Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

monline
10. okt 2010

@cigaretka5 ved v pohode, viem, že to bolo adresované pre tie, čo svadbu len plánujú...len som sa zasmiala na tom, ja totiž často mužovi rozprávam, že sa vydám tretíkrát za milionára 😀

merikac
10. okt 2010

@monline budem musiet prezriet fotoalbumy..stalo by to za to 😉

cigaretka5
10. okt 2010

@monline ked budem tvrdit ze svadba na lodi npre 50 ludi nas vysla presne rovanko akko braskova svadba rok na to , ktoru mali v hoteli a mali na nej 60 ludi asi mi neuverite, ze?

monline
10. okt 2010

@tinaki1275 veru naprav to a pridaj foto do júloviek

merikac
10. okt 2010

@cigaretka5 normalne sa tesim 😎

tinaki1275
10. okt 2010

@merikac ja si to tiez myslim akurat ta dr.je nejaka divna-vraj mala priberat 25g denne v priemere...serem na nu ..ja malu nutim nemienim .. 🙂

merikac
10. okt 2010

@cigaretka5 ja ani netusim kolko teraz vyjde svadba,,my sme sa brali pred 15stimi rokmi a mali sme na nej 120 ludi 😀

cigaretka5
10. okt 2010

@merikac len sa vo stvrtok pripomen to budem v BA

merikac
10. okt 2010

@tinaki1275 no tak sup,,pridaj foto,ked bola malinka Leia este uplne drobulimka 😵

merikac
10. okt 2010

@cigaretka5 istotne,,,sa ti chystam tiez zavolat 😀

tinaki1275
10. okt 2010

@monline ja to hovorim tiez..🙂))a strasim ho ze teda ked som sa odvazila druhykrat tak sa odvazim aj tretikrat..🙂

monline
10. okt 2010

@cigaretka5 vidíš..kto by to povedal? a pritom romantika taká, že až..krásny zážitok..to moja druhá svadba bola formalita..už sme spolu žili tri roky, ale chceli sme postaviť dom a potrebovali sme si vziať úver, ktorý nám ale bez sobáša nechceli dať..na prvej svadbe som mala asi 100 ľudí, na tejto tuším 18, len rodičia a súrodenci a krstní..muž v lete zvykne chodiť na kombajn, lebo mali nejaké polia..tak to vyzeralo, že nestihne prísť..už sa smial, že on pristaví na úrade kombajn, podpíše, naskočí a zase pôjde preč..nakoniec ale mal deň voľna 🙂

monline
10. okt 2010

@merikac čo je mojich 100, tvojich 120 ľudí popri tinakiných 450 😀

cigaretka5
10. okt 2010

@merikac OK kludne dufam ze budem vediet zodpovedat otazocky ale uprednostnujem takto vecer lebo vyzera ze do stredy budem lietat po meetingoch

cigaretka5
10. okt 2010

@monline ono je to presne ako hovoris, ked sme pozyvali rodinu seci ze aki snobi a potom ked sme sa bavili so segrenkou co chystali svadbu ze kolko to vyslo tak zistili ze oni dali u kamilky magalovej o dost viac

tinaki1275
10. okt 2010

@monline jaj to bolo peklo ,akurat sme to vymysleli tak ze sme mali svadbu na obed a obed pre 450 ludi, z ktorych somasi 420 nepoznala.. a potom vecer pred nasim domom na terase pre kamosov party s DJ a cateringom -to bolo super ale to predtym ..des..☹a zabudla som mali sme 40 stupnov 29.9 ...sila..make-up rozteceny ...ani nehovorim ..

cigaretka5
10. okt 2010

@tinaki1275 smela otazka ale kto to vsetko cvakal?

monline
10. okt 2010

@cigaretka5 no svokruša, nie? 😀

merikac
10. okt 2010

@cigaretka5 a kedy mala segra svdbu, skor, ci neskor ako vy?

cigaretka5
10. okt 2010

@monline to v grecku su take supis svokry? ja mam svokru z MOskvy , ta je sice fajn ale 450 ludi? to by neplatila

merikac
10. okt 2010

@monline tak teraz si si dobre rypla,,,myslim, ze Tinka by ju teraz aj na rukach za to nosila 😀

tinaki1275
10. okt 2010

@cigaretka5 my z darov ,tu sa davaju peniaze ..vyzbierali sme asi 18000eur..🙂a svadba stala cca 10 000..☹(najprv povedal svokor ze to zaplati ,tak sa to tu robi ,ale potom zahlasil ze teda ved to su jeho znami tak to tym ze ich zavolal ako by prispel.. kaslat na to ..🙂

cigaretka5
10. okt 2010

@merikac segrenka mala svadbu tri mesiace po nas

cigaretka5
10. okt 2010

@tinaki1275 aj tak ste 8 litrov v pluse, nie? my sme sli za vyzbierane prasule do latinskej ameriky a tiez sa nestazujem

merikac
10. okt 2010

@tinaki1275 😀 😀 😀 prepac..ale aj svokra mas "suproveho"...no ako vam ten pomohol s tou svadbou,to by hoc kto nezmakol

tinaki1275
10. okt 2010

@merikac ha svokra nam dala u znamej upiect take specialne svadobne kolace co sa tu davaju na svadbach a nezabudla si potom vypytat 350eur aby to isla zaplatit ..🙂

merikac
10. okt 2010

@cigaretka5 😀 a my sme si za darovene peniaze kupili akuat tak postel 😀

cigaretka5
10. okt 2010

@merikac sak a naco by im bolo 18 000 eur sak su skromni nie aj z osmich sa da skvelo zit 😝

monline
10. okt 2010

@merikac práveže viem akú má svokrušu, to preto 🙂

cigaretka5
10. okt 2010

@merikac no sak my sme si na tu dovolenku tiez trosku prispeli, ale vsetkym co sme pozvali sme si jednoznacne vypytali prasule, lebo byvanie sme mali vybavene aj zariadene, a auto nam kupit nechcel nik 😀 Tak sme teda nedostali ziadne deky, kavovary sady salok a podobne hovadiny ale dostali sme nieco cez 100 litrov a tak sme trochen prilozili a isli si pozret svet

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre