Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

maxara
7. okt 2010

@kafoditka @bambola 😕 blbost.. jasne ze viete, co je manzelske zvadzanie.. nieco na styl.. nuskooo, co keby sme .. alebo si lahne a moju ruku nasmeruje kam potrebuje 😀

kafoditka
7. okt 2010

@maxara 😀

lulu1983
7. okt 2010

@maxara 😀 😀 😀 tak sa smejem, ze nemozem pisat, lebo mi pred ocami skace klavesnica.. myslite, ze tych chlapov klonuju, ci co?! 🙂 🙂

maxara
7. okt 2010

@lulu1983 no popravde, podla toho co citam, tak su dva druhy chlapov.. ti co vstanu a musia mat hned vsetko porobene a potom rypu ako ten moj a potom ten opacny typ, ktorych nedokopes do nicoho a v "niektory den" to potom urobia, mozno.. samozrejme s jemnymi odchylkami a v nicom inom sa nelisia

maxara
7. okt 2010

juuuj keby ma cital, ma prizabije.. 😀 😀 😀

kafoditka
7. okt 2010

@maxara ...ale ten moj nezapada ani do jedneho.. 😝

tinaki1275
7. okt 2010

tak mi kolikujeme zase,ale mam to v pazi ked vas tak citam rehlim sa tu sama.. 😀 my mame tiez s mm odvcera krizu...neviem co donho voslo ale povedal mi ze som idiot ako jeho matka..to idiot ma neurazilo,ale to ze zrovnava s mojou drbnutou svokrou,to ma polozilo..tak mal vcera tichu domacnost..zachrapal pri telke uz o osmej..ja som mala cely vecer na krku malu..ale nic som nepovedala..presunul sa o jednej do postele..ja som zase sama nakrmila malu .. a rano odisiel do prace ani pusu mi nedal..dosiel o piatej a vsimal si len malu ..a teraz na mna zase vybehol ze preco nevezmem malu povozit v aute ked ma koliku ..ja mu na to ze mne nevadi ze place,ved sa o chvilu ukludni ....kto sa mu do riti ziada o radu..nech ide do prdele ja mam byt urazena za vcera a nie on ..
inac pripojim sa k teme my sme nic tutumutu nejake 4 mesiace..2 pre a 2 po porode..a ani teraz zrovna nie som naladena na sex..neviem ci to je hormonami ..ale libido sa mi niekam schovalo .. 😖

maxara
7. okt 2010

@tinaki1275 fiiiha, tak to je blbe.. a nebude to tym ziadnym tutu mutu? vies, ja skusena ... 😀 😀 a preco si idiot? a este k tomu ako svokra?

maxara
7. okt 2010

@kafoditka niekam by sme ho urcite upratali

tinaki1275
7. okt 2010

@maxara lebo som si trufla ho vcera upozornit ze po papani nech ju drzi tak aby si odgrgla,a nech si ju neprehadzuje z pleca na plece to uz nezabera...tak zrukol na mna ze vraj mu mam ukazat ked to tak dobre viem ..a ja milo ze ved som ti ukazovala aj na nete tie spravne polohy na odgrgnutie,zase ti to mam ukazat?co on zobral asi ako poucovanie..a odvrkol ze som idiot ako je matka.. 😢 vcera mi to prislo luto ale dnes ho mam v pazi ..nech sa da vypchat.. tym tutumutu to nie je..pred par dnami som sa k tomu dokopala.. 😒 a to este musim ist teraz k svokre ma dnes narodky tak jej povedat vsetko naj.. 😖

carrie84
7. okt 2010

Babulky - dobre sa bavim, ked vas citam 😀 Co by sme bez tych nasich chlapov robili, ze? 😀 😀 😀

@tinaki1275 - poznaaaam 😝 Aj u nas - co by som mala byt ja urazena, tak sa hra na urazeneho on. Aj dnes - boli sme spolu u zubara a po ceste spat som skocila do obchodu. Tak asi neovplyvnim, ze je predo mnou tisic dochodcov a len jedna otvorena pokladna. Pridem k autu, maly urevany a mm na mna, ze to je moja chyba! Tak som mu povedala, ze deti placu, nech sa s tym zmieri! Pritom stacilo nastartovat auto a spravit "cestne kolecko" okolo parkoviska. Nie, on ho vyberie radsej z autosedacky 😲 😝 Heh ... No chlapi .... 😀 Esteze ich lubime 😉

maxara
7. okt 2010

@tinaki1275 😒 no toto.. bohvie co mu cvrnklo do nosa

lela1809
7. okt 2010

@maxara tak sa tu smejem 😀 😀 😀 si fakt cislo Peti 😀
@bambola tak si dlho vydrzala 😉 nam najprv mesiac pred zakazali a potom tesne pred ze ved robte tutu mutu a potom to pojde... 😀 ja som tento tyzden dala postielku do detskej izby 🙂tak mozeme tutu mutu ked mm pride v sobotu a nik sa nam nezobudi 😀 😀 (aj ked dnes tu bola znama a vraj ze podla nej je to krkavcie ked je mala sama v izbe 😢 😢tak nechapem ked vzdy idem k malej tak ako ked bola v izbe s nami 😒
@tinaki1275 fuuha... tak mna by urazil ten idiot... svokru mam uzasnu tak tym by ma neurazil.... tie rady su najlepsie... ved ked ma koliku tak aj on moze vozit v aute...nie??? chlap jeden hlavne ze dava rady...

my sme prvy krat po vyse mesiaci mali kupanie, obliekanie bez placu, ziadna kolika... a po kupani len pozerala okolo seba 🙂 a potom sme sa napapali a pekne hajame v postielke 😅 a to sama zaspinkala bez nosenia 😵 😵 aj ked beham dat dudel ked vypadne aj tak je to parada oproti tym dnom predtym 🙂

maxara
7. okt 2010

@carrie84 tak tak 😀 😀 akoby im obcas nedochadzalo 😉

tinaki1275
7. okt 2010

@lela1809 @maxara @carrie84 najhorsie je ze jemu to nikdy nedojde ,a zeby sa ospravedlnil na to mozem zabudnut ..on je tvrdohlavy ako baran,ja som ta co furt ustupuje..a odpustila som mu uz ine veci.. 😖 ja neviem ale pochopit jednu vec ako si moze byt mnou taky isty ,ved ja sa mozem zbalit aj s malou a vratit sa na svk ..co by potom robil?nic okrem neho ma tu nedrzi..takze ak by mi nebodaj drblo v bedni..pride aj o malu

tinaki1275
7. okt 2010

@maxara obcas?mne sa zda ze im nedochadza nikdy..

merikac
7. okt 2010

pekny vecer maminky babulky,,, vsetkym vam dakujem za rady a podporu,
Tak dnes na rit den:dost ze sa nam pred mesiacom pokazilo auto, do ktoreho sme vrazili majland, tak dnes pre zmenu sme boli kupvot novy kotol, lebo stary si zmyslel,ze uz nam sluzit nebude,,,,ja v aute na skapanie,,,,ale boli sme aspom na obede v restike - na taky luxus uz ani nepamatam,,,mala spala v sedacke a my sme sa aspom porozpravali,,doplnila som tekutiny,,obehli sme 3 dodavatelov s kotlami a pri tom stvrtom som uz nemohla ani vyjst z auta, co som citila,,ze som krvava az za usami,- asi ako ked sa emma preserie----- doma som zistila,ze mi az kapci z nohavic-jasne,,prve som dala do poriadku seba, potom sedacku v aute potom emmu a az potom sme behli na pohotovost,,
kedze kojim nemohli mi nic podat,,tak zajtra padim k svojmu lekarovi,,vraj ma zvazit liecbu, mam doplnat tekutiny, nasadili mi akurat zelezo,,lebo som riadne anemicka a odporucili maximalny klud na lozku,co sa jasne, pri dietati neda,,nasi pustili do vymeny toho kotla,,muz teraz siel este do prace, pride niekedy v noci,,a okrem toho ocino dnes stihol k tomu vsetkemu napikoval auto do dakeho zabradlia, ktore si nevsimol,,,takze zadok auta ma cely prevaleny 😠 - chodi nasraty a zaroven krotky ako baranok,pretoze pred vcerom zhodil vietor bicykel, ktory to auto trosilinku obsuchol a robil ako zmyslom zbaveny,,,skoro nas zniesol koli tomu skrabancu zo sveta,,,Este stastie,,ze emma je fakt uplne v pohode,,, 😉

merikac
7. okt 2010

@monfat ahoj,,,vitam ta medzi nami..... 😉

merikac
7. okt 2010

@maxara diky za prijemne vesle citanie,, 😀

merikac
7. okt 2010

@lulu1983 ozaj,,,chysatam sa ti napisat,,ze som od mm dostala k meninam tu knihu neschopna matka-najskor pisu o nejakom prirodzenom chudnuti a potom sa z toho vykluje taky treningovy a stravovaci plat,,ktory by som nemala kedy dodrziavat ani ked som nemala male dieta a nieto este pri nom,,vraj cvitcte vtedy ked je cas,,ked dieta spi a podobne,,vtedy som rada, ze si umyjem zuby, popripade nalozim do pracky ,,a uz nechcem ani spominat odfajkovanie si ci som bola na seba dobra,,ci som si dopriala masaz a podobne............. 😀

merikac
7. okt 2010

@tinaki1275 tak tomu sa povie uzraka,,,ked muz ta zacne prirovnavat k vlastnej matke 😀 a myslim, ze su fakt vsetci istym smerom posahany a ked nemaju svoj den,,tak by nas zniesli zo sveta a ked su uz v pohode,,tak sa naramne cuduju,,ze co nam vlastne je a preco sme ofuknute....chcela by som vediet,,aky naladovy by boli oni,,keby mali kramy,placuce dieta na rukach a este by sme sa ich od pc alebo tlevizora do toho spytali,,co je na veceru 😠

merikac
7. okt 2010

asi vsetky kupete,,,ja kupavam presne pred 20,00,,potom kojim pri panelaku,,,a potom sa pustam do prace

lela1809
7. okt 2010

@merikac
dufam ze ti lekar nieco nasadi a zlepsi sa ti to....
ti vydrzi hore az do 20tej??? toto sa mi nedari ☹ stacilo by do siedmej... my uz pred siestou sme okupany... a to od pol siestej uz zabavame aby vydrzala 🙂

maxara
7. okt 2010

@tinaki1275 no to obcas, vies, nemozeme byt take tvrde, kedze vieme, co su muzi zac.. 😉 aj ten moj je tvrdohlavy jak baran a akoze by som vzdy mala dovtirat ja a tak som ho naucila, ze ja ked uz sa nechcem hnevat, dam mu sancu povedat prepac.. ja s tym problem nemam, tak nech ani on ho nema.. teliak

@lela1809 tak super, malinka je fakt pokladik, aj ty si uz pokojna, takze aj mliecko nabehlo naspat.. a Andelovi si pekne frkla, nech si nemysli, ze nas moze komentovat 😀 😀 😀

@merikac nemas zac 😉 a tie tvoje kramy.. no sila.. az take som ich nemala samozrejme, ale ja bez tamponu ani z domu nejdem tie dva najdrakulovskejsie dni.. ked som mala takych 14, mala som hentake silne kramy a najrdsej by som spala vo vani.. sestra mala vtedy maleho syna a davala mi na noc jeho plienky (neboli take ako teraz, skor take ako velke hrube vlozky)..

lela1809
7. okt 2010

akurat davaju v spravach...cierny kasel sa vracia... viac ako polovica pripadov v bratislavskom kraji 😨 🤐 to je to ockovanie do pliecka co robili krpcom hadam ci??

lela1809
7. okt 2010

@maxara presne...co si mysli ...akoby oni nemali svoje dni 🙂 ale ten vyraz bol genialny 😀 😀

merikac
7. okt 2010

@lela1809 mne zvykne spavat od nejakej 5 do 6, alebo od 6 do 7- akokedy ,lebo to byvam vonku , potom je hodinku hore a to tak akurat vychadza

maxara
7. okt 2010

@merikac aj ja kupem po 20tej a kym zacne panelak, uz cucim na posteli a kojim. A potom zarobim UM, ked uz nic nema a potom mi zabuvinka..

@lela1809 ja som citala, ze tento rezim, ak chces, aby ti chodila spinkat neskor a radsej rano dlhsie potiahla, sa musi upravit nasilu.. normalne svietit lampou, zabavat dieta, pripadne ju nechat schrupnut, ked zaspi a na kupanie zobudit.. samozrejme kupkanie posuvat pomaly, po 20 minut neskor.. ale na druhej strane, preco to robit.. ja ked som ju doniesla domov, ja som ju proste krmila a ona spinkala, vtedy moc hore nebyvala a tak som ju budila o 20tej a potom, ked sa prebrala, okupkala som ju a bolo.. zvykla si rychlo.

Inak sa asi cudujete, ze tu akosi dlho kvasim.. tak to preto, ze mm je v robote a po robote isiel na teambuilding, v preklade, isiel chlastat s kolegami, jeho sef ma narodky a ja prosim pekne, okupkam, nakojim, nakrmim a sup ho do BA po ocka do krcmy 😀

merikac
7. okt 2010

@maxara uzasna manzelka,,,,,a este bude aj truce robit

maxara
7. okt 2010

Baby, viete na co som prisla? ja som to tu uz asi pisala, ale teraz to neviem naisto, tak to znova napisem.. ze julovky su pekne az krasne.. akoze v takejto skale sa pohybujete, tie, co som videla.. ziadna nie je skareda.. je to vobec mozne? 😨

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre