Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

tinaki1275
7. okt 2010

@monline no tak sme tu zase len my dve?to uz vsetky sli spat?

monline
7. okt 2010

@tinaki1275 tak to vyzerá..kým si vás prečítam, tak ostaneme len my dve 🙂

monline
7. okt 2010

@tinaki1275 a tuším nejak skoro je dnes polnoc 🙂) ja tu mám ešte kôš prádla, musím ho rozvešať

tinaki1275
7. okt 2010

@monline ja som az teraz dokoncila co som mala..ale som uz tiez utahana..aleto bude aj tym pocasim ..dnes nam prvykrat prsalo !!! 🙂 uzasne..vychutnala som si to ..

tutifruti
7. okt 2010

@monline tak to sme na tom tuším lacnejšie 😀 😀 😀

tinaki1275
7. okt 2010

@tutifruti jaj nie sme tu len my ..ty co este nespis? 🙂

tutifruti
7. okt 2010

@tinaki1275 Uz odchádzam 😅 to mám este posledný záchvat .... dúfam, že do rána budú deti KO.... teraz som kojila, dávala cikat, takže všetky povinnosti splnené... môžem íst spat 🙂

merikac
7. okt 2010

no co kocky uz spite vsetky?

monline
7. okt 2010

@tinaki1275 a nám dnes konečne nepršalo..malého dnes očkovali a ja striehnem, či hot o moc nebolí, či sa mu nezvýši teplota a pod..dala som mu pre istotu na noc čípok, ale dovtedy to znášal dobre

monline
7. okt 2010

@merikac nijeeeeeeeeee 🙂 a čože ty nespíš?

monline
7. okt 2010

@tutifruti tak si teda oddýchni, dobrú noc

monline
7. okt 2010

@merikac ako ti je?

merikac
7. okt 2010

@monline je mi na kocku a leje stale ako zo suda,,aj ked sa to uz trosilinku ustalilo- ako fakt nechapem,,co sa to deje,,ale dufam, ze jzajtra uz bude ok

merikac
7. okt 2010

@monline prave somdopracovla,,nedalo sa mi ajcitat konika aj robit,,tak som musela MK vypnut,lebo mi to nedalo a bokomsom vzdy nazrela, 😀

monline
7. okt 2010

@merikac fakt blbé..a čo ti dnes povedali? aj ťa vyšetrili?

merikac
7. okt 2010

@monline akurat mi tak zobrali krv , a mam ist k svojmu dr zajtra ak sa to nezlepsi

monline
7. okt 2010

@merikac poznám to nakukovanie..inak- som vďačná za to, že som neprišla na chuť chatu pred x rokmi, keď som študovala externe na výške..vtedy som sa po nociach učila a nenapadlo ma zapnúť pc...našťastie, lebo ako sa poznám, furt by som odbiehala niečo napísať a posťažovať sa a trávila by som učením oveľa viac nocí ako je nutné..

merikac
7. okt 2010

kedze kojim,,tak nebudu zatial spekulovat,,vraj to moze byt prvy krat take a mam do zajtra asi neskapat,,tak to od nich vyznelo 😀

monline
7. okt 2010

@merikac gynekológ ťa nepozrie? či tam nemôže byť aj iný problém?

tinaki1275
7. okt 2010

@monline my sme mali po ockovani tazke dva dni ..uz teraz sa desim dalsieho..

monline
7. okt 2010

@merikac no..snáď sa ti to rýchlo polepší...mala by si ležať a ty do noci pracuješ.. 😖

merikac
7. okt 2010

@monline ja som tiez nocny vtak 😀 a presne ako pises,,,ked somsa ucila,tak som sa ozaj ucila,,neviemako by to dopadlo,keby boli v tom case pc 😀 ..ale ja som asi tak 3-4 roky do zadu veru chodila spavat okolo 4, co som travila tak dlho za netom 😀

tinaki1275
7. okt 2010

@merikac no ja sa desim kramov,este som nedostala ale uz sa to blizi ..citim to ..odsavam uz len raz denne a ovulka uz bola pred tyzdnom ..dufam ze to nebude silne..

tinaki1275
7. okt 2010

ja som tiez bola na vyske nocny vtak ..najlepsie sa mi ucilo v noci ..to som tahala aj do piatej rana..

merikac
7. okt 2010

@monline slubila som, ze to zajtra odovzdam -

merikac
7. okt 2010

@tinaki1275 ja to teraz spatne nechapem,,lebo sa mi tazko vstava zavcasu,,ale ja ked som nestihla v noci,,tak som si dala budika na 3- 4 rano a vstala som a ucila sa,,teraz by ma nik nedonutil,,ja ked uz lahnem,,tak aspom do tej 7-8 potrebujem spat

monline
7. okt 2010

@tinaki1275 práve som ho pozrela, spinká a nie je horúci..snáď to bude dobré..inak- dnes ma tá jeho lekárka riadne nasrala..tá naša milá príjemná, ku ktorej chodím s nikou dostala porážku tesne predtým ako sa malý narodil a zastupuje ju taká stará nevrlá nepríjemná bosorka..fakt..mali sme s nou 3 poradne a 2x bola neochotná, nepríjemná..aj dnes,..že- položte sem to decko..pozrela ho, všetko bolo v poriadku..celý čas ale debatovala so sestričkou a kritizovala nejakú pacientkinu mamu, čo čakala za dverami s výsledkami..ledva pozrela na malého a niečo k nemu povedala, nič sa jej ani nedalo spýtať..ešteže sestrička bola milá a snažila sa zaočkovať tak, aby to bolo čím šetrnejšie pre malého ☹

monline
7. okt 2010

@tinaki1275 mňa už dnes pobolieva podbruško, v sobotu by som mala dosťa druhýkrát krámy..aj ked iba kojím, no čo už, nemala sm to šťastie, že by som bola bez nich

tinaki1275
7. okt 2010

@merikac ja milujem spat rano ..do tej desiatej-jedenstej..🙂 od 6.mesiaca ked som bola tehotna som trpela tazkou nespavostou ..to bola sila,.doktor na mne vyskusal vsetky mozne tabletky ktore sm tehoten,nic nezabralo ..spavala som tak od piatej rana do desiatej cca aj to s tabletkami ..

merikac
7. okt 2010

@monline jej ozaj, vy ste boli dnes na ockovani,,ako to znasal?? aj moc plakal?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre