Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

nununka
14. okt 2010

@merikac slahackova nie...ale kysla ano 😉

merikac
14. okt 2010

@mojalili mam ho zapnuty

merikac
14. okt 2010

@mojalili ani ja ta tam nevidim

merikac
14. okt 2010

@nununka a keby si dala do niecoho kyslu, tak myslis, ze by na to prisiel?

merikac
14. okt 2010

@mirka285 Miri,,tie sanky ti uz prisli?, uz by mohla byt polka oktobra,,,ze ako vyzeraju v skutocnosti

merikac
14. okt 2010

Emma zacala mat velmi suche licka a zo slin ma vysusene aj pod puskou,,pouzivate nejaky krem specialne na tvar?

monline
14. okt 2010

ahojte
@merikac sme v poriadku, len som nejak nestihla sem prísť a písať...včera som sa chystala na gyndu, ale nakoniec som nikam nešla, lebo mama mala varovať a zaspala..a až tak veľmi sa mi ísť nechcelo..Dnes sme mali zápis detí v obci, tak sme s Dankom dostali 66,39€ v zalepenej obálke a karafiát, nechápem, že v našej obci stále rátajú v korunách..ale potešilo 🙂
Pozerám ordináciu, prídem sem na dlhšie až skončí

nununka
14. okt 2010

@merikac vacsinou nato pride, zajtra spravim ten zakusok jablkovy co sem mirka dava tak uvidime ci to skritizuje a zaciti tam tu kyslu smotanu 😅 dam ti potom urite vediet ako zareagoval 😀

merikac
14. okt 2010

@monline - chvala bohu, ze ste ok,,,ja mam niekedy taku sprostu fobiu,,,,,jeeej a ze s Dankom- v prvy moment som rozmyslala, ze kto to je,, som zvyknuta,,za maleho volas len Daniel a ja som si uz na to tak zvykla,,ze danko mi v spojitosti s nim nejako nezaplo 😀

merikac
14. okt 2010

@nununka mna sa tak mama snazi nachytat na domaci tvaroh,,neznasam ho,,citim v nom taku pachut,,a vzdy tvrdi,neboj tie kolace su s kupovanym tvarohom,,,,a len ked ma zrazu zacne napinat,,nechape ako to mozem zacitit,,

nununka
14. okt 2010

@merikac presne aj on mi vzdy hovori, ze ho z toho napina (cuketa, tekvica, kys.smotana, cmar a spol) Inak ten tvaroh by som ani ja nezjedla 😝

monline
14. okt 2010

@merikac najčastejšie malého volám bubáčik alebo mamin miláčik..a je fakt, že Daniel sa mi páči viac ako Danko..doma ho už začínajú tak volať, tak nechcem proti nim bojovať...a ozaj- švagriná Katka (žena mladšieho brata Mareka) čaká bábo a dnes boli na 3D a čakajú chlapčeka..tak Nika ostala jediná vnučka pre našich a Mareček je spokojný, lebo on chce "úžasného bračeka"..videla som 3D fotky, zlatý je 🙂

ericica
14. okt 2010

ahojte 🙂 uz som sa sem konecne dotrepala....dnes som vela nerobila ale som cumela na ordinaciu 🙂

monline
14. okt 2010

@nununka ja som tiež robila ten koláč Mirkin, smotanu som v pudingu cítila kým bol ešte teplý, potom už nie..ale ja mám smotanu rada, denne zjem aspoň jednu s grankom 🙂 Myslím, že ak dáš len puding, nič sa nestane...(čítam vás tu odzadu, tak len dedukujem o čo ide, ak som celkom mimo, tak prepáááááč 🙂)

merikac
14. okt 2010

@nununka a inac vcera som sla s Emmou von,,ved ako zvycajne a pred branickou zrazu zastala favoritka,,a znej vysla taka mlada baba,,aze pani Pisarova, uz som nedufala, ze vas najdem,,ja na nu kukam,ze co to je za zensku a skadial ma pozna,,uz mi chodilo po roume vsetko mozne,,aj do suvisu s mm som si ju davala, ze ako niekto len tak zastane a oslovi ma,,,,a zrazu znej vyslo ze je z Alianzu,,,,tak som ju pekne vypoklonkovala,ze nemam cas,ze akurat idem von,,a ona ze len na minutku,,normalne sa mi nanominovala do domu 😠

ericica
14. okt 2010

inac aj svokra zvyne robit domaci tvaroh z mlieka co mi nosi tatino z roboty ale ja na nom nic necitim 😒

monline
14. okt 2010

@merikac chcela poistiť Emmu?

merikac
14. okt 2010

@ericica vies, co mi muz dnes zapotil?,. ze preco som mu nedala daku cecnatu babu urobit,,ja ze HALOO, on bude mat 15 nas a nie 18nast 😀

mirka285
14. okt 2010

@merikac keby prisli uz vam to davno zreferujem ☹ stale cakam,tak snad pridu kym napadne sneh 😠

alllexa
14. okt 2010

@mirka285 @noemarta - aj ja uz som mala, ale neviem, ci to je ono, lebo som to mala len take uplne slabucke a iba tri dni. Tak som zvedava, ci este dostanem, nemuselo by to prist🙂

@oacka - lekarku mam taku po 50-tke. Tak som zvedava, co povie o tie tri tyzdne. Tiez sa branim tomu UM, ved ked mam vlastne a maly vyzera byt v pohode, tak sa mi to zda byt zbytocne. Ked zasnem s UM, tak budem mat este menej mlieka. Tak snad k tomu nepride, chcela by som aspon toho pol roka kojit.

merikac
14. okt 2010

@monline ano, ponukala tu farbicku,,,zda sa mi ,ze mirka ju spominla, ze ju ma,,,ale kedze nebol mm doma,tak jej hovorim,,mate smolu,,ja bez neho nerozohodujem,,a naviac sme jej uz zalozili stavebne,,,,tak s istotou prehlasila,ze my sa este stretneme,,verim tomu,,,, 😀

merikac
14. okt 2010

@mirka285 videla som ich v ponuke este u niekoho,,ale boli o 5 eur drahsie.....no nic,,skusim ich objedant aj ja a som zvedava, ci odpisu, ze kdy to posielaju,,

merikac
14. okt 2010

@monline vraj dostavaju kontakty z toho boxu, co davali v porodnici,,,,,ale aj tak som ich cakal skor,,ked sa mi narodil denis, tak prisli hned na druhy tyzden, co som bola doma z porodnice

ericica
14. okt 2010

@merikac 😀 😀 😀 ale urcite by sa potesil nemyslis 😝 😀

mirka285
14. okt 2010

@merikac ty si raz tusim spominala ze robis Denisovi cestoviny s krabymi tycinkami..a to tie tycinky len nakrajam do tych cestovin,ci sa pred tym este musia tepelne upravit alebo co?

nununka
14. okt 2010

@monline dakujem za radu, tak ja polku plechu potrem pudingom a druhu polku aj s polkou smotany vymiesam 🙂 Ja tiez smotanu vyjedam velmi casto s vanilkovym cukrom 🙂

monline
14. okt 2010

@merikac mne tiež volali z Alianzu, ževraj na mňa kontakt dostali vdaka nejakému dotazníku z pôrodnice..tak som jej podakovala a povedala, že oslovím známu, ktorá nám spravila životné poistky...a tá známa sa potom ozvala a poslala mi meilom informácie o farbičke

monline
14. okt 2010

@nununka a tajne dáš mužovi ochutnať z oboch častí, či spozná rozdiel 🙂

monline
14. okt 2010

@alllexa wau aké foto 🙂

merikac
14. okt 2010

@ericica no jasne a na osemnastu,, mu ju privedieme nazivo 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre