Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

merikac
10. okt 2010

@monline a toto su sunky mojej krasotinky 🙂)))))))))))))) a este dnesne foto pred kupanim dnes- ako sme prisli z kostola a tesne po kupani,,,,,

merikac
10. okt 2010

@monline a inac cu penu AHA, som aj ja zboznovala,,tak sa necudujem nike, ze jej smakovala

merikac
10. okt 2010

@cigaretka5 teda,,,,namiesto travy si si splasila mm,,neviem co je lepsie,,ci horsie?! 😀

monline
10. okt 2010

@merikac také isté šunky máme aj my 🙂)) krásna je..stojí ako klinec..aj daniel už nechce ani sedieť, rovno chce stáť 🙂 ten kožúštek má parádny... na kolienkach sa smejem..sú super 🙂))

cigaretka5
10. okt 2010

@merikac no nebudem sa tvarit ze som svata , tu travu sme si dali potom s mm spolu sice nie na pohode ale hned potom v BA 😀

monline
10. okt 2010

@cigaretka5 proste osud..niekde zapracovalo podvedomie a preto si dala číslo 🙂 tak ako poniektoré baby pdobne reagovali..trebárs maxi..pozvala muža z pokecu, ktorého nikdy nevidela, nepočula, na stretko..a - nakoniec sa za neho vydala 🙂 to je úžasné ako málo stačí na to, aby sme spravili niečo neobvyklé

merikac
10. okt 2010

@cigaretka5 a ako dlho sa poznate?

tinaki1275
10. okt 2010

No baby ako tak citam tak to nie je divne ze mi mala pribrala len 170ga tyzdne..

cigaretka5
10. okt 2010

@merikac zoznamili sme sa v juli 2003 hned leto ako som skoncila vysku,a v auguste 2006 sme mali tu najromantickejsiu svadbu na lodi

monline
10. okt 2010

@merikac a toto sú včerajšie fotky,
Daniel má dupačky po Nike a Nika má vestu po mne, vyšívala mi ju mama ked som mala 17 a ja mám sveter, ktorý sme kúpili Nike, ale netrafili sme veľkosť 🙂

merikac
10. okt 2010

@cigaretka5 svadba nalodi??..zeby sme dali dalsie pribehy,,o svadbach??...........a to sa vam ako stalo,ze ste svadbovali na lodi?

merikac
10. okt 2010

@monline vo vasej rodine sa traduje sitie nadcasovych veci,,,ty supravicku do postielky a tvoja mamina vysiva krasne vesticky 😀 ..........a tie dupiny su tiez skvele, alebo. ze by to bolo tym, ze Danielko ich vie skvelo predviest?! 😉

merikac
10. okt 2010

@tinaki1275 ved to je super,,,si zober kolko to je za mesiac,,,,!

monline
10. okt 2010

@merikac mali by sme si tu každý týždeň zvoliť nejakú tému, na ktorú budeme písať svoje zážitky, či postrehy, čo povieš?

cigaretka5
10. okt 2010

@merikac no my sme s muzom hocico len nie duse tradicne, proste sme sa jedneho dna prechadzali v BA po nabrezi ( tusim prvy aj posledny raz) a tam zrovna sa vylodovala taka enklava nemeckych dochodcov z nejakej plavby a ja mm ze svadobnu cestu chcem v karibiku na lodi. On ze OK. Pokracovali sme v prechadzke a zastali pri bilbrode ze Lod zilina svadby rodine oslavy promocie. Tak sme na seba kukli a bolo jasne ........... Este predtym asi dva tyzdne mi poslal romanticku SMS ze Jano- jeho kamos povedal ze by som si ta mal zobrat a aj by somasi aj chcel. Vezmes si ma? Podotykm ze bol na sluzobke asi dva tyzdne v kuse a znej mi poslal tuto sms. Tak sme mali svadbu na lodi, moj mm sa totiz jednozncne vyjadril ze on si ma vezme ale urcite nie v kulturaku 😀
Tak sme mali svadbu na lodi - plavili sme sa po dunaji, nasmerovali si to na devin tam spravili profi fotky- mali sme na svadbe asi 6 profi fotografov tak sme tam tvrdli asi dve hodky ale zabavka jak svina, potom sme sa doplavili spat do pristavu a zurovali do rana bieleho. Vsetko sme mali na lodi a kocky plne doporucujem

tinaki1275
10. okt 2010

@monline to ste si krasne podelili ..🙂 fialova malemu sekne.. 😉

@merikac moju svadbu by som musela rozpisat na 3 strany a to by som tromfla aj maxia a aj dugynu.🙂

merikac
10. okt 2010

@monline ja som tak rozmyslala, ze by sme do fotoalbumu juloviek- kazda vedla svojej foto- mohli popridavat foky ked budu mat uz pol roka,,zase kazda po jednej,,nech je v tom prehlad a nech pekne vidime aky je to rozdiel a ako sa nam zmenili

merikac
10. okt 2010

@monline len kto bude tie temy vymyslat 😀

monline
10. okt 2010

@merikac ja som kedysi Nike aj synovcom šila od šiltovky počnúc, vetrovkami končiac všetko..aj oblek dokonca 🙂) a zopárkrát som mala Niku v časopise Deti a móda..neskôr už Nika nechcela mať originálne veci, chcela mať to, čo ostatné, tak ma to prestalo baviť, lebo to takmer nenosila..a potom som už len obšívala montérky, skracovala nohavice, zužovala, menila zipsy..a jedného dňa mi zhorel pedál, tak ma to celkom potešilo ..aspoň nikto z rodiny ničím takým viac neotravuje ..len mi chýba, že si neviem ušiť to, čo by som chcela..

merikac
10. okt 2010

@cigaretka5 jeeeej,,tak to mohlo byt super,,,hod sem aspom par foto z tej svadby,,pls 😉

monline
10. okt 2010

@cigaretka5 haha..dík za odporúčanie..tretiu svadbu budem mať na lodi...kto si ma vezmeee??? 😀

tinaki1275
10. okt 2010

@merikac ked my sme mali 3 mesiace len pred 3 dnami ..a ten treti mesiac sme nabrali 550g ,vraj je to na treti mesiac malo.. 😒 lebo predtym priberala neuveritelne orvy mesiac 1200g a druhy 780...

merikac
10. okt 2010

@monline tak kedysi som sila aj ja,,ale dnes sa to uz hadam ani neoplat,,viem, ze ked mal denis rok,,sme sli na svadbu a ja som jemu aj mm usila rovnake vesty,,boli uzasni 😀 , skoda, ze z tych cias nemam foto

monline
10. okt 2010

@merikac hej, tie albumy detí by sme mohli spraviť..napr. ako dvíhajú hlavičku, potom ako sedia, a tak nejak stále tematicky..čo povieš?

tinaki1275
10. okt 2010

@merikac jaj tam som este nedala vobec fotku ..☹

merikac
10. okt 2010

@tinaki1275 ale ved to je normalne,,nemoze predsa priberat takym istym tempom ako prvy mesiac,,ved to by si mala maleho sumo zapasnika 😀

cigaretka5
10. okt 2010

@monline sak nemusis svadbu staci napriklad nejaka rodinna zurka 40-tťka 50-tka

monline
10. okt 2010

@merikac ja mám plno starých fotiek, ale pokazený skener ☹
a z tej svadby ste nedostali fotky? alebo nemá svadobný pár video? oplatilo by sa ti zohnať si to

cigaretka5
10. okt 2010

@merikac no my byvame na dvoch miestach a zrovna fotky mam na byte a teraz sme mimo BA v domceku ale ked budem v BA tak hodim slubujem

merikac
10. okt 2010

@monline no mohli by byt aj take albumy,,ale ja som myslilela len pridanie foto uz do existujuceho fotoalbumu,,,a pekne kazda k svojmu babatku novu fotku pre porovnanie a ptom zas ked budu mat az rok,,cize v jednom roku bude mat kazde mimino tri fotky vedla seba,,,lebo keby sme tam zacali bezhlavo pridavat fotky,,tak to by prestalo bavit to sledovat,,,

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre