Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

merikac
13. okt 2010

@bambola sak co sa cudujes,,je streda 😀

bambola
13. okt 2010

@merikac jaaaaaaaj 😀 no a my nic? 😕

merikac
13. okt 2010

@bambola ja nemam doma mm,,a neviem ako si na tom ty 😀

bambola
13. okt 2010

@merikac my tu obaja sedim v obyvacke, on pri pocitaci, ja pri pocitaci 😀.....a teraz siel do sprchy

mirka285
13. okt 2010

@merikac skus poziet tu www.topankovo.sk

merikac
13. okt 2010

@bambola jaka romantika 😀

bambola
13. okt 2010

@merikac tak vies, 21.storocie 😀 ale vravim...siel do sprchy, keby nieco nahodou bolo tak aspon bude cisty 😀

tutifruti
13. okt 2010

Caute baby.... tak sa tu bavím 😀
Ze by som ja sla do sprchy... No pre klud v dome by som asi mala ist.... aj ked teda.... moja chut na sex furt nikde... 😒
Radsej som pridavala do albumov nejaké fotky....

merikac
13. okt 2010

@mirka285 dakujem,,,nenasla som tam nic take☹((((( sakra a to robim vo firme, ktora predava obuv 😀

bambola
13. okt 2010

@tutifruti s tou chutou som na tom nejako podobne tak ja som zatial ajj rada, ale uz by bolo asi aj treba 😕 si pamatam, ze naposledy som mala neuveritelnu chut tusim dve hodiny pred porodom 😀

merikac
13. okt 2010

@bambola tak to je sila a nechala si si tu chut vtedy zajst??

tutifruti
13. okt 2010

@bambola 😀 😀 😀 tak ja ani vtedy....
No a mm sa tak snaží.... kvietky mi nosí.... sladkosti kupuje /akoby mi to bolo treba... tučná som jak svina... 😠 / a ja sa akosi nemám k činu... ale ked som viac či menej stále KO

merikac
13. okt 2010

no nic baby,idem do duchien,,,dobru nocku 😉

bambola
13. okt 2010

@merikac no musela som kedze mi uz pichli oxytocin 😀 ja som mala rizikove to preto som mala taku chut, dlho nic nebolo a posledne tri dni som lezala na porodnici. a navyse....ja som sice nemala nejake brusisko ale asi by mi to prislo zvrhle 😀

bambola
13. okt 2010

@tutifruti akoze tri deti...mas moju poklonu, sa ti ani nedivim, ze si KO. moja je sice poklad ale urcite sa najdu baby, ktorym staci aj to jedno

bambola
13. okt 2010

@merikac tak do duchien....😉 dobru noc

bambola
13. okt 2010

to sa tu dnes fakt neebude nic diat? ked sa mi konecne podarilo uspat krpatu a nezaspat s nou? 😠 ach jaj, tak to sa asi naozaj musim kuknut do nejakych knih 😖

tutifruti
13. okt 2010

@bambola ja som vzdy chcela velkú rodinu.... a kludne by som brala aj štvrté....ale po troch sekciách sme asi skončili.... aj ked nikdy nehovor nikdy 😉 Ja ked vidím, ako Šimonko strašne rýchlo rastie, až mi je smutno.... ved uz až ked budem babka tak budem mat také malé vnúčatko.... a či sa ho vôbec dožijem 😅 ... ak začnú naše baby s detmi v našom veku možno ani nie....

bambola
13. okt 2010

no tak ja sa porozpravam aj sama 🙄 a mozno dojde maxi alebo tinaki alebo monline 🙂 alebo by sa mohli ozvat tie co nepisu tak casto, heeeej baby nebudete predsa citat moje samopismenkovanie 😀 no tak som si pokecala.... 😕

bambola
13. okt 2010

@tutifruti moja mama si ulohu starej mami velmi pochvaluje lebo, ze sa jej s malym babom ujdu len tie prijemne veci, na to ostatne, tie starosti , som tu ja 😀 ma to premyslene 😉

tutifruti
13. okt 2010

@bambola no minule sme s mm riešili, či nám naše deti požičajú tie svoje.... ak už budeme senilní.... 😀 , aby sme im ich niekde nezabudli.... 😀

bambola
13. okt 2010

@tutifruti no ja mojej mame kludne, ta je este relativne mlada (47) ale moj oco zastava teoriu "obcas treba nechat vyplakat" tak radsej by som mu ju na dlhsie nenechavala 😠

a vy mate kolko rokov (ak to nie je tajomstvo 😉 ) ked sa uz chystate senilniet 😀

tinka349
13. okt 2010

@izira rocnik posledny 5ty na stavebnej fakulte

tinka349
13. okt 2010

@meruska mne vyhovuje

tutifruti
13. okt 2010

@bambola no ja 35 a mm 37 😝 Ked sme riešili, že kedy tretie, tak mm mi zahlásil.... "Zlatko ja som vypočítal, že keby sme mali bábatko hned teraz, tak ked pôjde do prvej triedy tak budeš mat 42 rokov a ja 44.... No a ja som si predstavila, ako sa za nás to mládatko na rodičovských združeniach hanbí.... a hned bolo rozhodnuté 😀

tinka349
13. okt 2010

@merikac ja nechodim spat skor ako o polnoci...ale moja mala nezbeda mi neda vydychnut...aj teraz sa certi a nechce spat 🙄

bambola
13. okt 2010

@tinka349 a ako sa dari? hlavne stihas kombinovat so skolou? ja mam na soboty toho niekedy celkom dost a nestiham 😠

denisse
13. okt 2010

@tinka349
ani moja este nespi ... a mne je zle, to hrdlo ma desne boli ...

bambola
13. okt 2010

@tutifruti ale no, hanbit sa bude az v puberte 😀

tutifruti
13. okt 2010

@bambola no to ani nehovor....si dodnes pamätám ako som sa strasne hanbila za otca, ked so mnou išiel do obchodu s plátenou taškou.... 😀 😀 😀 no to bolo fakt strašne trápne.... a som tŕpla kto nás uvidí.... 😀 😀 😀
Bóóóóóže to boli kráááásne starosti 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre