Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

merikac
10. okt 2010

@meruska preloz do mesiacov tych 17 tyznov,4 mesiace aj tyzden?

meruska
10. okt 2010

@merikac priblizne 4 mesiac, mne lekarka vravela ze ona nepocita na mesiace deticky ale na tyzdne preto mi povedala 17 tyzden

merikac
10. okt 2010

@meruska aj vysvetlila preco?

monline
10. okt 2010

@merikac varila som kurací vývar, jemne solený a pridala do rozmixovanej mrkvy, tak mu chutilo...mne včera tak tuho zaspal o šiestej, že mi ho bolo ľúto budiť na kúpanie, preto v noci vyvádzal..asi keby som nereagovala na tie jeho smiechy, tak by sa nerozbláznil..no ale dá sa to? 🙂))
takže Emma pekne sama zaspí? stačí ju položiť? a ty si si s nou pospala ked ti dudlala prsník?

monline
10. okt 2010

@meruska
@merikac asi preto, že mesiace sú rôzne dlhé a je to podobné ako ked sa počíta tehotenstvo na týždne a dni, nie na mesiace ako kedysi

monline
10. okt 2010

@meruska idem si vypočítať koľko máme týždňov 🙂

meruska
10. okt 2010

@merikac preco pocita na tyzdne? nie nepovedala, ale povedala ze najblizsie mi to vytlaci tie cele postupy ako mam davat papanie...mrkva, zemiak.....
dokonca mi vysvetlovala ze neskor treba striedat masko, pecen a zltko ale to som si uz nezapamatala, a ze do ktoreho tyzdna najneskor treba dat muku, lebo vraj u kojenych deti je dolezite aby dosli do styku s mukou do isteho tyzdna lebo potom sa dieta nepripravi na neviem co a prave ak sa to zmeska nastava alergia na lepok....ked mi to da, tak vam to oskenujem a hodim to tu

monline
10. okt 2010

v piatok sme mali 17 týždňov 🙂

meruska
10. okt 2010

@monline tak ste zacali podla mojej tety uplne presne 🙂 ale zas co lekar to iny nazor...ale ja tetuske verim 😉
a nebudem cakat do 6 mesiaca

monline
10. okt 2010

@meruska dík, hod nám to tu..inak- názory sa rôznia, ale to o múke a jedlách s lepkom som počula, že to je dôležité

merikac
10. okt 2010

@meruska tak ako dobre,,potom nas tu budes informovat,ked budes mat vsetko pekne cierne na bielom 😉

merikac
10. okt 2010

no kuk, ze pri papani tej mrkvicky sa netravri 2x nadsene, ale ku podivu ju tiez celkom slusne premrvala na jazycku 😉 a tie dalsie dve foto su z rana.....

meruska
10. okt 2010

@merikac a to spapala tu celu misku?

monline
10. okt 2010

@merikac prekrásna je..ešte trošku a bude sedieť aj sama 🙂 mamina čo sa divíš, že mi nechutí, keď tá mrkvička je taká hustá? 🙂

merikac
10. okt 2010

@meruska 😀 nie,,len stvrtku z nej,,cize ani nie jednu celu malinku mrkvicku- dala som uvarit2 male,,ale uvedomila som si , az potom ked papala,,ze hups,,to je nejako vela,,ono to v tej miske vyzera, ze je toho vela,,ale boli to take dve polievkove lyzice 😉

merikac
10. okt 2010

@monline na ved,,,nebudem sa asi az tak striktne drzat kniziek a urobim tak ako ty dnes.... ani pri denisovi som to nerobila a nic mu nebolo-,,sice on kojeny bol len 2 mesiace,,ale v 4 mesiacoch mi papal- az sa to tu bojim napisat,,ale uz kase, polievocky,,,proste ten zaklad uz mal za sebou 😀

meruska
10. okt 2010

juj ja sa uz tak tesim ked skusime papanie i my...i ked i kojenie ma bavi, nemusim nic chystat ani vyvarat len sup prso do pusy 😀 a hlavne ked ten moj po papani hadze take krasne usmevy

inak mne zacal neako menej priberat ☹ naposledy len 120 g za tyzden, ale teta vravela ze to nevadi ze moze byt ze som mala obdobie menzesu a vtedy vraj deticky menej vytahaju, ale pritom sa netvaril zeby mu nechutilo...ale nevadi, ak pribera hoci tak malinko nemam davat UM

izira
10. okt 2010

@meruska Dakujem 🙂 pomalicky, az nebude az tak priberat na vahe asi zacneme papkat aj ine 🙂

meruska
10. okt 2010

kym je spokojny nemam sa tym vraj zatazovat ze nepribera podla knih....ja uz som sa zmierila ze ako chlapcek bude asi najchudsi z juloviek 🙂

monline
10. okt 2010

@merikac moja mama nakŕmila niku ako mesačnú takou vanilkovou penou, niečo ako bolo AHA ..ja som bola na stretku s bývalými kolegyňami, odsala som, ale nika to vypila strašne rýchlo..a nemala som ako prísť domov skôr, tak nika spapala celé aha..nič jej nebolo, spinkala ako dudok..a už neviem kedy som jej začala zahusťovať mlieko krupicou na noc, ale okolo 4.mesiaca to mohlo byť..kojila osm ju 3 mesiace a od pol roka mi nechcela piť žiadne mlieko..tak musela jesť všetko, čo sa mi zdalo pre ňu vhodné..nakoniec po pár týždňoch mi začala piť kozie mlieko, to som jej čerstvé každý deň kupovala, žiadne iné nechcela piť

izira
10. okt 2010

@noemarta Dakujem, fakt neviem co s tym...mam ich dlhe, teda to vyzera, ze ich vypada vela a vobec to tak nemusi byt, ale doteraz mi nikdy tak nevypadavali...

merikac
10. okt 2010

@meruska no mne teraz tiez zalostne malo pribrala,,za mesiac len nejakych 320g

cigaretka5
10. okt 2010

jej baby ste riesili ze kto sa ako zoznamil? no my sme sa s mm zoznamili uplne romanticky- isla som so sesternicou na POHODU a mala som v umysle sa dobre spraskata aju do toho zasvatit. A tak som mala ciel zohnat travu. NO a tak som pocuvala rozhovory okolstojacicha hned pri hlavnom vchode sa pytal moj mm svojho kamosa ze hej myslis ze tieto baby by nechceli? a ja ze jasne chceli, lenze oni predavali vstupenky na festival- uz za branou. ked som to zistila len som sucho skonstatovala, ze ked maju volny listok mali by ho ponukat pred vstupom nie za vstupom kde uz nikto vstupenky neriesi. Naco moj mm zvolal ze , "jej ty si aka inteligentna ", daj mi cislo"- tak som mu dala cislo, a odvtedy sme spolu sranda ze som si hladala 5 rokov frajera v BA na vyske a potom v TN najdem blavaka. No a odvtedy chodime kazdy rok na POHODU spolu iba tento rok sme neboli lebo sa nam na prvy den pohody narodila nasa malinka ........... A ze nie je osud...................

merikac
10. okt 2010

@monline mne mamina tiez maleho napchala pretlacenym bananom ako mesacneho,,lebo boli sme lyzovat a vtedy telefony neboli a tiez si pojedol vsetko co som mala odsate,,,tak ho natlacila tym bananom 😀

meruska
10. okt 2010

@merikac ale od tretieho mesiaca maju deticky priberat stale menej a menej, len okolo 100 az 150 g za tyzden, ale my este nemame ani 3 mesiace

monline
10. okt 2010

@merikac naše maminy sa neserú 😀 😀

meruska
10. okt 2010

baby ja idem spinkat,pekny vecer...
moji chlapi uz spia davno

monline
10. okt 2010

@cigaretka5 tak to bolo bleskové zoznámenie 🙂) po prvej vete telefón, tam muselo iskriť 🙂

monline
10. okt 2010

@meruska dobre sa vyspi, páá

cigaretka5
10. okt 2010

@monline no ja neviem ani preco som mu tel telefon dala zvycajne som to robila tak ze sak pohoda niekedy sa stretneme , ale jemu som dala cislo a uz to bolo

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre