Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

tinaki1275
11. okt 2010

@monline ved preto jej aj davam kazdy vecer aj tak chodim spat az okolo pol druhej..ale uz by som s obcas aj lahla skor.. ale povedala som si ze do konca 4 teho mesiaca to takto potiahnem a uvidime..ked ja som cakala ze bude papat uz aspon 150tku a menej casto..a dajako furt bojujeme s tou 120tkou .. 😒 a dnes som jej vytiahla s mrazaku MM jednu davku a scucla to ako nic -130ml ..ale pravda je ze potom bola kolika..klasicky ..to vzdy len po mojom .. ☹

merikac
11. okt 2010

@tinaki1275 idem kuk do tvojho albumu,,ale co si pamatam,tak si davno nic nove nepridavla,,,,

merikac
11. okt 2010

@monline a co mu davas,,cajik do flase?

merikac
11. okt 2010

tak dnes som dokoncila,,3,5 hodiny si pisem,,aj ked somrobila dllhsie

monline
11. okt 2010

@tinaki1275 nejak to dobojuješ do 4.mesiaca a možno bude potom lepšie...prečo nepridáš nejaké novšie foto?

monline
11. okt 2010

@merikac hej, čajík, máme to ako záchranu ak idem na nákupy a nechcem ho tam kojiť, na chvíľu sa upokojí..ale ak nie je hladný, tak sa s tým cumľom len hrá, kúše ho, ale nepije nič..takže moc čaju nepijeme, ani po mrkve sa netváril, že by bol smädný

tinaki1275
11. okt 2010

@monline @merikac pridam ,mrknem hned co mi nahodil mm do pocitaca..mala stiahla len 90 a uzavrela pusu na zamok ..🙂

merikac
11. okt 2010

@monline ja som dnes malej dala prvy krat flasku,,co som si odsala mliecko,,bolo mi ho luto vyliat,,ale mala som pocit, ze ma velku dierku,,lebo to vsetko povypluvala

monline
11. okt 2010

@tinaki1275 aj 90 je fajn, nie?

monline
11. okt 2010

@merikac tie cumle sú tuším číslované..my sme občas použili fľašu, od úplného začiatku na odsaté mlieko, ked som si bola 2x vybrať štichy, ked som bola čosi vybavovať..mama nakŕmila

merikac
11. okt 2010

@monline ja som pouzila taky co bol k flaske,,

monline
11. okt 2010

@merikac mne vezme len avent cumle, tie sú okrúhle..na MAM fľašiach sú ploskejšie a z nich nechce piť..

monline
11. okt 2010

@merikac
@tinaki1275 dnes sa vzdávam, pc ma hnevá, lebo sa zasekáva, idem spať..dobrú noc aj vám prajem, krásne sny

merikac
11. okt 2010

babulky,,lucim, sa s vami,,emma si pyta papat...prijemnu a nicim nerusenu nocku prajem 😵

tinaki1275
11. okt 2010

dobru noc baby ..

lulu1983
12. okt 2010

@bambola ohladom neurologicky som ti poslala IP 🙂

bre ranko vsetkym sa praje 🙂 🙂 🙂

mojalili
12. okt 2010

Dobré ránko dievčatá...

LILI isla prvykrat do skolky po mesiaci, no sama si chcela privolat kasel, ked to nevyslo, tak ze ju boli brusko.......samozrejme ze sa spytala predtym, ci to uz bude stale chodit do skolky HERECKA......

Takze som konecne s Dankom sama doma, o chvilku nas caka rehabilitacia.
Ja neviem co sa s Dankom stale, ale tak sa pohorsil v spani. Zaspal o 20,hod, no a poto 22:45 - 00:45 - 3:45 - 5:00 -6:00, no som super vyspata C myslite kočky, staci mu moje mliecko, ked takto casto vstava na napapanie? Ved ja som ako mrtvola.....cez den mu staci, papa kazde 3 hodiny, ale takto v noci?UZ som rozmyslala nad nejakou kasou ci cim,... len sme plno kojeni... 😒

lulu1983
12. okt 2010

na julovkach sa este spi? dnes som prva? fiiiha, to preto, ze risko buntosi uz od piatej :( dnes v noci bol hore cca kazdu hodinu a pol, hlava mi ide prasknut 😢

lulu1983
12. okt 2010

@mojalili : u nas je to momentalne podobne v noci.. mozno len maju deticky take obdobie, viacere maminky spominali, ze im teraz spavaju deticky horsie... no pekne, ja o vlku a vlcatko sa zobudilo.. spal az 20 min... hmmm....

lulu1983
12. okt 2010

@mojalili na tej prvej foto co je lili s dankom - krasna momentka 🙂 nadherne maju okale, obaja

mojalili
12. okt 2010

@lulu1983 Dakujem, no maju asi oci obaja po mne, aj Dankovi zacinaju hnednut 😉

No s tym spanim, to je nieco....aj ty si taka nevyspata?

lulu1983
12. okt 2010

@mojalili strasne, mam pocit, ze len co zaspim, uz je zase hore.. to uz je asi 3 noc po sebe, niekde som citala, ze to preto, lebo deticky sa teraz vela ucia, maju vela novych vnemov a v noci, ked to v podvedomi spracovavaju ich to vela budi.. mliecko mas podla mna okk? kojis naraz len z jedneho ci z oboch cicikov? Nam staci zatial jeden, z coho som pri riskovej gramazi dost prekvapena

lulu1983
12. okt 2010

@adelaine ako sa dnes mate? dufam, ze sa citite lepsie a ako choroba na vas rychlo vyliezla, este rychlejsie nech zlezie ... 🙂

mojalili
12. okt 2010

@lulu1983 mam dost mliecka, v noci kojim z oboch, aby bol viac najedeny, ale nepomaha

kafoditka
12. okt 2010

Ahojte 🙂

@mojalili pridavam sa do klubu mrtvol.. ☹ Moj feši bol v noci kazde dve hodiny hore 😒 poražalo ma... som total nevyspata, unavena a boli ma strasne hrdlo, no fasa. A maly od rana vo velkom kycha.. No pekne sa nam to hned z rana rozbehlo...
Ja fakt neviem, ci ma maly len zle obdobie alebo co mu je..

lulu1983
12. okt 2010

@mojalili : potom je to podla mna ako pise @kafoditka, ze teraz maju nase deti take obdobie horsej spavosti. 😖

kafoditka
12. okt 2010

@lulu1983 lenze mne sa maly v noci pekne napapa a cez den furt vymysla.. niekedy mi naraz vypije celu flasu mlieka a niekedy len po troske, medzitym vypluva, reve, potom si cucne, potom sa chce nosit... no dovi..

liluu
12. okt 2010

@kafoditka no mne to moje zlatko robí tiež, presne a k tomu ešte aj vela grcká 😉

lulu1983
12. okt 2010

@kafoditka, @liluu uff.. takze to ma caka taketo rebelantske obdobie? pekne.. no, bubo moj nechce byt v kociku, cez den spat a ked odmietne aj jest, tak to bude fakt ze dovi, dopo..

lela1809
12. okt 2010

bre ranko 🙂 tak citam ze mate zle noci kocky... my sme mali minuly tyzden taky ... teraz sa zase vratila do svojho rezimu byt hore okolo druhej a potom okolo siestej.... tak hadam to nezakriknem.. potom je hodku hore a ulozi sa hajat..

@monline nadherne fotecky 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre