
4. okt 2010

@mirka285 nahodou,,mne sa viac paci na tej prvej s dvoma briadkami,,ved deti take mavaju...je rozkosna,,mamina, co sa ti na nej nepaci????????? 😵 😉

merikac
4. okt 2010

@mirka285 ja sa tiez do tychto veci nerozuiem,,ale podla mna mas narok ci uz na preplatenie,alebo vyceranie dovoleny,,,ktora sa vyratava z odracovanych mesiacov za rok,,malo byt asi priblizne pocet dni dovolenky prisluchajucej za rok :12mesiacov x pocet odpracovanych mesiacov a to je tvoja dovolenka,,,,

kafoditka
4. okt 2010

@mirka285 Miri ja by som dala Linde do ramiku tu fotku s hackovanou capickou na hlave, tu co mas v albume, tam je strasne krasna 😉

mirka285
4. okt 2010

@merikac na tej druhej je vidno nausnica 😀 ja by som bola najradsej keby mi tu dovcu prepltili,ale oni mi ju nepreplatia...tak by som si ju aspon chcela cerpat po skonceni rodicaku,ved ja ani neviem ci tam este nastupim,ja uz budem stara na tu poziciu,mozno na niaku inu ak ma zoberu...

mirka285
4. okt 2010

@kafoditka tam je chutna len skoda za ma na sebe pyzamo....

kafoditka
4. okt 2010

@mirka285 prosiiim ta, to nevadi... 😉

mirka285
4. okt 2010

@kafoditka dam ich v Auparku vyvolat a pozriem sa na to odbornym okom a ozhodnem sa...baby ja uz mam nasupane zamiaky a nakup stale nikde,ja neviem ci isiel do Honolulu ci ci...

jaruska8
4. okt 2010

@mirka285 Počuj, tá tvoja malinká je celá mamina, je rozkošná a aj naša Ninka má dve ,,briadky". 😀 😀

mirka285
4. okt 2010

baby poculi ste to??!!cela mamina!
@jaruska8 dakujem ti velmi pekne,konecne niekto kto vidi ze sa mala aj na mna podoba...

karinnka
4. okt 2010

@mirka285 ale vazne,Linduška sa na Teba podoba stale viac a viac 😉

mirka285
4. okt 2010

jee,ved ona bude nakoniec kocka po mne....inak ked pozeram fotky z detstva tak takto isto vyzerala moja sestra,ja som vyzerala uplne inac...ona je to zvlastne s tymi genmi...

jaruska8
4. okt 2010

@mirka285 No naozaj, aj tá foto, čo máš v profile, tak tam sa veľmi podobá. Moja malá sa zase podobá na mamkinu sestru, gény sú zvláštne, ale ja v nej aj tak vidím manžela. 😝

kafoditka
4. okt 2010

@mirka285 ja som ti to vravela, ze hlavne ocami ji cim dalej tym viac na teba 😉 Inak moj Filip sa podoba strasne na mna, kes som bola decko ja.. ked som pozerala svoje fotky tak totalna podoba 😉

zrzulka
4. okt 2010

@mirka285 oculi... ale ja si tiez myslim ze cim dalej tym viac sa podoba na teba.... rozkosny anjelik
nase deti su obe na tata 😀 ten ich nezaprie

zrzulka
4. okt 2010

@cigaretka5 ja som skusala hmotu schnucu na vzduchu

merikac
4. okt 2010

@kafoditka
@zrzulka mirka neodpoveda,,asi vybaluje ten velky nakup a robi francuzaky- ja som jej to minule uz tiez napisala,,ze mala Linduska zacina byt jej dievka 😉

maxara
4. okt 2010

Ahojte drahe moje,
tak som doma z kontroly. Mala som tam hnis vnutri, ale vraj len trosku, dr mi to tam trosku rozrypal a vytlacil.. tak som sa z toho stresu spotila, ze na mna pozrel, ze ja viem, ze je tu teplo.. 🙂 no ale snad uz bude po vsetkom. Uz sa ani nemusim prist ukazat, ak nebude teplota, ani zdurena jazva a tak.. Ninka tam tak vrestala, ze som sa ani nemusela opytat, ci ma vezmu dopredu 😀 @lela1809 takze si dobre drzala palceky 😉 aj som super miesto nasla na parkovanie.
ALE! co sa mi stalo.. kedze bolo akurat 15:20 ked som odchadzala, zbehla som po mm, ze ho vezmem domov. Ninka celu cestu od milosrdnych k nemu vrestala, akoze pokracovanie z nemocky. No a tam pred mm robotou je taka kokotna krizovatka a my musime odbacat do zakazu alebo si dat okruh niekolko km. Takze som si dala radsej skratku do zakazu. Skoro som tam zabudla odbocit, ale mm ze heeej odboc, tak som odbocila. No a zrazu v spatnom zrkadielku majaky a dialkovymi mi blika policajt nech zastavim.. Ked som to mm povedala, v tej sekunde Ninka stichla.. fuuuha, tak ma pot oblial druhy krat. Policajt bol ale celkom mily, najprv mi zacal, ze ako sa mozem preboha tam otacat, tak som mu vysvetlila, ze bud par km, alebo toto, tak mi poradil este inu skratku a dal mi zlavu z pokuty 60e na 20e.. a ked som povedala, ze som nechcela sa zbytocne zdrziavat kruzenim dokola, lebo Ninka revala, tak on ze ale teraz je pokojna a kludna, zasmial sa, ze nech nevymyslam.. tak ked sa vratil s blokom, tak som mu povedala, ze ale musi mi verit, ze revala, lebo inak odtial ani neodidem. Tak mi povedal, ze veri a nech si davam nabuduce pozor.. No ale chapete to? @merikac ta moja ovca Ninka .. tebe aspon Emka revala vtedy kedy mala.. 😠

@mojalili jasne, dame celosloveske stretko niekde.. na pol ceste

@zrzulka no my sa tam pokusime byt okolo tej 13tej. Neviem ako nas vybavia na klbikoch. Tak prinajhorsom budeme chvilku meskat. A s kocikmi si pomozeme navzajom 😉

@lela1809 my sme v NR kojili vsetky pri stole 😀 a ja bezne kojim v aute.. tam ta nikto neuvidi a mas aj sukromie a aj o volant mozes malu opret

@mirka285 sak dobehni aj ty, vies ako ja a fotak.. ak ho nahodou nezabudnem zobrat, zabudnem ho vybrat a pofotit

merikac
4. okt 2010

@maxara jaaaaaaaaaaj,,,,,,hned som si spomenula,ako som ta citala,,ale pridala si to na spodok,,tak si ma fajn rozosmiala 😀 ...ale aspom,ze tak,,,za zvysnych 40 euri by si si mohla nieco kupit 😀

mirka285
4. okt 2010

hura,konecne mam francuzske v trube...to trvalo,moj milovany si este odskocil povysavat a umyt auto,no chapete to?a ja cakam od rana na nakup.....ja nevidim podobu lebo Lindu vidim kazdy den,ale verim vam ked to hovorite 🙂
@maxara Peti ja nemozem,som tyzden bez auta...ale zato viem kde je modry dom 😀

mojalili
4. okt 2010

@maxara Maxi, mne prave povedal muz, ze odvolal rokovanie v Pezinku na zajtra....skoro som ho prizabila 😠 MOhla som sa s vami stretnuuuuuut ☹ ☹ ☹

mojalili
4. okt 2010

@maxara Maxi, mne prave povedal muz, ze odvolal rokovanie v Pezinku na zajtra....skoro som ho prizabila 😠 MOhla som sa s vami stretnuuuuuut ☹ ☹ ☹

maxara
4. okt 2010

@merikac tomu ver, ze si kupim, vedsom odbocila, lebo mi to mm pripomenul 😖 keby som zabudla, mohla som mat 20ku v kapse. Zato som isla do Pezinka 100vkou 😀

@mirka285 😀 to je smola.. ja sice neviem ako sa to tam vola, ale modry dom je asi dost vystizne

@mojalili cozeee? tak to nasere.. ved mohol dopredu povedat

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre