Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

tinaki1275
8. okt 2010

@monline no nam sa uz ochladilo, dnes sme mali cez den len 21st. a teraz je von len 15, a od mora sakra kosa.. 😠 my nepouzivame norm.kurenie je to hrozne drahe,viac sa oplati na kurenie klima,elektrika vyjde lacnejsie, ale este to nechcem zapinat..mam zatial taky schlupfsack len po pas bavlneny, a ma aj pyzamko,ale paplon mi nema vyznam kup[ovat odkopava sa,tak radsej chcem dobry spaci vak...su aj take paplonove...kolko mate teplotu v byte v noci?
@mirka285 teraz mas pre malu paplon?

maxara
8. okt 2010

@tinaki1275 myslis tych anglicanov, co si museli pytat povolenie?

mirka285
8. okt 2010

opustam vas koceny,lebo tak sa mi huba otvara ,ze si zhltnem vlastny notebook....dobru

tinaki1275
8. okt 2010

@maxara jezis to si teda opisala..zimomriavky mi nabehli a co sa stalo s Pepsinkou?tu by si uzila ,tu su len tie velke..aj 7-8 cm... ☹ fuj hnus..

maxara
8. okt 2010

@tinaki1275 ja to mam vlastne ako monline.. tiez sa mi zda ten paplonik tenky a studeny.. Ninka ma pyzamko a je v spacaku a zakryta dekou, ale teraz ked mm tak prikuril (on dost potrebuje teplo), tak ju davam len bez spacaku, ale dam ju spinkat nabok a ten paplon jej tak podlozim pod nu, ci skor za nu, ze sa jej neodkope.. my mame okolo 22 stupnov v dome

tinaki1275
8. okt 2010

@maxara no tych anglicanov..ze to teda cela ulica vedela ze kazdu noc pracuju.. 😖

maxara
8. okt 2010

@mirka285 bru Mirka a pekne sny

monline
8. okt 2010

@mirka285 dobrú noc

monline
8. okt 2010

@tinaki1275 my máme v noci 21,5 a cez deň 22,5..pre mňa je aj 21,5 na noc priteplo, ale čo už..nemôžem spať pri otvorenom okne ako kedysi

tinaki1275
8. okt 2010

@mirka285 dobru a pekne sny..

maxara
8. okt 2010

@tinaki1275 no Pepsinka.. najprv sa jej zacali robit neoplodnene vajicka (tak ako aj sliepka znasa aj bez oplodnenia) a mala ich plne brucho a nechcela ich "porodit", lebo chamici ich musia zahrabat hlboko do piesku.. no a my sme o tom samozrejme netusili.. ale ked sa nam to teda uz nezdalo, zobrali sme ju k jednemu chovatelovi a ten nam poradil, ze jej mame dat do terarka take hlboke akvarko piesku a tak sa ona potom spamatala a natlacila tam 42 vajicok 😲 😲 😲 musela ich tam mat riadne narvate, lebo tie vajicka mali asi 8 mm dlzku. No a ked sa vyprazdnila, tak nam potom zacala vymyslat, par dni nejedla.. a ten typek povedal, ze zrejme chce chlapa a ze chamici su velmi nachylny na choroby, lebo neznasaju nase plesne a virusy a pod.. cvrcky sme jej potom obalovali v takom prasku vitaminovom ale ani to jej nepomohlo a jedneho dna sme ju nasli mrtvu 😢 totiz, ona bezne bola na takom samoraste bez pohnutia.. tak na prvy pohlad sa ani nezdalo, ale potom mm do nej pre istotu stuchol, lebo na cvrcka sa vzdy obzrela a bola mrtva. Dokonca z jednej strany bola opreta o lampu a uz tam mala aj popalenu kozku

tinaki1275
8. okt 2010

@monline to je dost kosa pre mna..ja potrebujem v noci okolo 23-24...som uz rozmaznana tym teplom..

maxara
8. okt 2010

@monline mon aj na mna je to teplo..
hiiii, teraz ma napadlo, ze som sa na teba vysrala s tymi fotkami.. ☹ zajtra ti ich poslem, lebo nie som teraz na kompe, nuf?

tinaki1275
8. okt 2010

@maxara boze chudatko 😢 ..to ste si ale uzili- ze obalovanie cvrckovvo vitam.preparate.. 🙂 ja som chovala skreckov
'zamladi" a potom uz len psov a macky..ale uvazujem teraz aj o nejakom papagajovi...

monline
8. okt 2010

@maxara v pohode, však nehorí...nikoho okrem manžela ja nenaháňam 🙂

monline
8. okt 2010

@tinaki1275 to je vec zvyku..si privyknutá na teplo..ja som celé tehotenstvo mala otvorené okno..aj v zime..občas aj teraz nad ránom vetrám ak sa mi zdá, že je teplo v izbe, malému dám čiapočku a riadne ho prikryjem a užívam si studený vzduch pod zohriatym paplónom

monline
8. okt 2010

@maxara tak toto by som nedokázala pri najlepšej vôli..chovať takéto čosi a takto opatrovať...bleee ani škrečkov nemusím

maxara
8. okt 2010

@tinaki1275 ja som mala aj skreckov, aj andulky, aj ryby, aj psov, tych mam doteraz, macku som dovalila iba k nasim na dvor, skoro mi odtrhli hlavu, ale teraz ju zboznuju.. nasi mali aj zajace, Pucko bol krasny mega velky kralik. Ten sa pasol aj sam na dvore, nikam by nezdrhol a bol to teda riadny kabrnak, hlavny oplodnovac. Teraz mi umrel, cez leto (bol uz starucky, sedivy.. 😢 ). Aj korelu som mala, ta k nam doletela na balkon, Lora.. a zboznovala mojho otca sedivu hlavu 🙂 sranda..

maxara
8. okt 2010

@monline chamik je krasne zviera, take cudne.. no a na tie cvrcky som si rychlo zvykla.. najprv ani za svet do ruky, ale ked som sa ich snazila zo zaciatku chytat pre Pepsinku velkou megapinzetou, to bolo ako jest polievku cinskymi palickami.. tak som sa ich naucila chytat do ruky.. no a to som ich mala v takej plastovej skrinke s vetrakmi a odtial som ich prehodila rukou do kyblika od horcice, kde bol ten prasok, tam som ich potriasla zo styroch a vypustila som ich do terarka.. a ona vymrstila jazyk a bolo.. obcas som jej kupila tie hrube dlhe cervy, tie su take tvrde, hnusne, tie som nechytala do ruky, mi bolo nagrc, tie sa dali pinzetou lahko.. no a potom tie svaby, to bola ceresnicka na torte.. to som vzdy kupila len takych 5 malych, nech ich hned zje.. muchy som jej chytala.. a inak to jej hovno hnusne smrdelo.. vlastne to bol cely ten cvrcek, ale vysaty, tretraveny a zbytok bol naspat natlaceny v tej jeho tvrdej casti 😀

maxara
8. okt 2010

@monline ale uz by som nechcela ☹ nejaka som precitlivela odkedy som bola tehu

monline
8. okt 2010

@maxara booože..až tak detailný opis som nechcelaaa 😖 😖 😖 ako mám zaspať? 😉 príšerné..hrozné len pomyslieť..a nie to si ešte predstaviť..
to tá zver na kŕmenie bola živá? (všímaš tú moju zvrátenosť?)

monline
8. okt 2010

@maxara chameleón je pekné zviera..ale stačí mi ho vidieť minútu v terárku v predajni..cez výklad najlepšie, lebo ani ten smrad čo tam je nemusím

maxara
8. okt 2010

@monline mon tie cvrcky museli byt zive, lebo inak by ich nejedla.. oni sa museli hybat, aby prejavila zaujem.. ona ich normalne lovila a ten jej jazycisko ma normalne desil 😕

maxara
8. okt 2010

@monline mi hovor, som cistila kazdy druhy den aj tak sme mali po case v izbe taky cudny smrad.. nie ako to jej hovno, ale take ako spinavy vlhky piesok.. ale pritom tam mala sucho a cisto.. no, ked zomrela, pochovali sme ju a povedali sme si, ze dalsieho az neskor

monline
8. okt 2010

@maxara presne toto som si myslela..že chytáš živý hmyz, ploštice a tak a čakáš, kedy ti ich slizký jazyk z ruky uloví

monline
8. okt 2010

@maxara neskôr alebo možno nikdy 🙂 Mne strašne smrdia aj granule pre psov aj králikov..a plienky našich detí sú ako píše tinaki biologická zbraň 🙂

maxara
8. okt 2010

@monline fuuuj mon, co si.. normalne som ich len rukou presunula (a nie preboha plstice, ale cvrcky, ved to je ako lucny konik) do kyblika, potriasla v prasku a cely kyblik som prevaleny na bok vlozila do terarka a zavrela okno.. a oni sa zacali trepat von a ona ich zbadala a prisla blizsie, namierila a mlaaaaask 😀 ten tvoj popis, to by som zdochla, keby to tak malo byt

monline
8. okt 2010

@maxara aha..prišli mi fotky, díky 🙂 😉

maxara
8. okt 2010

@monline to fakt? 🙂 mne plienky nevadia, zatial.. mozno po prikrmoch.. ale zatial ma iba obcas taky kentus.. zajacie granule mi nevadia a psie mi niekedy aj vonaju 😉

maxara
8. okt 2010

@monline 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre