Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

mirka285
8. okt 2010

@maxara fiha,tak zase som o nieco mudrejsia...pockaj ako budem zajtra perlit pred Gabom...

merikac
8. okt 2010

😀 @maxara moj muz mi nazrel poza chrbat, ze preco sa neviem odtrhnut,,a kuka,,ze hmmmmmmmmmmmmmmmm,,,,a ta je co zac,,aka scitana 😀 😀

merikac
8. okt 2010

baby,,dobru noc

maxara
8. okt 2010

@monline tak toto velmi krasne typek vystihol.. preto ma to zacne potom nudit 😀

monline
8. okt 2010

@tinaki1275 to je dobre..nabehne nočná smena 🙂

monline
8. okt 2010

@maxara hej, toto vystihol..vdaka tomuto výroku som si prečítala knihu..a poviem ti- toto je jediná myšlienka, ktorá sa z tej knihy dá zachytiť 😀

monline
8. okt 2010

@merikac tak skoro sa vzdávaš?

monline
8. okt 2010

@maxara inak- to OK som už niekde čítala, je to tak

maxara
8. okt 2010

@mirka285 @merikac ja machrujem,ale toto mi dnes doslo v ppsku spolu s informaciou, ze slony su jedine cicavce, ktore nedokazu povyskocit a ze delfiny a ludia su jedine tvory na planete, ktore sexuju kvoli rozkosi, ze prasaci orgazmus trva 3o minut.. a uz si nepamatam

mirka285
8. okt 2010

@merikac no a ja som len chcela vtedy niaku spolocnost,vedela som ze je z ineho mesta,ani som nepomyslela zeby nieco mohlo z toho byt,a vidis uz sme spolu 6 rok pomaly...mi prischol uz navzdy 😀

mirka285
8. okt 2010

prasce jedni ze 30 minut..nenazrane 😀

maxara
8. okt 2010

@mirka285 no ale chudata si to nemozu vychutnat kedy chcu, tak ako my,a le len ked maju rozmnozovacie obdobie.. a vysledkom toho su takmer vzdy male prasiatka

maxara
8. okt 2010

tak este tam bolo, ze 90% ludi sa boji pavukov viac ako smrti, ze krokodily nedokazu vyplazit jazyk, ze nase srdce vytlaci krv az do 10tich metrov, ze vsetky ladove medvede su lavaci, ze kychnut sa neda s otvorenymi ocami.. par takych starych co som uz vedela, ze kacka kvaka bez ozveny a nikto nevie preco, ze svab zije 8 dni aj bez hlavy a zomrie od hladu, lebo sa nema bez hlavy ako najest a pod.. ale idem kuknut to OK a FUCK presne

mirka285
8. okt 2010

@maxara vsak a co by este chceli?inak chcem sa spytat nikdy neviem ako sa pise slovo nejake,niake

maxara
8. okt 2010

ve středověku nesměli lidé v Anglii provozovat sex bez povolení od krále
Pokud chtěli mít potomka museli o povolení požádat krále.
Obdrželi tabulku, kterou museli umístit na vchodových dveřích.

Na ní stálo....
"Fornication Under Consent of the King"
(FUCK)
A tak vzniklo slovo: ‘‘ FUCK‘‘
Volně přeloženo: „ Smilstvo povolené králem“

monline
8. okt 2010

ja by som mala zajtra druhýkrát dostať menzes, už od včera ma pobolieva podbruško a mám ho nafúknuté..ale strašne ma začal dnes večer bolieť vaječník, celkom ako pri ovulácii..dokelu čo to je? nejak sa mi to pohnojilo?? 😖

maxara
8. okt 2010

@mirka285 pise sa to nejaky a nijaky (ako ziaden)

tinaki1275
8. okt 2010

baby otazka - ale nie o kakani 🙂 spinkaju vam deticky v tych spacich vakoch?hldam teraz pre malu na amazone nejaky a neviem si vybrat.. ☹ mal by byt taky presivany?alebo staci bavlneny?a treba dokupit aj ten vnutorny s rukavmi?som z toho jelen.. 😒

maxara
8. okt 2010

toto ma zaujalo tiez:
když první Angličané navštívili Australii uviděli zvíře, které vysoko a daleko
skákalo?
Ptali se pomocí posuňků domorodců, co, že je to za zvíře ?.
Tito odpověděli : ‘‘ Khan Ghu Ru ‘‘.
Angličané z toho udělali: ‘‘ Kangaroo‘‘
Co ale ve skutečnosti domorodci mínili, bylo: ‘‘ my vám nerozumíme ‘‘

’’Kan Ghu Ru’’.

maxara
8. okt 2010

a tu je to OK
když se za časů občanských válek vraceli bojovnící beze ztrát,
držela se ve vzduchu tabulka, aby ji každý mohl vidět.
Na ní stálo:
"0 Killed".
Odtud pochází anglický výraz pro: ‘‘Vše v pořádku‘‘
OK

tinaki1275
8. okt 2010

@maxara to o tych svaboch som videla aj na vlastne oci...tu v grecku je ich tolko...ja ich nenavidim,prechadzam na druhu stranu cesty ked nejakeho na ulici zbadam..aj preto mam 3 macky,vdaka nim sa vyhybaju nasmu domu na 5 km.. 🙂

mirka285
8. okt 2010

@maxara dik
@tinaki1275 ja mam spacie vaky,pouzivala som ked sa ochladilo a nekurili este..teraz mame uz teplo,ale mala tam v pohode spala,a ten vnutorny som nemala...

maxara
8. okt 2010

@monline no aj ja som mala kramy len jeden den a uplne slabe a o tyzden skor.. tak neviem co to bolo.. len dufam, ze to nebola nejaka spiniaca ovulka, lebo vlastne som mala nasledne nechraneny sex.. 😒 😅 zeby? 😀 😀 😀 mm by porazilo 😀

tinaki1275
8. okt 2010

@maxara to je sila ..to som este nepocula..chudaci..

monline
8. okt 2010

@tinaki1275 môj spí v spacom vaku, takom tenšom, bez rukávov a prikrývam ho jeho paplónom..má taký tenší paplón a bez vaku sa mi zdal byť veľmi studený ráno..máva na sebe len pyžamko, tak nech sa prehreje..a začal sa aj vykopávať bez vaku, tak takto to je lepšie

monline
8. okt 2010

@maxara ty si môžeš dovoliť spústu detí, vek aj nervy na to máš 🙂) no čo..ninka by mala bračeka trošku skôr ako bol plán

maxara
8. okt 2010

@tinaki1275 ja som to tiez o svaboch vedela, chovala som chameleona 😉 Pepsinku.. ona ich jedavala.. a raz mali len velke strasne, ale kupili sme jej 5 a s jednym bojovala asi tri hodiny a nie a nie ho dostat do ust celeho ale ani pustit ho nechcela.. 🙂
A spoacie vaky mam dva. Jeden taky, akoby z deky usity kabatik a k nemu ten vak prisity na nohy, to je skor taky do kociara a potom mam druhy, je taky hrubsi, ale ma aj bavlnenu podsivku a je to len vak a ma take akoby ramienka. Cize pod to musi ist nieco s dlhym rukavom.. Ja som ju do tohoto davala bezne v tomto chladnom obdobi spinkat a este som jej aj deku na seba dala

monline
8. okt 2010

@maxara chcela som konečne ísť k ženskej na kontrolu budúci týždeň, po krámoch..ale ak to bude len ovulka, prišla na 27.my deň, čo je dosť nanič

maxara
8. okt 2010

@monline 😀 no to ano, nebol by medzi nimi ani rok.. akoze mne by to nevadilo takto, ked si nepredstavim dosledky.. ale neviem, chcela by som si uzit Ninku.. no tazko povedat

maxara
8. okt 2010

@monline ale zas ty kojis, tak to je v pohode.. aj keby si to mala teraz take rozladene, to sa ti upravi

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre