Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

maxara
7. okt 2010

@merikac 😀 ale co siii, uz ma predsa lubka.. 😉

merikac
7. okt 2010

@lela1809 mne v prvom mesiaci tiez chodilatak zavcasu spavat,,ale potom som zistil, ze mi v noci zle spava,,to sa budila moc casto na kojenie,,,tak som ju presne ako maxi pise posuvala po polhodine a teraz ked zaspi zvykne potiahnut do tej 1 a ptoo je hore kazde 2 hodiny

lela1809
7. okt 2010

@merikac no my spime tak 4-5 tiez vonku 🙂 a potom je hore tak do siestej.. a uz vidim ze je unavena.. ale asi ju budem trosku posuvat aby to kupanie bolo aspon o pol siedmej.. nech mm stiha z prace...
@maxara som sa chcela opytat ze ci je mm pri ninke.... ked ty si tu 🙂

kocky nechavate babatka same doma????? ked spinkaju???? lebo dnes som mala ist s kamoskou na kafe a ona ze musi uspat maleho a pride (ale maleho ze necha doma 😨 sameho - je to vedlajsia dedina.... tak som to radsej zrusila... mi to pride divne ze ona pojde na kafe a maly bude doma sam....ved ma len 6mesiacov.... 😨 )tak neviem ci som ja divna ci co....

maxara
7. okt 2010

Baby, ja kupem v kybliku a minule sme dali Ninke do vody taku kacicku v priesvitnej guli, taku ake sme mavali my, ked sme boli male, tutinka nam doniesla. No a vcera som jej ju tiez supla a on sa normalne hrala.. zdvihla nohy, aj si logla trosku vody 😅 ale nozkami si prisuvala k rukam tu lopticku.. krasna bola moja krasulienka

lela1809
7. okt 2010

@maxara toto ma dostalo 🙂 ti behaju veci po rozume 🙂 ta krasa 😀

maxara
7. okt 2010

@lela1809 😲 to fakt? ja sa priznam, ja som raz Ninku nechala, ked som musela ist mm odviezt na stanicu, ale to spinkala tak tvrdo, ze som to skratka riskla.. ked som sa vratila, este sladko buvala, ale tie stresy, co som mala.. uff.. no a ked sa mi potom dusila (akoze uz viackrat mi vracala nosom,a le vtedy sa dusila uplne brutalne), tak som si povedala, ze ju radsej nabuduce zobudim, ale nenecham ju bez dozoru.. uz aj tak je dost bez dozoru, ked som dole a ona hore.. ale mam aspon vysielacku.. 😒 no a 6mesacne nikdy..

maxara
7. okt 2010

@lela1809 heej, ma to napadlo, ked sa bavime o kupani 🙂 a ze aj dnes budeme sa kupat s kacickou a tak..

maxara
7. okt 2010

@lela1809 inak bambulo mi teraz odfukuje za chrbtom a uz sa mrvenka, takze asi sa zachvilku odpracem hore kupat a potom do tej krcmy po mm.. keby som nahodou nahle zmizla...

Inak asi je dost kosa vonku, lebo psi mi skrabu na okno a kvilia.. tak neviem..nechcem ich pustat dnu, lebo smrdia jak nohy po 24ke 😀 😝

mirka285
7. okt 2010

ahojte...pridavam sa do klubu,ja som sa nechcela stazovat,ale u nas je este stale ticha domacnost 😕 uz od nedele...to je priam rekord,ale ja sa vtirat nebudem, presne som mu vycitala ze on spravi chybu a nieco take ako ospravedlnit sa to nepozna...tak som zvedava dokedy budeme takto...
@merikac co to taketo kramy,vsak to neni normalne,ja nekojim a kramy nemam,stale to odkladam, sa mi nechce ist na injekciu,no dufam ze to budes mat v poriadku....bambola keby sme nemali 8 mesiacov sex,tak neviem neviem ci by si ten moj nevrzol niekde inde...a chlapi su rovnaki,tak nechcem ta strasit ale rob s tym nieco...inak 8 mesiacov by som to ani ja nevydrzala 😀 a dnes som bola cele poobedie s kamoskou vonku,dali sme si vinko,kavicku,a dozvedela som sa aspon niake pikosky 😝
@lela1809 a co je normalna?to co je za matku preboha..take male dieta by som nikdy same nenechala,ja som nechala Tomas sameho ked mal rok a pol a to uz mal len jeden dlhy obednajsi spanok cca 3 hodinovy,ked som ho uspala som si trufla vybehnut rychlo do obchodu co bol oproti domu,ale take male babo by som urcite nenechala,ved moja Linda cez den ma len take 20minutove spanky..

maxara
7. okt 2010

A ked sa tu uz sama vykecavam, tak.. dnes vyzeram ako hnoj, tak sa musim dat este do poriadku, lebo ja sa strasne rada stretavam s mm kolegami.. oni su strasne vsetci mili a baby, tomu neuverite, ale ked sa mm sefovi narodilo pred rokom babo, sedela som s nimi v tej krcme a muzi sa tam bavili o tom, aky krasny je to pocit mat dieta a stat sa otcom.. a podobne.. uz som myslela, ze im aj slzicka vykvapne.. a ja, co som bola cela na nervy, ze ja budem asi vyschnuty ker, som sa nad tym ani trosku nedojimala.. 😒 mozno preto, ze sa mi to zdalo cudne, ze oni su taki strasne precitliveli.. ale inak su mili.. je tam jeden, velmi ho mam rada, velmi vtipni a inteligentni chlapec a je sam, nema babu a asi si ju nevie najst a je z toho nestastny.. tak ak by ste vedeli o nejakej osamelej, dajte vediet

maxara
7. okt 2010

@mirka285 no ale toto.. uz od nedele az do teraz? to si vydrzala? 😲

kafoditka
7. okt 2010

Baby ja som asi fakt divna, ale my sa s mojim muzom nehadame.. On je taky kludas, ze ja ked aj vystrelim a zacnem hulakat, tak mi staci jeden jeho pohlad a okamzite stisujem hlas 😅 Ako vymenu nazorov mavame casto ale ze tvrda hadka - tak to nehrozi..(klop klop klop) A aj ked sa nejak pozereme tak mame take pravidlo, ze nikdy nejdeme spat pohnevani.. 😉

maxara
7. okt 2010

A este vam pridam strasnu odstrasujucu story.. moja exkolegyna mala strasne silne dioptrie a tunelove videnie, skratka nevidela vobec do bokov.. videla len urcity uhol, podstatne uzsi ako je normalny.. no a raz mi povedala, ze sa s tym nenarodila, ale ze sa jej to stalo, ked bola mala.. vraj mama ju musela nechat s babkou, u tej babky doma a ta babka bola uz stara a mala kadejake zdravotne problemy.. no a tato Beatka mala necely rok, babka ju nechala v postielke, ze ide vyvesat pradlo a ako to v starych vidieckych domoch byvalo, vesalo sa pradlo na povale. Babka zobrala kos a podho po tych uzkych strmych schodoch na povalu. Ked bola uz skoro hore, dostala porazku, spadla odtial a zlomila si vazy. Samozrejme zomrela a Beatka bola sama v tej postielke dva dni, kym prisla mama. Vtedy ani mobily neboli ani nic.. Ona bola tak dehydrovana, ze jej zacali odumierat bunky v ociach, zrfejme na sietnici 😕 strasne.. preto som si povedala, ze Ninku nedam nikomu 😔

maxara
7. okt 2010

@kafoditka ani my sa nehadame tak, ze tvrda hadka.. ale ked mu drbe, tak mu drbe statne..

merikac
7. okt 2010

@maxara peti a lubko je kto?? ci kolega?

maxara
7. okt 2010

@kafoditka u nas je inak niekedy aj hadka smiesna 😀
my sa nikdy nehadame.. hadame.. nehadame.. hadame.. nehadame.. aj takto sa vieme hadat

maxara
7. okt 2010

@merikac 😀 😀 😀 😀 mojko, ved ty si to zle precitala.. som tym myslela, ze co si, ved uz ma (mňa) predsa ľúbi 😀

lela1809
7. okt 2010

@maxara @mirka285 ved to ma dorazilo ze v klude by isla na kafe a este vraj aj na obed by sme mohli rovno skocit...som skoro zhltla telefon...

@mirka285 no to pekne si vydrzala... ja sa tiez viem zatat.... ale mm to nevydrzi a vzdy zacne zmurkat na mna 😀 tak potom sa odrazim 😀 som zatial vydrzala najviac den a to bolo tiez na zaciatku 😀

maxara
7. okt 2010

no ale uz koncim, idem sa vystat a zobudit pagacika chrochniacika 😀

merikac
7. okt 2010

@maxara 😀 😀 😀 😀 😀 moooore,,,jaj taaaak,,lubká ta a nie ze ma lubka 😀 😀 - dig,,sak blondina,,nie?! 😀 😀

mirka285
7. okt 2010

@maxara Peti no vidis ale ja nebudem za nim chodit ked on na mna bezdovodne vyletel uz ani neviem za aku hovadinu...ale hlavne ze ked dojde vecer domov tak co som navarila nema problem zjest,tss...takto dlho sme este neboli pohnevani,tak uz by sa mi mohol ospravedlnit lebo blizi sa vikend a to bude doma a to ja neviem nerozpravat/blizenec som vsak viiis 😀

maxara
7. okt 2010

@merikac 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lela1809
7. okt 2010

@kafoditka ako by si o mojom hovorila...je tiez neiveritelny kludas... raz som ho videla fakt nahnevaneho a aj to bolo kvoli stavbe ked nam robili mury a boli tam taaake diery ze az... ale inak nikdy.. ´ja som ta co sa urazi 😖 😖 som tvrdohlavec 😀
@maxara bozeeeeee to je strasne... ani ja krpceka... aj tak raz sme ju teraz cez vinobranie nechali s Dankovou mamou na dve hodky a to mna vam tak prehanalo pred tym... a to je sestricka... 😉

pozerate ordinaciu??? dufam ze aspon prvu cast kuknem a nezaspim 🙂

maxara
7. okt 2010

@mirka285 😀 ved jasaaan, chapem, preto sa ja tak dlho nedokazem hnevat.. hoci hnevat sa dokazem, ale uz sa s nim bavim, lebo musim rozpravat 😀

maxara
7. okt 2010

@lela1809 tak ja sa nebojim ju nechat s mamou alebo svokrou, ale zas oni k nam chodia vzdy s manzelmi, cize s ocom a svokrom, tak keby sa nedajboze jednemu cosi stalo, tak este vzdy tu je druhy a navyse nechodim tak na dlho prec (iba do tej nemocky 😒 )

mirka285
7. okt 2010

este neni doma,tak som zvedava co bude ked pride...no dievcence,idem kukat Panelak...

maxara
7. okt 2010

no baby ja musim.. tak packo, dobru nehnevaciu nocku vam vsetkym prajem.
@mirka285 snad sa dnes dovtira udobrit. 😉

kafoditka
7. okt 2010

@lela1809 no moj muz je rak.. on vsetko riesi s kludom a humorom.. Od neho som sa naucila sa ovladat a riesit veci kludne, ale neboj sa, aj ja potrebujem sem-tam vykricat - ja som panna 😀 Ale to neda pri nom, on sa ani hadat nevie.. 😕 A musim povedat, ze som strasne rada, ze mam takeho mm, pred nim som mala 5rocny vztah a to sme boli panny obaja a bola to total katastrofa.. dodnes si vycitam, ze som to neskoncila skor, ale co uz... aj to je zivotna skusenost, ktora ma naucila..

carrie84
7. okt 2010

@maxara - samozrejme, ze to je mozne 😀 Ved v juli sa rodia len krasne deti - a pokom by to asi tak mali? Sak po mamickach - to je jasneeeee! 😀 😀 😀 😀

lela1809
7. okt 2010

@maxara no ved to...len k nam nemaju akosi cas chodit...tak asi preto ze su s nou malo...
@kafoditka jeeeeeeeeej aj moj je rak 🙂 tak to maju v povahe 🙂 a ja som tiez panna.. a som panovacny cvok tak tiez sa ucim pri nom... pocuj kafko.. to ja som mala uuuuplene to iste ...pred tym 5roc vztah.. a taktiez si nadavam ze dokedy som cakala a neskoncila to davno.. to je aka sranda akoby som to ja pisala 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre