Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

cigaretka5
5. okt 2010

@monline no ano navrh zakona je v parlamente,ak to schvali parlament pojde na podpis prezidentovi a ten ako je zname je skor opacne orientovany ako sucasna vladna koalicia.............
no uvidime ako to dopadne, ja osobne si myslim ze to neprejde

monline
5. okt 2010

@cigaretka5 bodaj by to tak bolo..aj tých 66 eur by nám chýbalo

monline
5. okt 2010

Tak zase neviem spať..doma je ticho, všetci spia..Danko zle zaspával, 3x som ho uspala a furt sa prebral a plakal..vždy som ho dorazila ďalšou dávkou mlieka, snáď bude dobre spinkať do rána...
K dnešnému dňu sa vrátim...
Maxi ma vyzdvihla v Senci, bála sa, či ju spoznám, tak ma dopredu upozornila na svoj červený kabát---fakt pekný kabátik Peti 🙂, ale ja vás tu z albumov mám už tak okukané, že v pohode spoznám 🙂 Viezla nás do Pezinka a vyjadrené presne jej jazykom- rozmieňala pokutu na drobné a s prstom v riti dokázala šoférovať aj kŕmiť Ninku na prednom sedadle, čakala som, že ju snáď dá i odgrgnúť, ale to našťastie za jazdy nespravila 😀 Nožičky majú Daniel aj Ninka v poriadku, čo je skvelé, kontrola o 3 mesiace spojená s pizzerkou. Keďže Maxi vychytala všetky vychytávky, tak ešte vybehla objednať sa k diabetológovi a šli sme VON..🙂 V pizzerii sme sa stretli s Lelou a Zrzkou a ich detičkami. Laura bola úžasné dobré spinkajúce bábätko, Paťko bol chvíľu spokojný na rukách a potom ho Zrzka uspala a tiež pohoda..Ninka tak isto dobručká, zobudila sa práve keď mala Maxi prinesenú pizzu a Miška zlatúšik bola nadšená bábätkami a špeci si vybrala Danielka a vytešovala sa..Daniel sa tiež ukázal ako dobré bábo, aj ked jeho trebalo uspať na rukách (ale zas- jediný mal iba autosedačku 😉 )...hladoši dostali jesť, ja som čakala, kedy ten starý škaredý zarastený chlapík z ukrajiny čo sedel presne oproti mne konečne doje a odíde, ale nejak sa k tomu nemal, tak som aj ja vytiahla prso a kŕmila..roboši mali z nás zážitok 😀 Čas neskutočne letí ak sa niekde cítime dobre..škoda...
a ešte k dievčatám- Maxi ma prekvapila asi najviac..tu ked som si ju čítavala, tak pôsobila, že si servítku rozhodne na ústa nedáva..ale- pekná sympatická žena, hlas má taký mäkký a nežný a celkovo pôsobí tak príjemne a milo, že tie jej "brutal fekal"a podobné výrazy akoby ani neboli od nej 🙂 Zrzulka je príjemné žieňa,vyzerá tak mlado dievčensky..štíhlunká, pekná baba, ktorá je stále v strehu, oči má všade, lebo šidielko Miška je všade...🙂 A Lela- najmenej mi je známa z koníka, ale určite to napravím..milá mladá pekná mamina.
A kto ešte nevidel fotky zo stretka, tak mám ich v albume a aj Maxi ich má.
A teraz už idem spať, Nike som sľúbila na raňajky krupicovú kašu a ona raňajkuje o pol šiestej.

merikac
6. okt 2010

dobre rano babulky,,dnes to tu asi zacinam,,lebo zobudila ma mrcha 😠 priblizne v tomto case pred rokom -ak priratam este zo 10 dni-som ju okavala a prisla az teraz po roku 😀 )

@monline- presne si vystihla komentar na maxi,,my sme ju tiez nejak podobne "ohovorili"*-ked sme sli zo stretka,,,a hlavne jej prijemny hlas,,co som zostala prekvapena hned v telefonate, ked sme sli nastretko a neodpustila som si pre nunu poznamku ( pretoze s nou som cestovala), ze fakt ma velmi prijemny a makky hlas,,,,ze tiez k jej repertoaru, som si ju predstavovala a tesila sa na daku erdeg babu,,,no konalo sa prekvapenie vo velmi prijemnom slova zmysle,,,,aj z drievka,,,a celkovo,,z ostatnych stretiek,ktore ocumujem len spoza monitoru z vasich foto-vidim, ze zatial vsetky baby vyzeraju byt maximalne zlate, v phode, prisposobive situaciam a hlavne kazda ma v tvari velmi pokojny vyrovnany a stastny vyraz 😉 Cize ak to zhrniem jednou vetou- ak by bola prilezitost- tesim sa na kazdu jednu z vas 😉

kafoditka
6. okt 2010

Bre ranko krasotinky 🙂

@monline ako si nam to tu pekne zhrnula, dakujeme 😉 Nakoniec hviezdou stretka bola nasa Petka 🙂 Jeej, este sa mi to aj rymuje..
@merikac som sa pobavila na tej "erdeg babe" 😀 😀 ja poznam Petu uz dlho, este ked sme sa vlnili na brusnych tancoch ako kinderka a pravdu poviem, nikdy som ju takto nevnimala... 🙂 Ved uz len ton jej hlasu ja taky ukludnujuci, ze ta ked mi nieco vysvetluje alebo hovori nejaku prihodu, tak by to cloveka aj uspalo -( teraz myslim v tom dobrom zmysle), co u Peti nehrozi, lebo pomedzi vysvetlovanie vzdy zahlodi taku hovadinu, ze dovi.. 🙂

merikac
6. okt 2010

@kafoditka ked som sa uz s Maxarou stretla, musim ti dat za pravdu ( a dufam, ze sa Petka, neurazila za tu erdeg babu- myslela som to v dobrom,,ja som sa fakt na taku tesila 😀 ) ,ze ma ukludnujuci hlas a uplne paralerne odlisny aku som mala ja predstavu,ty si ju spoznala opacne,najskor pocula-videla,,takze si ju tak ako my ciatajuce nevnimala 😀 ,,,
ved to je nevyhoda pismen, ze clovek do nich nemoze dat cit, ton hlasu a hlavne zdoraznit to, o co mu ide- potom vznikaju nedorozumenia ako z boddezom alebo s ninou 😒

kafoditka
6. okt 2010

@merikac ale toto je verejne forum a kazdy si hovori vlastny nazor, je samozrejme, ze sa niekomu ten - onen nazor nepaci a zareaguje nan inak, ako ostatni... S bodezom to chapem, ale co sa tyka Niny, ta mala odlisny politicky nazor, s ktorym vacsina nesuhlasila a tam bol kamen urazu..Nina asi pozabudla, ze toto forum je verejne a ked sa reagovalo na jej nazor negativne, tak to trochu prehnala so svojou reakciou..

merikac
6. okt 2010

@kafoditka kazdopadne,,,obaja sa asi urazili a viac neprispeli ☹

lela1809
6. okt 2010

bre ranko kocky 🙂 no my sme mali papaciu noc 😀 Laura bola hore kazde dve hodky a az o stvrtej zaspala na 4 🙂 tak som sa vytesovala... ale zase na druhej strane som vela prikladala a Laurinka tahala 🙂 tak sa vytesujem... potom sme boli hodku hore a zase hajame 😉 tak som vas stihla precitat 🙂

ohladom vyletu som ja pochopila ze pojdeme rodinky....

merikac
6. okt 2010

@lela1809 dobre spravy hned z rana,,,to znamena,ze mliecko nabehlo 😵

lela1809
6. okt 2010

@merikac no vyzera ze ano 😵 davala som jej len odo mna celu noc a pekne haja aj teraz... sice som vychlipala veeeela vody tak som pobehovala na zachod 🙂

mirka285
6. okt 2010

dobe ranecko...aj ja som uz hore..suhlasim so vsetkym co sa tu dnes napisalo...akurat ze sa mi zdalo ze Nina isla do konfliktu so mnou ☹ co sa tyka Bodeza presunul sa do temy slobodne mamicky alebo take daco/asi je mu ta tema blizsia/a Nina nema mozno cas prispievat lebo beha po pieskovisku a predava Amway/inak poznam pripravky tejto znacky,su max. predrazene,o nic viac ucinne ako ine,a ich predaj zavisi na dobrych oblbovacich schopnostiach predavajuceho/ 😠 a ozaj myslim ze na vylet kto chce zobrat manzela moze,kto nie nemusi...ja asi nezoberiem nech si od nas "oddychne" 😀

merikac
6. okt 2010

@lela1809 aj ja sa snazim- pijem a curam 😀 ,,pokazdom kojeni odsavam aj ked nejde skoro nic,,ale hadam do tyzdna sa moje didi umudria a nieco pustia 😀

merikac
6. okt 2010

postavila som varit zamiaky na granatir a hrachovo zeleninovu polievku a chystam sa do PD do noveho nakupneho centra posmirovat,,aj ked neni kesa-ale aspom porobim prieskum a ked pojdem s mm, pojdem s nim na hotove,,nech nefrfle,ze bezhlavo bludime 🙂

jaruska8
6. okt 2010

Ahojte baby, ako? Malá mi zaspala, bola podarená teraz, vám poviem, sedí si v kresielku, sedí, smutne pozerá očičkami, ani ,,rozprávať" sa jej nechcelo s mamkou, ani hrať s hračkou a ja na ňu, že Ninuška, čo je moja, som si ju zobrala na ruky a vtom som pochopila... Ona si smutne sedí v hovienkach. 😝 😝 Ale aby zarevala, že mama, ja som sa po..ala. 😀 😀 😀 😀

jaruska8
6. okt 2010

@merikac Urcite sa umúdria, uvidíš. 😉 Hlavne často prikladaj!!

lela1809
6. okt 2010

@merikac mala by som si po kojeni aj odsavat... aby sa to rozbehlo??

mirka285
6. okt 2010

@jaruska8 Linda ked sa posere tiez ani nepipne 🙂

merikac
6. okt 2010

@lela1809 myslim,ze ked vyprazdnis uplne prsnik z ktoreho prave dopapala, tak tym produkciu zvysis........

jaruska8
6. okt 2010

@mirka285 Presne, im je asi v hovienkach dobre. 😀 😀 😀

merikac
6. okt 2010

@jaruska8
@mirka285 ..ked sa Emma dolefeti,,tak sa to neda nevsimnut,,najskor je velky rachot ktoremu predchadza zacervenanie tvare, roztiahnutie nosdier a tlacenie a potom sa rozlahne po miestnosti smrad 😀

lela1809
6. okt 2010

majte sa zatial kocky 😉 letime na prechadzku kym neprsi 🙂

noemarta
6. okt 2010

dobre ranko,
my sme dnes akosi dlhsie pospali a este furt pobehujem v pyzame, mala by som ist zehlit, ale chce sa miiiiiiiiiii 😔 😔
hm... vcera ste vselico popisali, od stretka po vylet, po dekukciu osobnosti Max. hi hi 🙂
Peti, veru veru baby maju pravdu, niekedy mi pripada, ze ten kto sa prihlasuje pod max a pise prispevky, nie je Peta to jemne nezne ziena s milym hlaskom a nevinnou tvarickou. 😎 Vsetkych si svojim osobnym kontaktom velmi milo prekvapila!!!!
Ked tu spominate kakanie, nasa mala noc kakania, co som ju prebalila, tak nasleducuja plienka znovu nalozenaaaa. A jej to zjavne nevadilo, hlavne ze to bolo vonku. 🙂

noemarta
6. okt 2010

@merikac preeeeeeeeeeeeeeeeesne, to iste robi Nela. 😀 😀 😀 a u nas je este nakoniec celej tej procedury blazenyyyy uuuuusmev.asi takyto 😀 😀

kafoditka
6. okt 2010

Baby moj Filip ked lezi dlho v postielke a spokojne sa usmieva a ani nepipne, je mi jasne, ze ma plienku naplnenu po dekel 😀 Tie decka su fakt vsetky rovnake...

jaruska8
6. okt 2010

@merikac Takto kakáva, keď papká, pri jedení večer takto púšťa, ale sem-tam sa aj takto ,,nenápadne" zadarí. 😀 😀 😀 😀

monline
6. okt 2010

pekný dník prajem
tak ja som dnes dobre vyspatá napriek tomu, že som šla spať až o tretej..malý prespal celú noc a zobudil sa papať až o 6,20 a potom zaspal a spinkal do desiatej..no spokojná som 🙂 teraz vonku spí v kočíku, tak idem dole asi variť, aby som ho lepšie počula ak zaplače, neskôr prídem

monline
6. okt 2010

@merikac do roka a do dňa? 🙂 ja čakám v sobotu, už druhýkrát
takže môj názor na maxi je podobný s tvojim 🙂

monline
6. okt 2010

@merikac ja som strašne lenivá odsávať..ale asi budem musieť, lebo ak bude Daniel spať celú noc ako posledné tri noci, tak moje prsia explodujú..budievam sa s mokrým tričkom, plachtou, návliečkami..keď ja mám furt obavu, že si o polnoci odsajem a malý sa mi zobudí polhodku na to a bude pýtať jesť..a z fľašky moc nechce piť, to je len pre prípad núdze ak nie som doma...skúšala som aj poloodsať, ale aj tak boli ráno ako kameň

tinaki1275
6. okt 2010

Dobry den prajem dievcata,nestiham vas citat tolko ste tu toho popisali 🙂 ..ani neviem na co zareagovat ...
Ja som vcera bola celyden mimo, bola som kvoli robote na buduci rok za svojou novou sefkou ,isli sme s mm aj s malou 170 km do heraklionu ,a chvalabohu mala celu cestu tama aj nazad prespala..tam sme si zaroven urobili vylet k znamym co maju tiez babo - 5 mesacne..skoro som dostala sok vaha maleho je 9,5 kg !!!!ani mu chudatku krk nebolo vidno ...nasa pri nom vyzerala ako dieta z koncentraku ... 😕 samozrejme co povies mamine ,ze je krasny ?on by bol zlaty ale je proste obezny..a ano chudera mi hovori co mam robit kazde 3 hodiny su pyta 180 -200ml mlieka ,samozrejme nekojila vobec(grekyne nezvyknu ani na zaciatku)a s UM a takymi mnozstavmi ..ak mu da len 150ml reve ako tur.....videla som to na vlastne oci ..a doktor jej na to ze to sa vraj po roku upravi ..samo?a maj doveru v grecke zdravotnictvo.. 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre