Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

lutsine
5. okt 2010

@merikac balili ste nasiroko?

bambola
5. okt 2010

dnes je teda pekne hnusne 😒 od rana leje ako z krhly a pekne husto 😠 ale vsetci ste nejako pomizli a ja nemam co citat 🙂

cigaretka5
5. okt 2010

@agika1982 Mne tiež doki kazal malú balit nasiroko ale povedal to takymstylom, za 20 rokov to robili všetci tak pokracujte aj vy, tak som balíka ale iba cez deň , v noci sa mi nechcelo, lebo keď dá mala pocikala a bola nasiroko tak revala, a niekedy som sa poobede spamatala že hups dieťa treba nasiroko zabalit

merikac
5. okt 2010

@lutsine kazali nam,,ale v lete v tych teplach, sa priznam, ze som nebalila,,,uz len ku posledku obcas,,,

cigaretka5
5. okt 2010

@kafoditka Neviem aké rifle zhanad ale úžasné majú v mangu a nie sú dole úzke.......

kafoditka
5. okt 2010

@cigaretka5 dakujem, pojdem to okuknut.. 😉

alllexa
5. okt 2010

@noemarta - fiha, Ty toho ale postihas! Ja som rada, ked stihnem dat kura do rury a urobit ryzu - maleho mam stale na rukach, alebo ho hojdam na kresielku, inak place. A vobec nespi. Vcera cely den plakal a spal asi 15 min., to bol des. Ale noc bola celkom fajn, kojila som o pol druhej a potom o pol siestej, to je rekord🙂

@kafoditka - ako bolo v meste? Sla si s malym?

@denisse - no to mas blbe:( Ale uvidis, zlepsi sa to - moj Misko mal dvojhodinove intervaly kojenia, aj v noci, a niekedy ani po nakojeni nevedel zaspat, ale posledne dni je to lepsie, ma aj trojhodinove pauzy...

kafoditka
5. okt 2010

@alllexa alexi dobre mi to padlo, ze som na chvilu vypadla z domu sama 😉 maly bol s tatinom doma..

lulu1983
5. okt 2010

ahoj, tak sme dnes doma skusali vsetky mozne typy a tvary a materialy cumlikov a bez uspechu, jeden mi dokonca vypluvol rovno do oka... 😒 no... svokra vravela, ze mam davat na cumel praskovy cukor, ze si rychlo zvykne, ale tak malemu babu teda cukor do bruska pchat nebudem...ked cumel nechce, ziaden nedostane...
poobede sme boli vonku v kociku po dlhej dobe zase, booooze, ten krik co ste poculi .. to sme boli my ☹ 😉

bambola
5. okt 2010

@lulu1983 cukor??? 😲 😲 😲 alebo med nie? 😠 ach tieto mudre rady starych mam, skoda reci,take male babo.... ved ked cumel nechce tak cumlovat nebude

alllexa
5. okt 2010

@kafoditka - aj si si nieco pekne kupila?🙂 A aky mas interval kojenia?

lulu1983
5. okt 2010

@bambola presne tak, ked nechce cumel, nasilu mu ho pchat nebudem.. najlepsi cumel pre riska je mamin cicik.. podla mna ani med nie je vyhra, je to vraj dost silny alergen, najlepsie je nenutit

kafoditka
5. okt 2010

@alllexa nie, ja som bola u kadernicky 🙂 a nekojim, maly papa nutrilon.. 😉

alllexa
5. okt 2010

@kafoditka - aj, inak aj ja sa chystam, ale musim to vystihnut v dvojhodinovom intervale, kedy maly neje, co nikdy neviem, ako vyjde🙂. A ako si sa dala ostrihat? Sice, uz si si dala novu fotku, tam si uz asi ostrihana, ze?

bambola
5. okt 2010

@lulu1983 ten med som napisala akoze ironicky 😉 ja som tiez za to proste nepchat ked nechce. jediny dovod preco som ja chcela dat malej cumel je to, ze tiez mi visi na ciciku aj na nom zaspava inak by som jej ani neskusala davat. ale tak nejde tak nebude, vsak nebude na ciciku do 18 😀 nepotrebujem aby mala pokazeny traviaci system, alergie a pokazene uz mliecne zuby 😠

bambola
5. okt 2010

@kafoditka super foto 🙂 to je predpokladam ten novy strih 🙂 sekne ti, aspon si si dnes spravila nejaky cas pre seba 🙂

aj ja idem zajtra ku kaderniiiiiickeeee, tesim sa ako male dieta 😵 ja som nebola snad uz aj rok a pol 😲

kafoditka
5. okt 2010

baby lepsiu foto mam v albume..

alllexa
5. okt 2010

@lulu1983 @bambola - no presne, cumel sa vraj nema do nicoho namacat, uvadza sa to aj v "navodoch" k cumlom. Ja som zistila, ze mojmu malemu najlepsie vyhovuje taky mierne zakriveny (aby to mal okolo ust zakrivene smerom k lickam) silikonovy cumlik. A zatial ta mensia velkost do 3 mesiacov.

kafoditka
5. okt 2010

Baby ja som taka vytocena!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Kolega, ktory nam daval do pc novy program mi vymazal komplet adresar na gmaily ☹ ☹ ☹ 😢 😢 😢 😔 😔 😔 mala som tam adresy vsetkych znamych 😠 😠 😠 😠 😠 😠 Boze, az mi je do placu...

mirka285
5. okt 2010

dievcence zdravim vas...tak ja som cele dopoludnie stravila v Tescu,malej sa asi tiez pacilo lebo len spala alebo sa usmievala.....pokupila som drobnosti,malej dudel,sebe lak na nechty,ziletky[po porode zase niak rychlo zarastam]..a konecne otvorili v Tescu na Lamacskej DM drogeriu,tak som kupila plienky,ja neviem preco,ale vcera Gabo kupil pampersky a ja si nepomozem ale mala ma v nich mokru ritku,mne tie Babylove vyhovuju viac a objavila som bio ovocny caj HIPP nesladeny,tak hned som jednu krabicu kupila,je od 4 mesiaca,co je zachvilu...a kupila som na skusku flasu Mam na cajik,kedze mne ta Aventacka tece....a si predstavte ze nemali ziadne ciapky pre malu!!!tak som si kupila capicu aspon pre seba 🙂 tak a som velmi spokojna s dnesnym dnom 😉

lela1809
5. okt 2010

@denisse jaj tak to ti drzim palec aby sa to vylepsilo... my zase cez den spime pekne 😅 len ta noc.. a ja nejak neviem spat cez den ked aj mala spi...vzdy je co robit.. aj ked si hovorim ze sa vyspim s nou 😖

mirka285
5. okt 2010

@lela1809 ake bolo stretko?ani nam nezreferujes?

lela1809
5. okt 2010

@mirka285 no perfektne 😀 boli sme 4 zrzulka, maxi, monline a moja malickost 🙂 samozrejme s pokladmipizza bola super ako Petka hovorila 😉 a na fotky sa tesim 😉 az na to ze ten nas poklad po vcerajsej neprespatej noci spala skoro cele stretko 😒 tak ukazala aka je ona dobrucka a ze ja si urcite vymyslam ked tu pisem o nej ze je hore celu noc 😠

lela1809
5. okt 2010

tak ten cas letel... ze o jednej sme sa stretli a s Petkou sme tusim o 16,15 sli domov... nejak mi tam ten cas preletel 🙂 najkrajsie bolo ze vedla si sadli taki ujovia robotnici a my sme davali krpcom papat tak si to zjavne podaktori uzivali 😕

mirka285
5. okt 2010

@lela1809 na takychto stretkach vzdy cas leti rychlejsie 🙂 tak super,aj ste poklebetili,aj ujom robotnikom naladu podvihli 😀

monline
5. okt 2010

ahojte, tak som stiahla fotky zo stretka do pc a idem vytvoriť album 🙂

kafoditka
5. okt 2010

@mirka285 cau, ako budes malej davat ten cajik? Mne maly pije vylucne len mlieko ked je smadny aj hladny, som mu skusala davat aj lucku vodu od smadu ale cele to na mna vyplul.. Ako vies, ze bude smadna a nie hladna? Ja som z toho nejaky hotentot.. 😕

lela1809
5. okt 2010

@mirka285 tak to urcite hej 🙂

zase ten maly drobec krical a krical tak som ju musela zase kupet uz pred siestou... tak som zvedava kolko bude spat... neviem ako ju mam zabavit aby vydrzala aspon do siedmej ☹ rozpravanie, hracky, nosenie, .. nic nezabera...

lela1809
5. okt 2010

@monline ahoj ahoj 🙂 uz spinkate???

monline
5. okt 2010

@lela1809 hej, konečne..spinkal cestou domov, potom ako zastalo auto samozrejme vstal..a potom som ho uspala, ale len 5min spal..a teraz zas...trošku je rozbitý z toho dňa..a malá je konečne hore?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre