Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

alllexa
11. okt 2010

@noemarta - no, prave citam, co sa tu popisalo🙂 Maly je dost zurivy, uz niekedy neviem, co s nim, nic nepomaha, ani hojdanie, ani rurka, obcas ma take zachvaty placu, ze nic popritom nestiham.
Inak, tu podprsenku som si tiez vsimla, ale ta cena je uplne prehnana. Ale ja som si kupila taku celkom dobru pevnejsiu za 38 EUR v Brendone.
A ako si dopadla na gynekologii?

merikac
11. okt 2010

@noemarta 😀 no to som zvedava aj ja,,lebo minule spominala dake miskove gule,,,tak neviem, neviem 😀

maxara
11. okt 2010

@noemarta aaaale bavili.. ved som myslela, ze mas ten pupak 😉 ja som to len zhrnula, ze ste vsetky v pohode, ale teba ste specialne rozobrali az do spiku kosti 😉 zartujem
a tie bacove gule si asi nevies predstavit 😀 😀 😀 ked vrvais, ze by sme ich nejedli.. to asi na ine zase myslis 😀 .. ked sme sa este ako tehule mali prvy krat stretnut, tak tesne pred tym som prisla s takym receptom a som ho sem hodila do fora a baby pisali, ze nech vyskusam a dam vediet.. no a ja som ich chcela uvarit babam, ale uvarila som ich uz skor, lebo mm sa nemohol dockat.. tak som ich vtedy pohostila cicerovou polievkou a rozvarenym rizotom.. no a teraz som im tie gule spravila 😉 to preto, lebo kafko pisala, ze ma pre nas prekvapko, tak aj ja som chcela spravit prekvapko

@mirka285 nebonzuj ten fernet, ja este kojiiiim, ma tu oznacia za krkavciu mater 😀

kafoditka
11. okt 2010

Babule caute, no stretko bolo fajn, akurat ze Filip mal zly den, umrncany. Som totalne unavena, ale este vam sem hodim foto. Idem do sprchy a hajde do postele..

@zrzulka 🙂

kuk:https://https://www.modrykonik.sk/fotoblog/kafoditka/al...

bambola
11. okt 2010

@lulu1983 lulu prosim ta kde si bola u neurologicky? lebo nas poslala dr k dr.oravcovej tusim a ta mi zahlasila, ze skorej ako 4.11. nema termin 😠 sa mi zda, ze ty si vybavila tu neurologicku v celku rychlo. dakujem

maxara
11. okt 2010

@merikac 😀 😀 ale misko ich stale ma, len uz mu ich castejsie vypradnujem, ale to by som neponukala na obed 😉 😀 😀 😀 😝

noemarta
11. okt 2010

@zrzulka ja som tiez nebola na love, proste ja hovorim, to bol osud, my sme si boli sudeni 🙂
A ja mam vo svojom osude stale cakat, aj na mm som cakala, lebo my sme si sice padli do oka, ale asi rok bola medzi nami odmlka, lebo on si uvedomil, ze nemoze mat aj mna aj vztah, no a potom ked sa rozisli, tak sa mi ozval, co ja uz som sa tvarila ze som na neho zabudla, aleee moje srdiecko hovorilo nieco ine, rok sme spolu chodili, potom sme sa zobrali, stavali dom a poootom sme znovu cakali na nas zazrak Nelku, tri roky. Ale ja hovorim, kto si pocka, ten sa docka!!!! 🙂
@alllexa v brendone, vidis, tam sme boli dva tyzdne dozadu, a to ma tam nenapadlo sa pozriet.

merikac
11. okt 2010

@kafoditka diky za foto,,,dievcata,,mali ste ozaj krasny den,,,,,,,,,,,,,,,,, 😵

maxara
11. okt 2010

@kafoditka posles mi prosim tie foto do mejlu? pls

mirka285
11. okt 2010

jaj a este vam musim natret ze neviem ako to Maxinka robi ale ona je stale stihlejsia a stihlejsia....asi nejaka finta ktoru nechce prezradit 🤐

zrzulka
11. okt 2010

@noemarta hej hej to tvrdi aj mm, ved on uz bol stary mladenec, ale tak on vzdy povie ze cakal na tu pravu... tiez osud hadam, prezili sme toho strasne vela... pekne aj menej pekne chvile a sme spolu stale tak to zrejme nieco znamena... i ked moj byvaly neveril ze s nim ostanem, velmi na neho nadaval 😢

zrzulka
11. okt 2010

....baby paradne foto, uzili ste si pekny dnik...

maxara
11. okt 2010

@mirka285 Miriii no urcite, praveze som pribrala uz 2 kg nas5 ☹

merikac
11. okt 2010

@mirka285 ved som jej hned pisala komentar k foto,,ale ty zas vyzeras stale mladsie a mladsie,,tiez daco zatajujes 😉

noemarta
11. okt 2010

pekne foto, a vsetky vyzerate fesi 🙂 🙂
@maxara to bude tymi gulami, hi hi

mirka285
11. okt 2010

@merikac ze ja si vlastne nechodim davat depilovat bokombrady na tu plasticku chirurgiu ale pichat botox 😀

merikac
11. okt 2010

@mirka285 no konecne si kapla bozskou,,,a tie Decka tiez nebudu len tak same od seba 😀 😀 😀

lela1809
11. okt 2010

@adelaine skore uzdravenie...
@maxara vyslo vam pekne pocasie 😉 co su tie bacove gule?? som este nepocula o takej dobrote 😀

lela1809
11. okt 2010

@kafoditka perfektne fotecky 🙂 ste kocky 🙂

monline
11. okt 2010

@bambola ja som s malým bola na Kramároch na neurológii a bola som spokojná, ked sme tam šli, objednala nás týždeň na to..veľmi milá mladá lekárka tam bola, malému sa stále ospravedlňovala,keď ho musela naťahovať..číslo tam je 02/5937 1323, volať po 13tej..a tiež ževraj výborná neurologička je v Modre, Mudr Vašková, ordinuje v ut-str-štvr 8-14, číslo 033/6902750..do modry sme nešli, lebo my sme potrebovali aj sono hlavičky, a sono v modre nemajú.

robika
11. okt 2010

Ahojte, moj Filipko ma velmi suchu pokozku na hlavicke, pod vlaskami sa mu robia take supinky... nemate to niektora? co by na to pomohlo?

monline
11. okt 2010

@maxara pozrela som fotky, svedčí vám to všetkým veľmi, taká pohoda je na fotkách..a aké sú tie bačove gule??

monline
11. okt 2010

@robika aj danko má, natieram mu to olivovým olejom z lekárne a vyšúchavam detskou kefkou na vlásky..švagriná vraví, že je na to dobré klasické maslo, neskúšala som zatiaľ

lela1809
11. okt 2010

@robika aj my mame... dostali sme u lekarky olejcek na predpis a mame vycesavat..

robika
11. okt 2010

@monline a @lela1809 dakujem, tak zajtra idem do lekarne po olej

ericica
11. okt 2010

@robika aj my sme to mali aj s Rebecou a aj teraz s malou ako pise monline ja som jej tam vmasirovala olivovy olej a trosku nechala posobit a potom som jej to vykefovala detskou kefou 😉
@maxara
@kafoditka
@mirka285 ste kocky a miri mas pravdu neviem kam chodi maxi na tie napady ze ma velke brucho ma ho podla mna akurat 😉 😉 😉 a mali ste super pocko....skoda ze som od vas tak daleko ☹

@merikac tak ty si dnes vykecavala s mojou super svokrou 😀 😀 😀

merikac
11. okt 2010

@ericica no to ano,,silou mocou som ju chcela presvedcit, ze sa vola Erika 😀

ericica
11. okt 2010

@merikac 😀 a ja som ju pred chvilou sprdla ze co mi nepovedala ze ma hladali....a ona na mna kuka jak puk a ved ze sa nepredstavila 😀

lela1809
11. okt 2010

tak takto sa uz smejem 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre