Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

merikac
9. okt 2010

@mirka285 ja som pozrela uz foto,,a fakt mojeD a tvoje D su riaaaaaaaaaaaaaaadny rozdiel-😀 😀 😀 😀

monline
9. okt 2010

@merikac potvora dobre vie, že ked neodpíše, tak volám 😀

@mirka285 len ťa podpichujem, však ja viem, že na plastike ti robili znamienko

lela1809
9. okt 2010

@monline no hej niekedy je...ale my spinkame uz o tej siedmej..tak sa to este da....
@merikac no mna zaklincovala svagrina ked mi povedala ze uz 14rocne decka sexuju.. trenovala decka tu v skole volejbal... (je ucitelka)

noemarta
9. okt 2010

ahojte romanticky,
babyyy, vy sa nezdate, od kojenia, kakania, papania ste sa cez celebrity dopracovali az po romanticke zoznamky 😀 😀 😀 😀 😀
my sme mali do 22,30 navstevu a a a do teraz som si citala vase zamilovane pribehy.
pekne pribehy vsetkyyych. 🙂 🙂
Kafko, aj my sme boli dnes v obchode predeti a kupili sme fusak lodger. 🙂

merikac
9. okt 2010

no ako sledujem maxi , ericica, aj lela,,uz nekonikuju,,,,,,,,,teda aspom tu na MK 😀

monline
9. okt 2010

@mirka285 pozrela som fotky zo stretka, déčka si nevzala so sebou? 😀

merikac
9. okt 2010

@lela1809 jeej, a ja ze ty uz hajas,,,,,,,,,,no ja viem,,ja aj ked vidim susedu,,tak sa tu olizuje uz od 13 pod lampou,,,a ked bola mensia- jej otec je mestsky policajt,,tak sa vyhrazal,,ze ju nikam nepusti,,,,,,,,

mirka285
9. okt 2010

mam novu foto,dufam ze teraz uz zapadam medzi vas...

monline
9. okt 2010

@merikac rehocem sa 😀 😀

noemarta
9. okt 2010

noooo a nech sa paci a uz sme aj pri prsiach 😀 😀 😀 ste si nepomylili portaaal???
Mirka tyyy a Dcko, neveriiiim, ja ze mas tak jak ja 80B. 😕 😕

monline
9. okt 2010

@mirka285 no super foto 🙂

merikac
9. okt 2010

@noemarta cakame na ten tvoj 😉

noemarta
9. okt 2010

@mirka285 noooo konecne, uz vidno ze si mamina 🙂

mirka285
9. okt 2010

no ved hovorim ze to neni vidiet,nechapem,ale fakt nosim 75 d,prisaham...

merikac
9. okt 2010

@mirka285jeeeeeeeej vvou,,super foto,,,to len akokeby si si vymenila tricko a schytila lindu,,ale stale na tej istej povodnej foto 😀

noemarta
9. okt 2010

cooo na moj zamilovany pribeh???

merikac
9. okt 2010

@monline
@mirka285 ........mon je ako ti neveriaci,,uverime az uvidime,,,

mirka285
9. okt 2010

@noemarta samoska,no ides....

noemarta
9. okt 2010

booze moj mm uz isiel spat, zeby aj ja som mala ist? 😕

ericica
9. okt 2010

@merikac myslis??? 😀 ked sa nam tam starsia opica prevaluje na posteli....ale akoze dala by som si povedat,ale asi sa budem musiet chopit zase iniciativy lebo zajtra vecer ide na sluzobku do chorvatska tak zas budem mat ako spolocnika pc 🙄
ale ja som si u zvykla cele tehotenstvo som musela zacinat ja inac by nic nebolo 😵 ok vsak mi zavolaj...budem cakat 😉

lela1809
9. okt 2010

@merikac dnes cakam mm 😀
myslim ze sa tomu nejak nevyhneme a to si neviem predstavit kam sa tie hranice budu posuvat pri nasich krpcoch ...

@mirka285 pekna foto 😉

merikac
9. okt 2010

@noemarta si Mirke niekde pridala a niekde ubrala,,ale v konecnom dosledku to sedi 😀

ericica
9. okt 2010

@mirka285 akurat som sa chcela spytat kde mas foto 🙂 podarene 🙂

monline
9. okt 2010

@lela1809 toho sexu sa bojím..Nika vek na to relatívne má a informácií ma habadej..ale..ktovie ako to celé dopadne...

maxara
9. okt 2010

ja som este tu, ale uz budem koncit, lebo mm uz chrape vedla mna a odpojil tento ntb z nabijacky, cize mam tak 5 minut..
baby a k tym kozenkam, nemate vy nahodou zle vybrate podprsenky? lebo ja mam napr 85E a meri, ja si myslim, ze ty by si mohla mat kosiky vacsie ako ja.. ja som si vzdy kupovala 90D a potom som zistila, ze to bolo zle

merikac
9. okt 2010

@monline a mozno ma uz za sebou,,,,ci?

ericica
9. okt 2010

@merikac ja este konikujem tu pri vas 🙂 zatial 😅

merikac
9. okt 2010

@maxara 😀 😀 😀 😀 ja citam ze a k tym koženkam,,,,kukam, kukam,,ze preco ty moje kozy koženky volas,,ci su take ovisnute uz ci co,,az potom mi doplo,ze kozenkam,,a nie koženkam,,sak jaka som ja blond.............. 😀

merikac
9. okt 2010

@ericica ..este ste asi toho vinka malo popili

maxara
9. okt 2010

inak ja som dnes riesila s mojmi 17rocnymi synovcami ich vztahy.. tak na jedneho vraj letia baby a druhy ho za to nazval zasratym hajzlom. No a vtom tomu prvemu dosla sms od frajerky, ze s nim konci.. tak som mu poradila, co ma odpisat, lebo to bolo take nejasne a toho druheho som ostrihala na cloveka, nech ma u bab vacsiu sancu 😉 a od mm viem, ze su este obaja panici, lebo ten prvy co mal tu frajerku sa mm pochvalil, ze sa ho ta baba pytala, ci by mu nevadilo mat s nou sex u nich doma, ked su aj jej rodicia doma, ze si len zamknu dvere 😕 a on ze nevadilo, ale sa to este nestalo

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre