Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

lela1809
9. okt 2010

@monline tak pekne 🙂 hadam sa to po tom ockovani d aopat do normalu... my sme tiez spinkavali uz len na jedno budenie a tento tyzden sa budi 3-4x

merikac
9. okt 2010

@monline tak ale ma nasrdil tentokrat riadne,,lebo uz mal pokus emmu oslavit s tou domacou palenkou,,len vtedy nemal asi odvahu,,,,ale uz sme spravili opatrenia,,,palenku sme poprelievali a schovali

merikac
9. okt 2010

@maxara sak je nam to jasne,my cakame kedy sa chytis 😀 😀 😀

mirka285
9. okt 2010

@merikac ja nosim podrdy s kosikmi cislo D 😕 ja to oblecenie nezapnem cez moj hrudnik...a Maxi netreba dva krat hovorit,za mesiac dojde s tym ze vybavila autobus...

ericica
9. okt 2010

@mirka285 no nedam jej UM chvilu si poplace trochu ju popestujem a potom skusim znova a ked sa znova odtiahne tak to robim dovtedy kym ten prsnik nezoberie....dufam ze ju to prejde,,,a aky je to podnik????som zvedava

@maxara diky si zlata.....no edinka fakt cvici moju trpezlivost...a o rebece ani nehovorim tam ma teraz svoje dni cele dni hysakuje a hadze sa o zem ked neni po jej.....uz mam nervy v kybli z nej....dnes bola uz rano o ol siestej hore a zobudila cely barak 😠 😠 😠
@monline no na tej diske som sa musela iniciattivy chopit ja lebo on sa k tomu nemal.....ale ja som s tym uz mala skusenosti lebo vsak ja som s svoje predtym odzila bola som dobry kvietocek 😀 😀 😀 no proste klasika pri sladaku,a pekne som si ho omotala okolo malicka,a odvtedy za mno dolieza az dodnes 😀 😀 😀 no darmo kto umi ten umi 😀 😀 😀 dufam ze to nebude citat 😝 😝 😝 😀

merikac
9. okt 2010

@maxara vybavis aj nam????? 😀 - niekde maju zadara maminy s kocikmi cestu autobusom,,mi by sme mali ubytko 😀

mirka285
9. okt 2010

@merikac ta prva opica ta aj tak neminie,schovas palenku,najde sa nieco ine...

lela1809
9. okt 2010

@maxara tak to teda hej 🙂

boze jas a tu pri PC dlavim kolacmi zo vcerajsej oslavy... zase budem dudrat ked sa nevpracem do gati 😖 pszros som teda riadny... nechapem ze mi tak vecer chuti jest...pred tehu som uz o siestej nejedla a teraz kludne aj o pol noci 😒

monline
9. okt 2010

@merikac presne..prelomili by sa vo vetre, ale sťažujú si na pol cm vrstvu podkožnoho tuku 🙂

maxara
9. okt 2010

@mirka285 @merikac ja vam autobus vybavim aj na zajtra.. ale to by bolo moc na rychlo.. a kam by ste sa chceli dostat s tym busom? akoze od BA az do KE? Alebo dva busy jeden z BA a jeden z KE? a stretnu sa na pol ceste? inak zerem gastany a uz ide mm a asi budem musiet ist spat

lela1809
9. okt 2010

ked hovorite o prvej opici...tak nie o opici ale kamosku pristihla mama ako fajci... a ze trest musela pred mamou fajcit celu skatulku cigariet tusim Petry sa volali. samozrejme ze celu nevyfajcila ale bolo jej tak zle z nich ze uz od vtedy nefajcila 😀

merikac
9. okt 2010

@mirka285 tak uz teraz verim,,,,,,a to si az teraz taky objem nadobudla?

mirka285
9. okt 2010

@ericica opytam sa Gaba ako sa to vola,ale az zajtra lebo uz u chrape vedla mna...ja som ho minule stretla v Sali a nas zdrbal ze co ani nedojdeme kuknut a vtedy mi az Gabo povedal ze to ma v Tvrdosovciach....tak aspom ze mala si nakoniec ten prsnik vezme..a hadzanie o zem,tym prejdu asi vsetky deti

monline
9. okt 2010

@merikac podľa mňa nezabrániš tomu, aby neochutnal, aby nezistil, aké to je opiť sa, aké je fajčiť, aké je dať si vodnú fajku, aké je fajčiť marišku, aké je sexovať....ked šla nika zo školy na viacdňový výlet, tak som jej povedala, že nemá piť (však vieme ako to na výletoch chodí), ale ak predsa len neposlúchne, nech sa predtým riadne naje a nech nemieša 🙂

merikac
9. okt 2010

@mirka285 ved toho sa bojim,bude mat 15- za par dni,,,tak uvidim ako to oslavi,,este sa chcem s @ericica dohodnut na torte- ale to jej radsej zavolam 😉

mirka285
9. okt 2010

@merikac no ja nechapem predtym som mala C,ale na pohlad mi nikto neveri ze nosom kosiky D,ani moja vlastna mama mi to nechcela verit,som jej musela ukazat poprdu....

monline
9. okt 2010

@merikac no uznaj mirku..štíhla a ešte aj déčka 😀

ericica
9. okt 2010

@mirka285 no ja viem nas to uz raz preslo ale zase ju to chytilo 😒 a keby si pocula ked zacne hysakovat vsak to aj mrtveho prebere 😝
no uz bol za mnou mm v izbe ze kde tolko trcim ze otvoril flasu vina nech si s nim idem dat,tak odbieham ,na vinko a potom sem co ste popisali 😀

ericica
9. okt 2010

a to ked budete mat tadeto cestu dufam ze sa zastavis 😵

merikac
9. okt 2010

@monline mon,,skoro mi zabehlo,,tak opit,,bojimsa,,fajcit, uz iste fajci potajme,,a je rad, ked prekabati moj cuch..ale tou mariskou a tym sexom si ma zaklincovala,,to druhe ma cas a tomu prvemu a podobnym veciamsa dufam vyhne,,,,,,,,,

mirka285
9. okt 2010

@merikac tak nam daj potom vediet ako patricne to oslavil 😀

merikac
9. okt 2010

@monline len ci si neodbehla na plastiku,alebo ze by jedla tie zazracne tabletky ako Judiniova? 😉

mirka285
9. okt 2010

@merikac moj Tomas dosiel vcera cely smradlavy a nakoniec z neho vypadlo ze fajcil vodnu fajku...tak dnes od rana isiel robil k otcovi na stavbu,nech nema cas na hovadiny,zasran krpaty..

merikac
9. okt 2010

@ericica jaku ta ma romantiku,,ze vinko jej mm otvoril,,,tam sa drz pri nom,,a neodbiehaj,,sak toto zavana erotikou 😀

monline
9. okt 2010

@lela1809 3-4x za noc, to je riadne kruté...nike som poslala sms, odpísala, že je ešte na oslave..zavolám jej neskôr..inak- sladké večer môžem i ja..ale aj slané ..vlastne môžem čokoľvek 🙂)

@ericica šikovná..ako cielene si na neho išla a ako to funguje stále 🙂

merikac
9. okt 2010

@mirka285 pocuj mirka,,,ako tak pozeram na nase foto,,,kazda tu drzime v naruci mimi,,a ty sa tu pretrcas stale ako bezdetna,,,,ci je to ucel???????? 😀

mirka285
9. okt 2010

@merikac
@monline ja by som si nikdy nedala silikony,ja som bojko a pchat si cudzie veci do tela ,to eee...ale ved ked si pozriete fotky to vobec neni vidiet ze mam take kosiky velke...a vobec nie som nadsena,cim su vacsie,tym viac visia...no konecna...

merikac
9. okt 2010

@monline no tak to si ju dobre vychovala,ze ti este skoro o23 odpoveda na sms- ine by sa vyhovorili, ze ju nepoculi a zbadali az rano 😉

monline
9. okt 2010

@merikac nedávno spomínala plastiku...žeby?? 😀
nevyhneme sa tomu, aby deti skúsili aj marišku..nerobím si ilúzie..nika je síce inteligentné dievča, ale opicu už má za sebou, pritom som ju varovala a vystríhala..takže..ostáva veriť, že tak ako nemá chuť si tú opicu zopakovať, tak to bude aj s fajčením a mariškou

monline
9. okt 2010

@mirka285 😀 vždy si nájdu čas na hovadiny 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre