Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

monline
6. okt 2010

@tinaki1275 spím ráno do deviatej či desiatej, ako sa podarí..cez deň sa mi podarilo spať 3x odkedy sa malý narodil, takže to by som do toho asi ani nerátala...ja som takto fungovala aj predtým..do druhej tretej kniha či pc, ráno o pol siedmej budíček a šup do práce...dospávala som v nedeľu ráno

bambola
6. okt 2010

@monline oddychni si a zobud sa s tym, ze ides nakojit a ani len nepomysli co ak nebude. proste vstan a priloz a ono pojde a mala sa napapa 🙂

cigaretka5
6. okt 2010

@tinaki1275 no ale mne moja mala nepride tucko ona je taky slizik, no faldiky ma jasne na nozickach take mnam ale prekrmene dieta si predstavujem inak . No bude asi po nas ze tazke kosti uz od malinka

monline
6. okt 2010

@tinaki1275 no ale pozri na seba..ty si také štíhle žieňa, nemôže byť malá celkom iná, nie?

monline
6. okt 2010

@bambola to bolo asi pre lelu..súhlasím s tebou 🙂 a ja sa nebojím, ráno mávam kamene miesto prs 🙂

tinaki1275
6. okt 2010

@monline ja som v lete makavala aj nedele takze na dospatie nebolo casu..ale ja rano aj pospim do tej deviatej,poldesiatej po prvom krmeni o pol siedmej ,len mne chyba spat tych 6-7 hodin vkuse.. 😒 asi.. 😔 a teraz som ako rybicka a mala chrape ,mm chrape ...a ja tu sama jak taka sova..inac my tu mame o hodinu viac..

tinaki1275
6. okt 2010

@cigaretka5 ja si myslim ze ma optimalnu vahu..kazde dieta ma inu stavbu tela...moja podla mna teraz podrastla a preto asi menej pribrala...

bambola
6. okt 2010

@monline aha ano, to sa mi ako podarilo 😠 tak este raz

@lela1809 oddychni si a zobud sa s tym, ze ides nakojit a ani len nepomysli co ak nebude. proste vstan a priloz a ono pojde a mala sa napapa

tinaki1275
6. okt 2010

@monline ale mm je riadny maco...vraj pribral az pri mne 😖 ma 105 kg a vysku 182cm,teda 15kg nadvahu.. 😕

bambola
6. okt 2010

@monline ja som minule musela malu zo spanku prilozit o stvrtej rano lebo nejako sa nemala k vstavaniu a ja som myslela, ze mi prsia prasknu 😨 a si predstav ako to vyzera ked sedim celu sobotu v skole 🙄 au 😠

monline
6. okt 2010

@bambola občas sa budím s mokrým tričkom a prezliekam sa v noci, predtým som si dávala plienku, ale potom sa mi zapálili bradavky z toho vlhka..takto to je lepšie

monline
6. okt 2010

@tinaki1275 ale máš krehké dievčatko, nemusí mať konštrukciu po otcovi 🙂)

tinaki1275
6. okt 2010

@monline no uz sa prihlasila ..uz sme v polke flasky...divne nezvykla sa budit sama o takom case..

monline
6. okt 2010

@tinaki1275 a teraz bude spinkať do rána? to je fajn, nie?

tinaki1275
6. okt 2010

@monline to dufam,dnes vobec nekakala..tak sa obavam ze nad ranom bude zase prdiet a pucit sa,...to je ako chemicka zbran..tak to smrdi... 🙂

monline
6. okt 2010

@tinaki1275 malý je len kojený, ale smrdia aj prdíky tak akoby mal v plienke naložené..on teraz kaká raz za tri dni

tinaki1275
6. okt 2010

@monline to je ale normal pri plne kojenych detoch..mne predtym dobre kakala ,teraz asi3-4dni je to o nicom..a ked ju krmim tak pocujem desne zvuky z bruska...no mm mi chrape na gauci, musim ho zobudit ,zabudli sme nakrmit psa.. 😖

monline
6. okt 2010

@tinaki1275 kde ho máte? teraz ho ideš nakŕmiť? nespí už?

tinaki1275
6. okt 2010

@monline na terase pred dverami ,predtym bol dnu ,ale on je velky a teraz s malou sa to neda..malo priestoru ,nehovoriac o hrackach ..to by jej nic neostalo..

monline
6. okt 2010

@tinaki1275 nežiarlil na malú? nevadilo mu, že zrazu nie je v dome?

tinaki1275
6. okt 2010

@monline nastastie je ok ,ja som ho dala von uz ked som bola tehotna..on je zlaticko na terase je mu lepsie ma spolocnost nase 3 macky a ja mam cely den dvere z kuchyne otvorene takze on je akoby s nami ..ked som s malou vonku tak jej stale oblizne nozicku ,ked dociahne..dalej som ho zatial nepustila, predsa len ma 35 kg..

tinaki1275
6. okt 2010

no a idem si lahnut aj ja..uz je skoro pol druhej..dufam ze nieco pospim..dobru ...

monline
6. okt 2010

@tinaki1275 my už nemáme nášho psíka, v januári sa nám stratil ☹ to bol taký 5kilový chlpatý izbový pes, ktorý bol celé dni vonku..teraz máme na dvore mačiatka, tie sa zvyknú uložiť do nákupného koša dole v kočíku, ked nechám malého vonku spať

monline
6. okt 2010

@tinaki1275 dobrú noc

kafoditka
7. okt 2010

Fesandy dobre ranko 🙂 Tak ja som to tu nezacinala uz sto rokov... Ako sme sa vyspinkali? Aby ste boli v obraze, tak moj Filip bojuje s flaskou 120ml od 6:30 a este stale ju nevypil 😠 ma cas, chalanisko..

MIRKA s tou brutal zimou moc nestras, ved pod -5 stupnov by si nemala chodit s dietatom von, oni na to nemaju prisposobene dychacie cesty a ani plucka, takze ked bude v BA -15stup. tak budeme kvasit doma???? Neeeee ☹ ☹

mojalili
7. okt 2010

@kafoditka Dobré ranko, asi vsetky este spia 🙂 Danko je hore od 6 tej hodiny, tak keca odvtedy, huba sa mu nezavre...

Zimu nieeee, to sa naozaj nikam neda ist.....musim si kupit zimne pneumatiky... 😒

mirka285
7. okt 2010

dobre ranko..ja som malu tak nenapadne zobudila,vsak kopec hodin a ona si drichme a vobec nejela...a to zvykne okolo tej siedmej..takze uz je najedena a rozprava sa s kolotocom v postielke....
@kafoditka no ja sa tesim na zimu,dufam ze bude kopec snehu,ale minus 15 snad nebude,ked by bolo do tych minus pat tak je to v poho..vsak pripravena som,mam pre malu overal,taku teplu supravu jednu a este aj teply fusak,a kedze ja som lyziar tak mam plnu skrinu termo oblecenia 🙂 dnes to vyzera na pekny den,mam chut na polievku ze by som uvarila ale nechce sa mi ist pre zeleninu do obchodu....

lutsine
7. okt 2010

dobre ranko 🙂

bambola
7. okt 2010

dobre rano 🙂

juj zalyzovat by som si sla 😵 uz som nebola ani nepamatam.
to sa naozaj pod -5 nemoze s babom von?

lela1809
7. okt 2010

bre ranko 😉
@bambola mas pravdu je to o psychike.... celu noc papala odo mna 🙂 tak som stastna prestastna 🙂 a to papala o jedenastej, jednej, stvrtej a siedmej.... a potom zaspala do pol deviatej 🙂 tak som sa taaaak dobre vyspala 🙂 a teraz zase zahajala... 🙂 dufam ze pospi max do pol dvanastej...lebo na pol jednu idem k zenskemu... tak by som bola rada keby tam spinkala... nutrilon je v kosi...tak dnes nebudem mat na vyber.... 😒 🙂

@monline pkne tahs 🙂 ja uz o jedenastej padam dole nosom 🙂

kocky boli ste niekto u zubara uz s krpcom?... myslim ze ste mali ist zubarovi a mali ste aj drobca so sebou...lebo mam zajtra zubara... tak neviem ci je OK tahat ju so sebou dovnutra....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre