• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Termín pôrodu v júli 2010

12. novembra 2015 
z toho pocasia ma drbne,pojdem sa poobede s malou aspon do Tesca poflakat vsak to sa neda byt zase doma cely den....nam kazali prist k ortopedovi az po pol roku...
5. okt 2010 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@merikac no to sme aj my boli...v troch tyzdnoch prvy raz a po mesiaci..... no vyse mesiaci....teraz bude mat tri mesiace...a na kontrole nemala vobec jadierka...dufam ze o dva tyzdne budu
@mirka285 ona vygrcka cistie mliecko, nic ine
5. okt 2010 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@merikac a kam das malu?
@mirka285 Mala tiež chcrchlala tak jej na to dolkina dala fenistil kvapky a pohoda
@agika1982 tak moja aj sliny take...
5. okt 2010 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cigaretka5 hej?idem do poradne o tyzden tak poviem tiez nech jej nieco da...lebo je jak stary tuberak...
5. okt 2010 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@merikac ved jasne,chapem :slight_smile: ja tiez budem musiet,lebo po pol roku uz len pridavky a to je vsetko :confounded: ale co,v amerike materska 6 tyzdnov,tak budme radi ze mame aspon to :grinning:
5. okt 2010 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 ked si balila malu nasiroko, tak nonstop alebo si davala aj pauzu???
5. okt 2010 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@agika1982 ja som vobec nebalila nasiroko...mne povedal doktor ze netreba....
5. okt 2010 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 ja sa tak bojim, ze co nam povie doky o dva tyzdne......ked to nebude mat stale vyvinute tak ja uz neviem....posledne napisal jadierka nepritomne a vyjadril sa, ze nie je to zle, ale ani dobre
5. okt 2010 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@agika1982 len sa neboj a nestresuj dopredu,povedz si ze bude to dobre a hotovo :wink:
5. okt 2010 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 to si vravim stale....boze ked vidim malu, ako sa usmieva....vsetci sme z nej hotovy...na ten fenystyl sa spytam aj ja
5. okt 2010 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme boli na kontrole ked mala mala mesiac a doktor povedal, ze balit nemusime a na dalsiu kontrolu az obvykle ked bude mat mala 8 mesiacov
5. okt 2010 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 s maminou- je uz na dochodku,,mamina sa cely zivot starala o deti v jaslickach,,tak hadam to zvladne :grinning:
5. okt 2010 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@merikac tak to je potom v poho...moja mamina ide do dochodku aj s mojim otcom za tri roky....tiez celkom dobre,jabo ja tri roky budem urcite doma,aspon dufam ze nebudem nutena ist pracovat...
5. okt 2010 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 schvalujem,,,ked netreba,tak je to najlepsie byt doma vychutnavat si kazdy pokrok,,,,,, :frowning2: :wink:
5. okt 2010 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moja Linda je strasne zlata teraz,ona sa toci v celej postielke,vydava cudne zvuky a rano sa bozkavala s plysovou opickou..a uz jej vela nechyba aby sa zacala pretacat cz brucha na chrbat...a stale si vyzaduje pozornost...
5. okt 2010 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@merikac
@mirka285 sa mate moja mama pojde do dochodku az o 15 rokov pokial nezvysia odchod do dochodku :unamused: , oco aj svokra pojdu "uz" za sedem ale ocovi by som malu nenechala a mm by ju tiez nenechal svojej mame. takze kym mama bude v dochodku uz nebude koho strazit :grinning:
5. okt 2010 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lela1809
my mame take noci uz asi 10 dni po sebe ... som totalne nevyspata, busi mi v hlave a mala nespi poriadne ani cez den ... straaaasne cakam na nejaku lepsiu noc, nutne si potrebujem oddychnut, aby som mala sily na dalsie taketo noci ... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. okt 2010 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola jakto ze nebude koho,,ved hadam popracujete este na surodencovi :wink:
5. okt 2010 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@merikac no to hej ale taku velku medzeru nechystam aj ked teda asi ani ty si taku povodne nechystala :wink:
5. okt 2010 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola presne,,,nie vzdy sa veci deju podla toho ako si ich naplanujeme a niekedy sa deju veci aj ked ich neplanujeme :grinning: ................jakaaa veta :grinning:
5. okt 2010 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@merikac som chcela napisat, ze si zafilozofovala takto zrana ale uz je skoro poobede :grinning: :grinning:
5. okt 2010 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz poobedie a ja som este nic uzitocne neurobila-ak neratam sprchu co som si dala a caste kojenie :angry:
5. okt 2010 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: +ssa smejem.Emma objavila klavesnicu
5. okt 2010 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@merikac ti ide dnes :slight_smile: vieto co,ja si myslim,ze ked stihame si tu este co to popisat tak mame dobre deticky :wink: no idem do toho Tesca nech to nazakriknem lebo ten moj krpec maly tolko sucha nozickami v tom lehatku ze aj ponozky si zoderie...
5. okt 2010 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile:)))))) PRIJEMNU PRECHADZKU PO TESCU PRAJEME :dizzy_face:
5. okt 2010 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute baby,
@mirka285 miri Nela mala takyto sopel pred tyzdnom, davala som kvapky do nosa libenar a lekarka povedala, ze keby to neprechadzalo, ze mozem davat na vatovu palicku nasivin kvapky a potret jej nostek. a keby to preslo do kasla tak davat sinupret. ale nam to nastastie preslo, trosku este chrapcime, ale je to uz dobreee. A odsavala som jej soplik.
booze, to je pocasie, mala teraz zaspala, nam poobede pridu kamarati kuknut malu, tak som piekla, idem este nachystat nejake tie jednohubky a a a a mala by som zehlit, ale chce sa miii??? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. okt 2010 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a inac aj my slinime, to je sila, ze tie nase deti robia vsetky tieto veci/aktivity v rovnaky cas, asi preto ze su julovky, hi hi :slight_smile:
5. okt 2010 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute babule, ja som bola doobeda v meste u kadernicky a trochu som sa poflakala po starom meste..Jaaj, som si tu miniprechadzku uzila, ja sa strasne rada producirujem po starom meste a teraz tam neboli skoro ziadni ludia, takze o to lepsie :wink: Skocila som aj na Obchodnu, ale samozrejme rifle som si zasa nekupila.. :frowning2: :unamused: Tak som sa potesila, oni totiz teraz vsetky rifle predavaju hore na gumicku, cize by som zamaskovala sadielko, ALE ako obvykle - dole total uzke.. Tak nic, ja asi naozaj vybehnem do Pandorfu a tam v Crosse kupim urcite :wink:
Moj drahy zakonity dnes vyvara gule plnene udenym s kapustou, mnam :slight_smile: ja idem zatial upratat a uspat maleho, uz hodinu lezi v postielke a nie a nie spat..
5. okt 2010 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok