Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

merikac
9. okt 2010

@maxara maxi dovliekla som si vsetky podprdy a komplet vsetky du Decka........ja som si raz aj podla tabuliek objednala a musela som vratit,lebo to bolo ako padak,,,,a moje prsia v tom tak aj vyzerali- ako volny let tym padakom 😀

mirka285
9. okt 2010

@maxara s tym mas pravdu,ja som si tiez roky kupovla zle cislo,treba aj obvod aby presne sedel,a potom je cela podprda ina...napr. 70 c 80 c by clovek si myslel ze vsak to je len vacsie na obvod ale hovno hovno zlata rybka...

monline
9. okt 2010

@merikac vraví, že nie, ostáva mi len veriť jej

lela1809
9. okt 2010

@monline ..to verim.. a s babami je to asi trosku tazsie...
@merikac bohvie o kolko rokov to bude cakat nas... mne to pride ze ta vekova hranica ide stale nizsie.. a uz sa mi zda ze uz ani nizsie nemoze ist...

alllexa
9. okt 2010

Pekne ste popisali tie zoznamenia🙂
My sme sa zoznamili na plavarni - ja som bola nova v klube freedivingu a mm bol prezidentom klubu, tak si ma zobral pod palec, ze ma bude ucit, tak ma prehanal v bazene so stopkami v rukach🙂 Potom ma odviezol z treningu domov, a do dalsieho treningu sme si kazdy den pisali cez icq, a asi po tyzdni ma zavolal na vystavu do Danubiany, potom sme pozerali u neho film, dalsi raz u mna, a potom sme sa dali dokopy🙂 No a po roku bola svadba a na dalsi rok Misko🙂

@kafoditka - teda, dobry spad malo vase zoznamenie, my sme tiez nedavno oslavili prve vyrocie svadby a dva roky od zoznamenia🙂
@meruska - tak to je sila, aka to musela byt nahoda, ze ste sa s manzelom stretli opat na dovolenke - tomu sa povie osud...

mirka285
9. okt 2010

@merikac sa tu rehocem,tie moje su na tom tiez dost biedne a to som nekojila ani jedno dieta....

maxara
9. okt 2010

@merikac 😀 sak pisem kozenkam 😀 no a aj obvod robi vacsi kosik.. vlastne 90D ma taky isty kosik ako 85 E.. ale to vies, len ja tu zas mudrujem..

lela1809
9. okt 2010

@monline to je to najdolezitejsie aby citila ze jej doverujes... 😉 a potom sa ti bude aj zverovat

merikac
9. okt 2010

@lela1809 nestras,,s babou jeto uplne ine ako s chalanmi,,pri denisovi mi hrozi,ze mi popripade pride nejaky nestastny rodic vynadat,ako somho vychovala a pri malej, ze ak vyrastie a nebodaj nieco vyvedie,tak moj mm prizabije toho dobraka co by ju tak lubil 😉

monline
9. okt 2010

@lela1809 alebo ma môže klamať😀..ale dúfam, že nie

ericica
9. okt 2010

@merikac ja len za poharik lebo bolo dost silne a nechcem edinku opit 😅 😅 😅

merikac
9. okt 2010

@monline mne sa paci aky vztah ma s babami moja svagrina,,netere maju cez 20- ale ona o nich vie skoro vsetko od nich,,a kedze netere su zarove moje dobre kamosky,,tak viem,,ze vie ozaj pravdu

monline
9. okt 2010

@alllexa tak teba si tvoj pekne hned v plavkách poobzeral .-))

ericica
9. okt 2010

idem sa k muzikovi pritulit,nech tam neni v izbe sam.....dobru noc vam zelam 🙂

maxara
9. okt 2010

@alllexa dobre ze ides, myslela som julovky zeny- maminy.. ze su krasne.. ani jedna, co som videla, nebola skareda a podla fotiek si myslim, ze len jedna by sa mi nepacila a to na 100%. ale s tou som sa este nestretla 🙂

merikac
9. okt 2010

@alllexa tiez celkom rychly spad to u vas nabralo,, 😉

monline
9. okt 2010

@merikac aj mne sa zdá, že máme dobrý vzťah..že mi povie, alebo to na nej vidím a vyhecujem ju, aby mi to povedala sama..a nerobím jej scény, snažím sa všetko riešiť konštruktívne, tak sa nebojí priznať..aj ja som mala dobrý vzťah s mamou a veľa o mne vedela

mirka285
9. okt 2010

tak uz chapete ze mam D,ze?lebo mam maly obvod takze kosik mam ako C...moj Tomas uz ma frajerku,tk by som chcela vediet co asi spolu robia...ale na Lindu budem urcite citlivejsia,lebo budem uz stara krava ked bude dospievat a predsalen je to baba...

noemarta
9. okt 2010

nooo,
my sme sa poznali z partie, co sme chodievali spolu von na disky, chaty, .... aleeee moj mm bol vtedy zadany uz asi 5 rokov, ale nebol akosi spokojny vo vztahu a jaaaa nezadana, a raz sme boli na chate, kde bol sam bez partnerky. nooo a tam sme sa zacali akosi vsimat a preiskrilo to medzi nami , a ja som uz vtedy vedela, ze to bude moj mm.
Bola som nakojit malu...
nooo a dalej, zacali sme sa stretavat po tajme, aleee pocujte medzi nami nebola ani PUSA, ale o to to bolo krajsie, napinavejsie, vasnivejsie ze sme nic nemohli, veelmi sme sa zblizili, dokonale spoznali. A po roku sme sa dali do kopy, po roku boli zasnuby, svadba a po siestich rokoch manzelstva prisla mala Nelinka. 🙂

merikac
9. okt 2010

@ericica jaaj ozaj ty kojis,,,mne minule dinesla neter vino,,ze dajme si,,a ja ze len za poharikk a ja som ho scucla ako vodu,,tak mi chutil ten poharik,,,veru dala by som si aj dva,,ale nemhla som tiez ☹

maxara
9. okt 2010

@mirka285 ja budem aj na Ninku citliva.. lebo tiez uz budem stara krava, ked bude dospievat ☹ vlastne uz teraz som na nu citliva

merikac
9. okt 2010

@noemarta cize ta jeho ex,,na teba asi v dobrom nespomina,,,a tiez ste si najskor dlllho uzivali,,nez ste prijali nelku medzi seba 🙂

monline
9. okt 2010

@noemarta tuším to zakázané dráždilo oveľa viac..ale krásne začiatky s krásnym pokračovaním

monline
9. okt 2010

@merikac nenapísala si alebo som si nevšimla, prečo máte emmu s takým odstupom

ericica
9. okt 2010

boooze neviem sa od vas odlepit stale cakam co napisete 😀

@maxara a kto ja ta baba co by sa ti nepacila????mozno som neni v obraze 😖

merikac
9. okt 2010

@monline no ved o to ide,,a fakt klobuk dole ked si to tak dosiahla,,,,,,,to chce vela sebazaprenia a umeine ju zacat nepoucovat (z jej pohladu)ale len snazit sa vypocut

maxara
9. okt 2010

pozeram particku a dooost sa tu rehocem.. ale uz idem do hajan, lebo mi konci ta baterka

monline
9. okt 2010

@maxara smejem sa..ty budeš stará, ked bude dospievať? čo potom ja? 😀

mirka285
9. okt 2010

@noemarta inak tvojho muzika sme este nevideli,takze laskavo sup sup zajtra do albumu aspon jednu foto...vsetky mame

monline
9. okt 2010

@maxara veru, aj ja chcem vedieť kto to je..ale to asi nedáš takto verejne 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre