• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Termín pôrodu v júli 2010

12. novembra 2015 
krabimi ja truba...
14. okt 2010 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@merikac to bude asi ta pani co mna kontaktovala telefonicky, ale som ju velmi nepotesila ani ja ,kedze to uz mame poriesene.
14. okt 2010 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monline :grinning: presne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. okt 2010 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@merikac booze ja mat taku matku v osemnastich skacem meter dvadsat od radosti:grinning:
14. okt 2010 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 dam ich do vriacej vody,ale nie dlho,aby sa nerozisli,,potom nakrajam na take kolieska, este pridavam do cestovin nadrobno najkrajanu cibulku, porpipade seri rajcinky, kukuricu a dam tam celu tatarku,,potom osolim a my lubime kari korenie,tak stipku aj toho,,,,
14. okt 2010 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ericica to bolo myslene ironicky :grinning:
14. okt 2010 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@merikac dakujem,vidis to som nevedela ze najprv do vriacej vody,zajtra si ich urobim na obed,mnam
14. okt 2010 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nununka tak ale chapes,,sak sa mala tiez ozvat a nie sa mi nanominuje do domu,,,a ja sprosta som ju pustila,,taka som bola dozrata na nu
14. okt 2010 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 asi iste vies,,ale pre istotu,,lebo jedna moja byvala kolegyna ich uvarila aj stymi sackami,,tak predtym ako ich das do vody,kazdu tu tycinku treba odbalit :grinning:
14. okt 2010 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monline a dala si poistit?
14. okt 2010 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ahojte baby,tk mala je az teraz v posteli !!!a este nespi ..ta mi dnes dala..a spapala dnes zalostne malo -cca 630ml len..a tak ratam s tym ze ma zase v noci zobudi a bude urcite hladna..joj ja neviem co sa to s nou robi ... :confounded:
inac som ju zobrala na prechadzku okolo siedmej a revala mi jak najata..hanbila som sa ako pes ked som isla z mesta vsade este kopa turistov..a ona rycala neuveritelne..este sa mi to nestalo .. :angry:
14. okt 2010 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@merikac ved ja viem :wink: ozaj a uz ste mu nieco kupili???
akurat citam ze mate niektore maminky nespave deticky tak to aj nasa zacala vymyslat prodbedom potiahne len polhodinku i ked predtym spala aj dve a poobede to tiez nie je ziadna vyhra.a v vnoci takisto kazde dve hodky hore :stuck_out_tongue_closed_eyes: a k tomu este sa pridala aj starsia dcera ktorej ide posledna zadna stolicka tak mi prerevala skoro celu noc a budila mi malu ....tak si viete predstavit ako som sa asi vyspala :rolling_eyes: :fearful:
14. okt 2010 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@merikac nie zatiaľ nie, budem to riešiť v novembri
14. okt 2010 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@merikac tak to je drzost, ja by som ju domov nepustila
@tinaki1275 sa smeje :grinning: ako sa mi hambine za tie placuce deti,,,akokeby sme ich ukradli- a pritom je to hadam normalne, ze deti placu,,,ale aj ja mam taky blby pocit, ze ked reve, tak sa ju snazim utisit,,a radsej ju zoberiem na ruky
@monline a preco az vtedy?
14. okt 2010 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ericica :fearful: "paradna noc"- hadam tuto bude lepsie,,,,,,,,,,,,,,skuter,sice este som ho nevidela,ale mm,ma nejaky za dobru cenu na ruke,,som zvedava, kto ho dokope si spravit si nan papiere
14. okt 2010 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@merikac ja som nemohla tlacila som kocik , a chodniky su tak strasne ze by som bola spadla aj s nou ..:frowning2: a mm musel ostat v meste isiel dojednavat jednu fusku ..no des..a tera sibrinkuje nohami a rukami a nie anie zaspat ..
14. okt 2010 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinaki1275 chúďatko moje..tak mala zlý deň...a možno bude nočná sova ako maminka, preto nespí :slight_smile:
14. okt 2010 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinaki1275 ja som taky pako,,mY a nie mi,,,,,fakt ako debil uz pisem
14. okt 2010 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ericica dnes sme mali skoro vsetky zlu noc..ale s dvoma detmi ,to si ani predstavot neviem..:cry:
@merikac pretože súčasne sa niečo zmení na našich životných poistkách, nejaké pripoistenie už neviem čoho, zabudla som :slight_smile:) ževraj do decembra by sa to malo stihnúť
@tinaki1275 skus ten cajik,co dnes spominala mirka,,mozno ju to "odvetri"..........myslim, ze mirka ma v tomto smere vychytavky, tak ako na vykakanie kamilkovy cajik,,,,,,,,,,, :slight_smile:
14. okt 2010 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monline jaj nestras :confounded: to nech radsej je po mm ,ten chrape vsade a v ktorukolvek hodinu ..ja stale dufam ze to je len zle obdobie..
14. okt 2010 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@merikac wau paradny darcek...urcite sa potesi....neboj a ked ho uz bude mat ucite si tie papiere zadovazi....
14. okt 2010 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monline jaaaaj,,tak,,ja ze sa dozviem nejak pikosky ohladne poistenia :slight_smile:)))))))))))),,prepac,,,
14. okt 2010 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinaki1275 mne dnes malý zaspal po kúpaní a papaní pred ôsmou, aj včera zaspal veľmi rýchlo...ked som šla spať o jedenástej, tak sa veľmi mrvil, preložila som ho do postieľky, ale prebral sa, tak dostal papať..a o tretej sa zobudil zas, z postieľky sa rozprával s kolotočom a smial sa...chvíľu som čakala, či začne pýtať jesť, ale len sa smial..tak som zaspala aj ja, neskôr som sa prebrala a on spinkal :slight_smile: muž vraví, že asi polhodku mohol byť hore..no a ráno o pol siedmej pýtal papať a zaspal do deviatej ešte
14. okt 2010 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@merikac ja davma na striedacku fenyklovy a dalsi den tzv.Kindertee od milupy ,mala miluje caje tie by pila radsej ako mlieko ..:frowning2: a prave dnes som uz objednvala z rakuskeho schleckru cajiky od konca 4.mesiaca ,nejake ovocne a aj nejake kase ako prikrmy ,aby som bola pripravena:slight_smile:
14. okt 2010 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinaki1275 no ved to uz som bola uplne na prasky z nich...ked zaspala jedna tak sa zobudila ta druha a tak to islo dookolo a ja ked som konecne zaspala a sa mi zacalo snivat uz aj som sa mohla budit :frowning2:
dnes je uz doma mm tak starsia spi s nim len dufam ze v noci zase nedoleze,lebo takto sa to neda ze sa nevyspim.
a to ti leia stale tak neskoro zaspava???lebo nasa teraz dost skoro zaspala este okolo osmej a to odvtedy taha som zvedava kedy sa zobudi na prve kojenie...
@ericica povodne ho mal slubeny za koncorocne vysvedcenie-mal to byt motivacia,,aby ho mal vynikajuce,,hold nestalo sa tak,,,,, :angry: no tak to bude mat teraz,ale muz zahlasil,ze to mauz aj na meniny aj k vianociam :grinning:
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok