• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Termín pôrodu v júli 2010

12. novembra 2015 
@mirka285 inak a o Durianovej si ja myslim odjakziva, ze je mila.. a v pohode.. urcite si nemyslim, ze je tupana..
8. okt 2010 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monline mila svokra- nenapadne ti chcela naznacit- asi v akej hodnote s mas revansovat :wink:
8. okt 2010 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 jeeeeeeeeeeeeeeeej,,to je pekne,,ze na lyzovacke,,dufam ze to bolo romanticke zoznamenie :dizzy_face:
8. okt 2010 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby inak vam musim nieco napisat..
neviem, ci si spominate, ze som si pred operaciou zlcnika pisala s primarom chirurgickych ambulancii u milosrdnych a on mi dost potom ulahcil zivot, ze som sa tam nemusela trepat, ani nic.. no a my si piseme doteraz :grinning: je to strasne take .. ani to neviem popisat, skratka ma toi bavi, lebo ja som ho vobec nikdy nevidela, aj mi potom potvrdil, ze nebol u mna ani na vizite, takze ani nevedomky som ho nevidela, vykame si a pritom spolu srandujeme,, ma to strasne baviiiii :grinning: :grinning: :grinning:
8. okt 2010 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara
@zrzulka
@mirka285 tiez suhlasim, Durianka je v pohode, na nic sa nehra.. mna osobne najviac sklamal Vaso Mika a Cobejova.. a tiez Miso Hudak.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. okt 2010 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kafoditka keby ste teraz napisali, ze durianka je trapna, nafukana herecka, tak by som bola sklamana..
8. okt 2010 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak mne conejka pripada ako take tela.. ju nemusim.. ja som asi najviac sklamana z kolnikovho buzerantstva
8. okt 2010 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@robika moja na krste bola v perinke, ale to len preto, ze bola este malicka,,urcite by som ju uz ako trojmesacnu do perinky nedavla :wink:
8. okt 2010 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prave tu bol mm, ze preco som na neho kricala.. a zahra tu na mna divadielko urazeneho a vzapati otazka, chces sex? :grinning: nojasne, po nicom inom netuzim, ked mam plny dom pubertakov
8. okt 2010 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@merikac jasne mali sme kazdy asi 2 promile,ale lyzovali sme na druhy den spolu o dusu aj ked nas bolo miestami viac nez zle :grinning:
@maxara ty s nim flirtujes?
@kafoditka s Mikom a Cobejkou nemam skusenost ale Hudak je totalny sedlak :unamused:
8. okt 2010 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zrzulka uz mi prisiel ten navlek- nanoznik - musim uznat, ze pasuje dokonale,,,ja som si doobjednavala este vlozku do kocika,,aj s tou som spokojna,,ale zavesna taska, je na moj vkus az moooc jednoducha,,ale zide sa- clekvy dojem,,som spokojna a hlavne za tie peniaz :wink:
8. okt 2010 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
8. okt 2010 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara sa nezdas :wink: a nikdy ste sa nevideli??
8. okt 2010 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 Hudaka si vystihla, Mika je totalny panovacny a namysleny chudak a Cobejka - to je tak zvlastne individum, ze to nedokazem ani popisat.. :confused:
8. okt 2010 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@merikac jeeeej dakujem, tak ak ho budeme potrebovat tak si ho objednam aj ja.... originalne su drahe a tazko sa zhanaju kedze ja mam rocnik 2008.. teraz su uz nove kolekcie

no nic idem ja, este ma caka kopec povinnosti... zajtra pecitam k akym zaverom tu este dnes dospejete... :wink:
8. okt 2010 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kafoditka poznas ich osobne???
8. okt 2010 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby a viete kto ma velmi milo prekvapil? By ste sa cudovali, ale Duro Mokry.. :wink:
8. okt 2010 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zrzulka chodia k nam pravidelne do restiky jedavat, tak som mala parkrat tu cest..
8. okt 2010 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kafoditka Duro je zabavny aj normalne nie len v telke..a v pohode je aj Zuza Fialova a uplny drbko je Karok z Panelaku.on tu postavu ani hrat nemusi...
8. okt 2010 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 vsak? vsak je to flirtovanie? :pensive: :grinning: no tak asi.. ale len tak.. zacalo to tym, ze som mu potom este pisala, ked sa mi zapalila ta rana, to mi vybavil termin aby som nemusela cakat v cakarni a potom sa pytal, ako som dopadla, lebo nevedel, bol mimo.. a potom som mala zase ist na kontrolu, tak som to spomenula, ze idem v pondelok a to napisal, ze uz bude v robote, tak nech zaklopem na dvere k nemu, aby som s Ninkou necakala, ze ma vezme dopredu. No ale nakoniec sme sa nestretli, lebo ked som prisla do cakarne, Nina cirkusovala a tak som ju najprv chcela utisit, no nato vysiel dr z tej ambulancie, kam by som mala oficialne ist a zobral ma hned, ked videl, co Nina dovadza. Tak som potom k nemu neklopala, som sa hanbila.. no a tak som mu napisala potom, ze vsetko naj k meninam a ze mu dlzim aspon pivo.. a odpisal, ze ci bude heslo pomarnac v ruke, alebo mu poslem foto :grinning: :grinning: a tak sme sa potom nejako vzajomne dotahovali, az mi poslal link na facebooku, tak som ho pridala a vlastne sme si kukli fotky naraz.. a teda viem @zrzulka ze som ho nazivo nevidela :grinning: sranda.. som zvedava, ako to dopadne.. Mm samozrejme o tom vie a myslim, ze aj on je zenaty, alebo resp, ma aspon 3 deti, takze vsetko v uplnej pocestnosti.. ale strasne ma to bavi, ze si vykame :grinning:
8. okt 2010 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a gutalax do kavy by som dala tej krave co hra v Penelaku nevestu Nitschneiderovcov..je to arogantna p..a :grinning:
8. okt 2010 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 akozeeee Jakab keby bol baba tak si myslim, ze sa do telky pretrtkal.. :rolling_eyes:
@mirka285 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to je super napad..
inak takyto "flirt" som zazila uz a bavilo ma to len kym sme si vykali.. potom sme isli na pracovnu veceru (to bol nas dodavatel ubytovancov v robote) len my dvaja, a po nej sme si potykali a uz ma nudil :grinning: :grinning: :grinning:
8. okt 2010 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara Peti ty uchylacka jedna,tebe sa to este aj paci....
8. okt 2010 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara presne,ona je to fajn pokial je to zahalene niakym ruskom tajimnstva alebo ako by som to nazvala...akonahle sa vylozia karty na stol prestava to byt zaujimave :sunglasses:
8. okt 2010 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 presne.. uz aj to som lutovala, ze som chcela vidiet tu jeho foto.. akoze je velky sympatak, ale ja som chcela rasdej ten pomaranc v ruke.. potom by sme si vykali pri pive, pokecali a potom by sme si potykali a ja by som mohla ist kludne domov.. takto neviem, ci k tomu pivu dojde :unamused:
8. okt 2010 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 ty a jasne ze sa mi to paci.. az sa trasiem, ci odpisal :grinning: ked rano zapnem pri ranajkach komp :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. okt 2010 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara dufam ze Michal nechodi na kona :grinning:
8. okt 2010 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 michal nechodi, ale on o tom aj tak vie.. a inak, s nim si tykam :wink:
8. okt 2010 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok