• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Termín pôrodu v júli 2010

12. novembra 2015 
@maxara
moja barunka dnes na poradni vazia 7180g, mi skoro oci vypadli ... :confused: a sestricke s doktorkou tiez :slight_smile:
14. okt 2010 o 17:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alllexa sa ti necudujem, v Gate sa da super nakupit, ja som sa tam obliekala cele tehu :wink: cez vikend alebo zajtra sa chystam nabehnut do eurovei a kuknut nejake tricka, s dlhym rukavom mam len 3 :confused:
14. okt 2010 o 17:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisse juuuuj, deni to je ale váááha, skoro aj mne oči vypadli, xi a čo očkovala vás?
14. okt 2010 o 17:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oacka kvoli tomu chcem um lebo chodim do skoly a neda sa kazde dve hodiny odbehovat domov.....skolu mam z domu 15 km a naspat dalsich 15 km, a to by som denne nabehala 60 km, lebo minimalne 2x sa musim otocit a ist ju nakrmit...a to je dost financne narocne....
14. okt 2010 o 17:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara ja som za,,,,ale ak by to malo byt moc neskoro, tak to sa radsej zastav-te u nas :grinning:
14. okt 2010 o 17:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisse :slight_smile: tak to je super, hlavne ked iba kojis.. ja davam aj UM

@merikac :slight_smile: oki, tak dam vediet, ako to s nami bude vyzerat.. chystame sa totiz do Levic na jarmok a odtial do Prievidze k mm babke. No a tam mozno prenocujeme, podla toho, ako dopadneme v LV. Tak preto neviem, ci v sobotu alebo v nedelu. a ani o kolkej.
14. okt 2010 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@merikac uz som to mm predniesla a hned suhlasil, bez mihu oka.. ale nie ze spomenies konika a to co o nom vies :wink: nie ze ma natres, ze sa tu o nom vykecavan :grinning:
14. okt 2010 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara no jasne,,hned zacnem temu o vyprazdnovani,,,nie?! :grinning:
14. okt 2010 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara inac to navrhol mm,,lebo som snim akurat volala,,a on, ze sak nech pridu :grinning:
14. okt 2010 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@merikac :astonished: ty si mu nieco hovorila? ze taka blavacka uchylacka? :grinning: inak, aby si sa necudovala potom, ked sa nasa debata velmi rychlo zvrhne na temu vyprazdnovania cohokolvek, lebo mm je sibnuty ohladne tohoto.. pre neho najlepsia tema je o hovne a to doslova a od toho je len naskok k vajcam..
14. okt 2010 o 18:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara ,,,zeby som ho privitala,,ze tak teba sice nepoznam ale o tvojich cvajgulkach som pocula uz dost :grinning: :grinning: ........to bude v poho ,,ale moho by byt doma aj mm,,,aby sa necitil sprosto,,,,a ak cita aj nununka,,tak kludne moze dbehnut aj ona,,,je vitana,,ale ved ona to dobre vie :grinning:
14. okt 2010 o 18:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@merikac no privitat ho mozes chlebom a solou, ale priprav sa na take zvrhle recicky.. to je cely mm :grinning: :grinning: :grinning: a Nunu dufam stretnem tiez
14. okt 2010 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara pozera fotky zo stretka,,,nehovorla som mu knkretne kto,,istotne ani netusi,,,ale mozem mu povedat,ked dnes pride,,zeto je ta nadupana,,co ovlada historiu slova OK a FACK-+ hned bude vediet,)a to si si vtedy riadne u neho splhla),lebo ten prispevok videl
14. okt 2010 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@merikac :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no teeeeda ale ved to som dostala v mejly :grinning:
14. okt 2010 o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara
@merikac kocky ak sa mi bude dat pridem na stretko, len aby to nebolo moc neskoro vecer :sunglasses:
14. okt 2010 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@merikac @nununka no ja si myslim, ze to bude skor v nedelu okolo obeda.. alebo poobede.. a ak v sobotu, tak asi az vecer okolo 18tej
14. okt 2010 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara ved das vediet,,,,telefon mas,,,,,
@nununka- mne dnes Emma spala 3x po 20 minut,,,neviem co sa s nou deje,,,,,a varim zapekane cestoviny s kuracim masom a fazulou zaliate sladkou smotanou - co tvoj mm, asi nema rad:slight_smile:
14. okt 2010 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara okej :slight_smile: tak sa tesim (ak by to bolo v nedelu, snad to nejako stihnem, lebo nas mm chce zobrat na vylet :wink: )

@merikac :grinning: tak to si uhadla :grinning: ale ja by som si take dala s radostou, mnam :wink: Mne maly spal dnes ukazkovo, kopu veci som postihala :slight_smile: :slight_smile: , ale zato teraz ho musim na rukach nosit inak pisti :angry:
14. okt 2010 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@merikac @nununka oki babule, tak dam vediet, uvidime, akosa to vysvrbi.. idem s Ninusou do vane, dobru noc
14. okt 2010 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co to co to?niake stretko si tu organizujete?ja uz mam malu okupanu a lezi v postielke,mam dnes dost vam poviem,mam to Rakusko unavilo...ale viete co som dnes zistila?ja uz tri dni davam malej sipkovo cucoriedovy caj je sice od 4.mesiaca ale mne z neho mala konecne aj prdi :wink: doteraz obcas vypila trosku toho fenykloveho a vobec neprdela a teraz konecne prdka,ja sa z toho normalne vytesujem..
14. okt 2010 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kafoditka a napchavam sa tym tuniakom,nema chybu uplne mi chuti a to vraj mali viac druhov este mali s olivami a este neviem akeho,tak to povedal ze mi zoberie nabuduce lebo aj Gabkovi chuti...
14. okt 2010 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak prave idem zo zachodu a dostala som kramy :confused: samozrejme nemam doma vlozky tak som si dala tu obr poporodnu :grinning: no vidim ze si tu pisem sama so sebou tak idem kukat Panelak
14. okt 2010 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 no gratulka ku kramom, takze dalsie babo nebude.. :wink: :grinning: vsak je svetovy ten tuniak, ja mam v chladnicke este 6 krabic :wink:
14. okt 2010 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ked tu rozoberate tu mrchu ,ako sa chranite úred dalsim tehu???lebo ja sa toho ze bude dalsie strasne obavam,,ako terazby som to asi nezvladla,my pouzivame ochranu,ale aj tak sa bojim,,,co vy?
14. okt 2010 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kafoditka mne kupil tri a dve som uz zozrala....ale kazdy utorok chodi do metra tak mi zase kupi aj tie ostatne co mali....vsak som vedela ze babo nebude,dve mi stacia...Linda robi strasny cirkus ked ideme von,ona neznasa ked ju obliekam,ona tak pisti ze ja sa divim ze este nejaky sused mi neprisiel vynadat..
14. okt 2010 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pepppe ja si idem dat zaviest Danu teraz..to je vnutromaternicove teliesko
14. okt 2010 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 mne dnes Filip potiahol dve hodiny spanku v auparku este k tomu v kociku...som nechapala z neho, sak vies, ako spava..
14. okt 2010 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobry vecer babule,
ja len na skok, som si vas precitala a idem pozerat ordinaaaciu. :slight_smile:
Miri, aj ja som dostala vcera kraaamy :unamused: :unamused: :unamused: som si myslela, ze este aspon dva mesiace budem bez nich, co uz.,
Inaac, nie si ozaj tehoska, ten tuniak, neviem neviem.... :slight_smile: :slight_smile:
@kafoditka takze u vas uz chodil skory jezisko, dobreeee.
Ja som bola dnes rano v avione, tiez som si tam nasla peknu bundu, ale ze 89,-Eur, tak neviem, asi ju nepotrebujem :slight_smile: :slight_smile:
14. okt 2010 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 fuha neviem neboli to??? a co take neico stoji,ja som rozmyslala nad antik,,ale bojim sa priberania
14. okt 2010 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alllexa máš mladú či staršiu pediatričku? na pol roka by mal malý vážiť 7kíl,tak čo stresuje? každé bábo je iné, to ako keby sme hovorili,že každý 30 ročný človek má vážiť 65 kíl.... :unamused:
14. okt 2010 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok