Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

noemarta
9. okt 2010

@merikac @monline aleee pozor, oni sa nerozisli kvoli mneee, proste im to tam uz davnejsie nefungovalo, prosto malo to tak byt, ja hovorim, ze sme si boli sudeni a dlho sme na seba cakali.
A nelka, hm... to je nase vytuzene, dlho ocakavaneeee, po troch rokoch snazenia. Ale viete, my sme cakali na kvalitu, hi hi 🙂

merikac
9. okt 2010

@monline pisala som,,,ze moj mm, chcel dalsie dieta dlhe roky,,len ja nie,,najskor v tom bola nova praca, potom choroba, potom odcudzenie a nakoniec manzelska kriza,,a po nej som sa dala na babo nahovorit ,,,

monline
9. okt 2010

@merikac však práve nika ked sa dozvedela, že som tehotná, mi povedala- to ste akože mali nechránený sex? mami, si normálna? 😀 viem, opakujem sa, ale tento výrok si budem vždy pamätať 🙂

merikac
9. okt 2010

@noemarta tak toto som dnes od mm pocula,,ze z neho vysla ta najkvalitnejsia spermia 😀 😀 😀 😀 ,,akokeby ja som bola mimoucastna 😀

noemarta
9. okt 2010

@monline veru veru, s krasnym pokracovanim,ako pisala mirka, aj u nas to je ze cim dalej tym viac sa lubime !!

merikac
9. okt 2010

@monline jeeej, ta bola aka uprimna 😵 ..........nam zas denis na minulorocnej dovolenke pri prechadzke mestom zahlasil,,ze mami, ty vysad antikoncepciu,,ocino, ty si prestan davat pozor a ja kludne celu dovolenku budem spavat v aute,,len mi prosim spravte surodenca 😀

maxara
9. okt 2010

@monline 🙂 ty budes tiez 😀 😀 😀 budeme obidve aj s mirkou
a veru to verejne nedam, aj ked si myslim, ze kto ma pozna, tak vie, ze u mna sa na prvom dojme podielaju vela aj ine prvky ako vonkajsi obal, cize ked raz niekoho nemusim, tak sa mi ani fyzicky nepaci aj keby bol dokonaly.. a taka je tu len jedna 😀

monline
9. okt 2010

@merikac šťastný koniec 🙂
ono je to tak, že deti dajú iný rozmer vzťahu..vylepšia ho..ale nie sú riešením problémov, len ich odsunú

noemarta
9. okt 2010

Neboj miri aj foto mm bude. 🙂

ericica
9. okt 2010

@mirka285 ani ja nemam 😅 ale uz musim nahodit dake aktualne fotky len sa mi akosi nechce 😀

mirka285
9. okt 2010

baby ja som mala minule eroticky sen s mojim vlastnym Gabom...no chapete to?

noemarta
9. okt 2010

@maxara urcite viem ktoraaaa 😀 😀 😉

monline
9. okt 2010

@merikac tak krásne vám to povedal..🙂

mirka285
9. okt 2010

ja by som povedala ze Linda nas vztah utuzila...a take nedostatky ze ziadne fota manzela nech sa neopakuju a rychlo napravit prosim...

ericica
9. okt 2010

ale nasla som jednu na ktorej tam je ale musim dat nejaku blizsiu ...myslim celej rodiny.... 😵 😵 😵

monline
9. okt 2010

a ja vás opúšťam, dobrú noc prajem..malý sa zobudil a také úsmevy hádže, že mám podozrenie, že si pomýlil deň a noc..uvidíme 🙂 pekne sa tu majte

merikac
9. okt 2010

@maxara a co ja mam poveda,,tiez budem stara ,,uz mi to aj denis povedal,,ze mami,,pri mne si bola najmladsia mamina a pri emme budes najstarsia

merikac
9. okt 2010

@monline dobru nocku mon 😵

ericica
9. okt 2010

@mirka285 ja ich mavam casto vacsinou vtedy ked si poobede shcrupnem s malou...a su dost zive normalne ked sa zobudim rozmyslam ci je to realita alebo len sen 😀 😀 😀

noemarta
9. okt 2010

@mirka285 uz som pridala foto mm do mojho fotoblogu.
nase vztahy utuzilo to, ze sa nam dlho nedarilo, velmi sme sa navzajom podporovali, je to dost na psychiku.

maxara
9. okt 2010

@noemarta 😀 o tom nepochybujem.. a myslim, ze aj ona vie, ktora to je 😀 😀

merikac
9. okt 2010

@maxara a chodi aj medz nas,,ci uz prestala? 😉 ........fuu, ze som to neni ja co som ti nesympaticka 😕

noemarta
9. okt 2010

@maxara mysliiis, ze aj ona vie??? to je az take zleeee... hi hi

merikac
9. okt 2010

@mirka285 tak toto ja nepochopim,,mne ked sa take nieco sniva,,vidim, ruky, telo,,,ale po vyzaz tvare som sa nikdy nedostala,,a to naserie 😠

maxara
9. okt 2010

@merikac 😀 .. co to mas za otazky? urcite vies aj ty, ktora to je.. ver svojej intuicii 😀 😀 😀 samozrejme ze to nie si ty, kedze s tebou som sa uz stretla

ericica
9. okt 2010

@noemarta ste sympaticky par a velmi vam to svedci 😵 😵 😵

maxara
9. okt 2010

@noemarta 😀 no mozno nevie, lebo si myslim, ze by jej to ani nedoslo, keby som to aj rovno napisala.. ale tak uz zacinam byt na nu chudinku zla 😀 😀 😀

merikac
9. okt 2010

@noemarta jeeej, jaky sympataci,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, 😵

ericica
9. okt 2010

padam do postele teraz uz fakt 😀 krasnu dlhu noc vam zelam 😉

noemarta
9. okt 2010

@ericica oooh, dakujem 🙂 🙂

@maxara noooo, ved nebud az taka zlaaa, ti to nesvadciii.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre