Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

denisse
14. okt 2010

@maxara
moja barunka dnes na poradni vazia 7180g, mi skoro oci vypadli ... 😕 a sestricke s doktorkou tiez 🙂

kafoditka
14. okt 2010

@alllexa sa ti necudujem, v Gate sa da super nakupit, ja som sa tam obliekala cele tehu 😉 cez vikend alebo zajtra sa chystam nabehnut do eurovei a kuknut nejake tricka, s dlhym rukavom mam len 3 😕

miki060707
14. okt 2010

@denisse juuuuj, deni to je ale váááha, skoro aj mne oči vypadli, xi a čo očkovala vás?

tinka349
14. okt 2010

@oacka kvoli tomu chcem um lebo chodim do skoly a neda sa kazde dve hodiny odbehovat domov.....skolu mam z domu 15 km a naspat dalsich 15 km, a to by som denne nabehala 60 km, lebo minimalne 2x sa musim otocit a ist ju nakrmit...a to je dost financne narocne....

merikac
14. okt 2010

@maxara ja som za,,,,ale ak by to malo byt moc neskoro, tak to sa radsej zastav-te u nas 😀

maxara
14. okt 2010

@denisse 🙂 tak to je super, hlavne ked iba kojis.. ja davam aj UM

@merikac 🙂 oki, tak dam vediet, ako to s nami bude vyzerat.. chystame sa totiz do Levic na jarmok a odtial do Prievidze k mm babke. No a tam mozno prenocujeme, podla toho, ako dopadneme v LV. Tak preto neviem, ci v sobotu alebo v nedelu. a ani o kolkej.

maxara
14. okt 2010

@merikac uz som to mm predniesla a hned suhlasil, bez mihu oka.. ale nie ze spomenies konika a to co o nom vies 😉 nie ze ma natres, ze sa tu o nom vykecavan 😀

merikac
14. okt 2010

@maxara no jasne,,hned zacnem temu o vyprazdnovani,,,nie?! 😀

merikac
14. okt 2010

@maxara inac to navrhol mm,,lebo som snim akurat volala,,a on, ze sak nech pridu 😀

maxara
14. okt 2010

@merikac 😲 ty si mu nieco hovorila? ze taka blavacka uchylacka? 😀 inak, aby si sa necudovala potom, ked sa nasa debata velmi rychlo zvrhne na temu vyprazdnovania cohokolvek, lebo mm je sibnuty ohladne tohoto.. pre neho najlepsia tema je o hovne a to doslova a od toho je len naskok k vajcam..

merikac
14. okt 2010

@maxara ,,,zeby som ho privitala,,ze tak teba sice nepoznam ale o tvojich cvajgulkach som pocula uz dost 😀 😀 ........to bude v poho ,,ale moho by byt doma aj mm,,,aby sa necitil sprosto,,,,a ak cita aj nununka,,tak kludne moze dbehnut aj ona,,,je vitana,,ale ved ona to dobre vie 😀

maxara
14. okt 2010

@merikac no privitat ho mozes chlebom a solou, ale priprav sa na take zvrhle recicky.. to je cely mm 😀 😀 😀 a Nunu dufam stretnem tiez

merikac
14. okt 2010

@maxara pozera fotky zo stretka,,,nehovorla som mu knkretne kto,,istotne ani netusi,,,ale mozem mu povedat,ked dnes pride,,zeto je ta nadupana,,co ovlada historiu slova OK a FACK-+ hned bude vediet,)a to si si vtedy riadne u neho splhla),lebo ten prispevok videl

maxara
14. okt 2010

@merikac 😀 😀 😀 😀 no teeeeda ale ved to som dostala v mejly 😀

nununka
14. okt 2010

@maxara
@merikac kocky ak sa mi bude dat pridem na stretko, len aby to nebolo moc neskoro vecer 😎

maxara
14. okt 2010

@merikac @nununka no ja si myslim, ze to bude skor v nedelu okolo obeda.. alebo poobede.. a ak v sobotu, tak asi az vecer okolo 18tej

merikac
14. okt 2010

@maxara ved das vediet,,,,telefon mas,,,,,
@nununka- mne dnes Emma spala 3x po 20 minut,,,neviem co sa s nou deje,,,,,a varim zapekane cestoviny s kuracim masom a fazulou zaliate sladkou smotanou - co tvoj mm, asi nema rad🙂

nununka
14. okt 2010

@maxara okej 🙂 tak sa tesim (ak by to bolo v nedelu, snad to nejako stihnem, lebo nas mm chce zobrat na vylet 😉 )

@merikac 😀 tak to si uhadla 😀 ale ja by som si take dala s radostou, mnam 😉 Mne maly spal dnes ukazkovo, kopu veci som postihala 🙂 🙂 , ale zato teraz ho musim na rukach nosit inak pisti 😠

maxara
14. okt 2010

@merikac @nununka oki babule, tak dam vediet, uvidime, akosa to vysvrbi.. idem s Ninusou do vane, dobru noc

mirka285
14. okt 2010

co to co to?niake stretko si tu organizujete?ja uz mam malu okupanu a lezi v postielke,mam dnes dost vam poviem,mam to Rakusko unavilo...ale viete co som dnes zistila?ja uz tri dni davam malej sipkovo cucoriedovy caj je sice od 4.mesiaca ale mne z neho mala konecne aj prdi 😉 doteraz obcas vypila trosku toho fenykloveho a vobec neprdela a teraz konecne prdka,ja sa z toho normalne vytesujem..

mirka285
14. okt 2010

@kafoditka a napchavam sa tym tuniakom,nema chybu uplne mi chuti a to vraj mali viac druhov este mali s olivami a este neviem akeho,tak to povedal ze mi zoberie nabuduce lebo aj Gabkovi chuti...

mirka285
14. okt 2010

tak prave idem zo zachodu a dostala som kramy 😕 samozrejme nemam doma vlozky tak som si dala tu obr poporodnu 😀 no vidim ze si tu pisem sama so sebou tak idem kukat Panelak

kafoditka
14. okt 2010

@mirka285 no gratulka ku kramom, takze dalsie babo nebude.. 😉 😀 vsak je svetovy ten tuniak, ja mam v chladnicke este 6 krabic 😉

pepppe
14. okt 2010

baby ked tu rozoberate tu mrchu ,ako sa chranite úred dalsim tehu???lebo ja sa toho ze bude dalsie strasne obavam,,ako terazby som to asi nezvladla,my pouzivame ochranu,ale aj tak sa bojim,,,co vy?

mirka285
14. okt 2010

@kafoditka mne kupil tri a dve som uz zozrala....ale kazdy utorok chodi do metra tak mi zase kupi aj tie ostatne co mali....vsak som vedela ze babo nebude,dve mi stacia...Linda robi strasny cirkus ked ideme von,ona neznasa ked ju obliekam,ona tak pisti ze ja sa divim ze este nejaky sused mi neprisiel vynadat..

mirka285
14. okt 2010

@pepppe ja si idem dat zaviest Danu teraz..to je vnutromaternicove teliesko

kafoditka
14. okt 2010

@mirka285 mne dnes Filip potiahol dve hodiny spanku v auparku este k tomu v kociku...som nechapala z neho, sak vies, ako spava..

noemarta
14. okt 2010

dobry vecer babule,
ja len na skok, som si vas precitala a idem pozerat ordinaaaciu. 🙂
Miri, aj ja som dostala vcera kraaamy 😒 😒 😒 som si myslela, ze este aspon dva mesiace budem bez nich, co uz.,
Inaac, nie si ozaj tehoska, ten tuniak, neviem neviem.... 🙂 🙂
@kafoditka takze u vas uz chodil skory jezisko, dobreeee.
Ja som bola dnes rano v avione, tiez som si tam nasla peknu bundu, ale ze 89,-Eur, tak neviem, asi ju nepotrebujem 🙂 🙂

pepppe
14. okt 2010

@mirka285 fuha neviem neboli to??? a co take neico stoji,ja som rozmyslala nad antik,,ale bojim sa priberania

oacka
14. okt 2010

@alllexa máš mladú či staršiu pediatričku? na pol roka by mal malý vážiť 7kíl,tak čo stresuje? každé bábo je iné, to ako keby sme hovorili,že každý 30 ročný človek má vážiť 65 kíl.... 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre