Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

monline
14. okt 2010

@merikac a ako to je so štátnou prémiou v stavebnom? nezrušila sa?

merikac
14. okt 2010

@monline ked Emma spi v postielke- co neni az tak casto,,tak musim, ten koltoc skladat,lebo tiez by ju tak rozptyloval,,,,,,,,,,,,

tinaki1275
14. okt 2010

@monline joj to ti zavidim ,mne nespala od stvrtej rana do tej siedmej vobec..a ani nechcela jest ..a potom podriemkala asi hodinku a od pol deviatej bola show az do tretej ,ked zaspala jak drevo v hojdacej sieti a vstala az o pol siestej..tak aspon to ..ale narusila mi totalne program s papanim a ked uz spala tak som ju na jedlo nebudila...

merikac
14. okt 2010

@monline vraj nie,,niekto to tu vysvetloval, ze to neplatilo pre slovensko,,,alebo tak nejako

monline
14. okt 2010

@tinaki1275 neboj, určite sa to upraví..aj ja ked vychválim Daniela, tak na druhý deň je úplný opak..ale je to blíženec, tak musí mať asi aj také prejavy 🙂

merikac
14. okt 2010

@tinaki1275 🙂..mozno jej tuha strava bude lepsie smakovat, - mozno uz caka na kus poriadneho maska,,co tam mlieckami sa napchavat 😀 😉

merikac
14. okt 2010

baby,,musim ist do postele,,je doma mm,tak nech nema dovod na ofuky 😉 .dobru nocku

ericica
14. okt 2010

kocky opustam vas...mala sa mrvi asi jej dam cucnut a potom sa ulozim kym sa neprebudi aj moje druhe dite 😉 😝
bruuuu.....

merikac
14. okt 2010

@nununka ak sa nic nezmeni,,tak zjtra by sme sli von ako obvykle okolo 16-16,30...pridas sa?

tinaki1275
14. okt 2010

@ericica ja neviem ona vacsinou spi popoludni dost neskoro az okolo stvrtej do tej siestej a potom je cerstva a tu sme chodili s nou neskoro von az okolo osmej kedze tu je stale teplo ..a ona krasne spala v kociku ani nevnimala ze sme von ..a ked sme ju doma prekladali niekedy az okolo p[olnoci sme dosli ..ani sa nezobudila..az teraz asi tyzden je to divne,ked sme vecer doma tak ju ukladam cca okolo deviatej ale zaspava tak o desiatej..asi to skusim ulozit ju skor..

monline
14. okt 2010

@merikac ja ani neviem ako sa montuje dole kolotoč, dali mi ho tam kým som bola v pôrodnici 🙂 Daniel je zas veľmi spokojný, ak sa veci nemenia a on spoznáva kde je..dnes sa smial aj na stene nad mojou posteľou, tomu som celkom nerozumela, však biela stena? 😀 Niekedy, ked ho kojím poležiačky a on je chrbtom k postieľke, 3x potiahne, otočí sa, usmeje, zas naspäť na prso, zase potiahne, zase otočka a takto až kým sa nenasýti, alebo kým ma to neomrzí 🙂

tinaki1275
14. okt 2010

@merikac to dufam....kazdopadne zacnem hned ako dojdeme prvy den do 5.mesiaca,nasla som dnes take zaujimave kase od milupy -aptamil presne tej istej znacky ako nase mlieckoco pijeme..len dufam ze ju nezacne zapekat ..

monline
14. okt 2010

@merikac tak dobrú noc prajem

nununka
14. okt 2010

@merikac dobru noc 😉 tak zajtra (ak mi tiez nic do toho nepride)

tinaki1275
14. okt 2010

@merikac dobru

tinaki1275
14. okt 2010

@monline no sak ma chlapec fantaziu ..ktovie co on tam na tej stene vidi.🙂

monline
14. okt 2010

@tinaki1275 ona asi potrebuje skôr mať pokoj a spať na svojom mieste..deti milujú režim, potrebujú ho, čím bude väčšia, tým viac ju budú rušiť ruchy mesta vonku

monline
14. okt 2010

@tinaki1275 pridala si fotky do albumu? idem kuk

tinaki1275
14. okt 2010

@monline mas pravdu uz ju zacneme zvykat na skorsiu hodinu .mm to nechape tu totiz deti chodia spat strasne neskoro, kvoli teplu ..aj dnes som mu hovorilamo osmej ked sme isli zo supermarketu ze chcem ist radsej domov a on ze jaky pekny vecer ..inac nam sa tu zase strasne oteplilo ..mali sme dnes cez den 29 st.a teraz je 26 ..malu mam zase len v kratkom bodiku a jednom tenkom spacom vaku po pas..

tinaki1275
14. okt 2010

@monline len nekae 3-4 co som stihla..strasne dlho to natahovalo musim to urobit vtedy ked nechatujem..

monline
14. okt 2010

@tinaki1275 pozrela som, krásna je, vyrástla kočka..
na konci mesiaca sa mení čas na zimný, som zvedavá, ako budú deti reagovať na to, že je veľmi skoro tma, vy tam ale máte stále pekne, to trošku závidím..

tinaki1275
14. okt 2010

@monline a to su fotky spred 2 tyzdnov cca ,musim nahodit nove..
je to fajn s tym teplom ..teraz bol zly tyzden a uz sme mysleli ze to bude tak pokracovat a zase je krasne..tesim sa..aspom nemusim malu trapit obliekanim..

monline
14. okt 2010

@tinaki1275 verím, v lete sa aj mne páčilo, že mu stačilo jedno body..ale teraz kým ho oblečiem, vrieska, neznáša to, už vymýšľam rôzne zlepšováky, aby to bolo čím skôr a čím jednoduchšie

tinaki1275
14. okt 2010

@monline a to som si myslela ze to len moja vrieska..🙂 a to staci ked jej dava na body nieco navrch s dlhym rukavom ..salie..

bambola
14. okt 2010

@monline mojej nastastie obliekanie nevadi, zo zaciatku drzala aj ked mi to moc neslo 😅 a teraz sme uz zohrany tim 😉

monline
14. okt 2010

@tinaki1275 poznám 🙂

@bambola ten môj nemá rád veci cez hlavu (čo takmer vždy je aspoň jeden kus taký), tak sa pre istotu rozplače hneď..

tinaki1275
14. okt 2010

@bambola joj ja sa to budem ucit este dlho ..kedze nemam zatila prilezitost..a problem je ze mi zacala vrieskat aj ked ju davam do maxicosi co predtym nerobila..asi ked ma nieco naviac oblecene asi ma malo miesta alebo co ..ale zatial jej nechcem vyberat tu novorod.vlozku zda sa mi v nej ok ..

tinaki1275
14. okt 2010

baby pozeram Sex and the City posledny cyklus...uz som to videla 100x ale furt ma to dostane ..

monline
14. okt 2010

@tinaki1275 ja som včera malému kúpila boxerky, neodolala som 🙂 ešte sú mu veľké, ale budúce leto v teple odnosí..chcela som obrázkové, ale nič nemali..

tinaki1275
14. okt 2010

no mala sa mrvi stalechuda ma taky nepokojny spanok ..a to zaspala asi pred 20 minutami ..des..ja len dufam ze pospi aspon 4 hodky ..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre