Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

merikac
11. okt 2010

@monline no hadaj,,kto tak asi 😀 prave som uspala malu,,normalne sa mi pri mrkve rozrevala,,tak som ju netrapila,,,a nacvalkala sa mliecka, az zaspinkala,,a ja tlacim do seba makove halusky 😀

merikac
11. okt 2010

@sarai myslim,ze uz vacsina deti z juloviek, sa nacahuje za vacmi - hrackami

sarai
11. okt 2010

moja nada este nie, preto sa pytam. hrkalku si pekne chyti do ruky a trafi si ju uz aj do pusy, ale nenacahuje sa za vecami.

merikac
11. okt 2010

@sarai a tu hrkalku jej vlozis do rucicky ty,ci si ju sama vezme ked jej ju ponuknes?

sarai
11. okt 2010

@merikac vacsinou jej ju strcim do ruky ja. alebo jej ju dam k rucicke a ked ju zaciti, tak ju aj chyti.

merikac
11. okt 2010

@sarai ved to je uspech,,pockaj par dni a ked pred nu postavis,alebo zavesis hracku,,tak uz po nej pojde,,deticky robia pkroky zo dna na den,,jednemu to ide lepsie a druhemu trosku horsie,,ale v podstate sa vsetci raz dobehnu,,neboj a nezufaj,,Nada je sikovna

sarai
11. okt 2010

@merikac dakujem 🙂

monline
11. okt 2010

@merikac ja som malého uspala, sadla sem a kým som sa poobzerala, už som ho počula rozprávať..teraz mi sedí na kolenách

merikac
11. okt 2010

@monline a ja, ze kde sa flakas 😀

merikac
11. okt 2010

@monline mne emma zostala alergicka,ked si snou sadnem pri Pc,,uz zistila, ze vtedy sa nevenujem jej a v tom momente zacne bojkotovat takym mrncanim bez slz a vpiera sa 😀

monline
11. okt 2010

@merikac 😀 dnes má polhodinové spánky, asi pôjdeme na prechádzku von, možno pospí dlhšie..hnusák malý je to, lebo nechce ležať ani za svet, dvíha hlavičku, nôžky, len aby som ho zdvihla a ked ho zdvihnem, rovno na nohy sa stavia..no ale takto nemôže byť dlho

monline
11. okt 2010

@merikac malý vydrží ked som pri pc, ale len chvíľku...zapínam mu tu tv, nech ho to na chvíľočku zaujme, najmä reklamy má rád

merikac
11. okt 2010

@monline uz si sa pozerala po nejakom choditku?? ci budes dedit ako mirka 😀

merikac
11. okt 2010

@sarai vobec nieje za co 😉

monline
11. okt 2010

@merikac včera ked sme tak spomínali do minulosti, normálne som šla pre krabicu s fotkami a prehrabávala sa..a niektoré aj odfotila, nie je to kvalitné, ale čo už, ked nemám dobrý skener...tá fotka s bruškom- veru, jednu takú som mala, myslela som si, že je dávno po nej, ale našla som..

sarai
11. okt 2010

@merikac ake choditko? myslite pavuka? idete to uz pouzivat?

merikac
11. okt 2010

@monline ale je perfektna a vobec nenasvedcuje tomu, ze je to foto z pred 17rokov

monline
11. okt 2010

@merikac brat mi sľúbil kúpiť chodítko..minule som tu videla také rozkošné autíčkové, ale mne stačí aj celkom obyčajné, len aby bolo bezpečné

monline
11. okt 2010

@merikac žiaľ, teraz by som také foto už nespravila..každým rokom mi pribúda viac fľakov vitiligo a už mám kožu ako dalmatín

monline
11. okt 2010

@sarai ja určite áno,..aj Nika mala pavúka a vyrástla bez problémov s chrbticou..ved ho tam nebudem odkladať, ale používať na chvíľu, nech má radosť, že môže ísť tam, kam sám chce

merikac
11. okt 2010

@monline hmm, to je neprijemne, ale kazdu z nas nieco neprijemne vekom trapi,, 😉 dolezite je, ze sme zdrave a duchom mlade 😀

merikac
11. okt 2010

@monline autickove som videla aj ja a za dobru cenu,,taku som nikde este nevidela a mm, chce aby som take aj emme objednala,,ale mne je to dake sproste jej autickove kupovat,,myslim,,ze stalo okolo 35 eur

merikac
11. okt 2010

@sarai mne Denis chodil uz ako 9 mesacny,,tym nechcem tvrdit,ze aj mala tak zavcasu bude chodit,,ale ked bolo treba velmi ma to choditko odbremenilo,,lebo sediet uz nechcel,,tak sme to riesili na par minut v chodaku-v pavuku

merikac
11. okt 2010

@monline krasne,,ale ta cena je brutalna

sarai
11. okt 2010

@merikac odbremeni to urcite. ale neviem, ako je to s tymi nozickami. ze potom deti dostupuju na spicky. a odkedy to budete pouzivat. moja by podla mna v tom chodila uz aj teraz. taha sa furt na nohy a hlavne do sedu. aj sama sa uz snazi dvihat.

monline
11. okt 2010

@merikac vitiligo je len estetická záležitosť, tak v najhoršom sa tretíkrát nevydám 😀 😀
Nika mi začala chodiť keď mala necelých 11 mesiacov...lozila po 4 oveľa skôr..kde si videla autíčko za 35?

monline
11. okt 2010

@sarai až v novom roku bude v chodítku, skôr ako na vianoce ho ani nechcem mať doma

merikac
11. okt 2010

@merikac http://www.babyborn.sk/hraj-sa-so-mnou/chodaky/... apozeram, ze cenu zdvihli,,,,,,,pekneeeeeeeeeeeee

merikac
11. okt 2010

@monline som ale trafena,,sama sebe pisem,to bolo pre teba

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre