Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

bambola
15. okt 2010

@tinaki1275 ja som novorodenecku vlzku vybrala len minuly tyzden ale nie kvoli tomu, ze by smee ju naobliekavali ale uz jej na dlzku bola kratka a bola tam taka skrcena. teraz jej sice trosku tancuje hlava ale davam jej plienocku.

@monline uzasny je v tych boxerkach 😀

bambola
15. okt 2010

dobre ranko vospolok, ci obed ? 😕 😀

dnes je v BB velmi pekne tak za chvilku ideme von, k holicovi s ockom a potom sa trosku prejst po meste 🙂

mirka285
15. okt 2010

@tinaki1275 ja som z maxi cosi uz vybrala tu vlozku,mala sa tam nezmestila na dlzku a navysa sa strasne potila ked tam bola ta vlozka...

tinaki1275
15. okt 2010

@merikac ja som celkom ok ,a teraz spi v hojdacke uz 1,5 hod....tak sa tesim ,dnes ju ulozim skor a zacnem jej budovat pevnejsi rezim ..ako si mi radila..🙂

tinaki1275
15. okt 2010

@bambola @mirka285 baby tu vlozku vyberiem aj ja ,vidim ze ju vyslovene obmedzuje hlavne v ramenach , na hlavicku ma este dost miesta a na dlzku uz jej trosicku obcas ked sa natiahne trci chodidlo ..ale aj tak vyskusam...lebo predttm autosedacku milovala a teraz ju nenavidi ..len co ju tam dam salie..

tinaki1275
15. okt 2010

jaj baby ja furt tak blbo tu nabehnem a tu nik to neni ... 😕
prislo mi teraz strasne smutno..najlepsia kamoska je tehotna v 5.mesiaci a otec dietata sa zrazu zo dna na den zblaznil..nie je si isty ci sa k sebe hodia,, 😒 doteraz sa vytesovali a planovali obaja..mne to nejako cele smrdi .. 😒 co vy na to ?

sarai
15. okt 2010

ahojte, tym, ktorym sa pucia deti hlavne nadranom, co s tym robite? tuto noc som spala dokopy asi 3 hod. malej som skusala uz aj espumisan, babycalm, hylak a stale nic. masirujem jej brusko, cvicim s nozickami, no stale sa rano puci a nikedy zacne uz aj vecer.

lela1809
15. okt 2010

@monline aky je nadherny 😵 😵 uz velky chlap je z Danielka 😉

alllexa
15. okt 2010

@merikac @karinnka - no uplne vas chapem, ked vidim toho svojho Miska, tak mam chut mat hned dalsie babatko🙂

@monline - jej, ten je ale fesacik chutnucky!🙂

@kafoditka - no tak to je blbe:( Ja som to tiez zazivala v takychto intervaloch prve dva mesiace, posledne tyzdne papa nastastie uz kazde tri hodiny, i ked obcas sa stava (ako tuto noc), ze je hore uz hodinu po kojeni, a aj hodinu nechce zaspat a place... Neboj, to sa upravi, teraz je to este take striedave, az postupne si babatko vytvori nejaky rezim.

karinnka
15. okt 2010

Dievcata ako dlho sa chystate kojit?A este kolko stupnov mate v izbe? 🙂 Stale sa zabudnem opytat 😀 😀

tinaki1275
15. okt 2010

@sarai skusila si pred spanim baby calm? ale ja davam hylak 3x denne s cajikom medzi jedlami a zabera mi dobre..aj sab simplex mi zaberal..

tinaki1275
15. okt 2010

@sarai a prepac teaz som si vsimla ze si skusala....este mozes skusit homeopatika...

sarai
15. okt 2010

@kafoditka ja mam za sebou taku istu noc. moja mala zaspala o 24.00 a potom sa zobudila o 2. no a potom to uz boli mensie intervaly a vstali sme o 6. stale sa puci, mrvi sa a mrnci. neviem uz, co s tym. poskusala som vselico, no akosi nic nezabera. tiez som rozmyslala, ze skusim nejaky sunar - protikolikovy alebo len taky nejaky obycajny, nech dlhsie pospi. no flasu mi len zuzle, tak neviem, ako by som jej to davala. po lyzickach to bude o nervy. kedysi z flasky pila ok, ale teraz nechce ani dudel a skusala som jej dat flasku a len to ozuzlava.

alllexa
15. okt 2010

@tinaki1275 - no to je najhorsie, ked je zena tehotna a chlap vymysla:( Ved vtedy ma zena co robit sama so sebou a nie este riesit chlapa... Ja sa zase dnes mam stretnut s kamoskou, ktora sa prave rozisla s chalanom, uz si myslela, ze si ju vezme, chodia spolu rok a pol, a kedze sa nemal k cinu, tak si povedala, ze uz s nim nebude stracat cas. Nechapem, preco s nou chodil tak dlho, ked nema zaujem usadit sa.

@karinnka - ja by som rada kojila minimalne pol roka, idealne ten rok, aj podla toho, ci nebudem opat tehotna🙂
A stupnov mame asi 23.

alllexa
15. okt 2010

@sarai - este by si mozno mohla skusit rektalnu rurku...

sarai
15. okt 2010

@tinaki1275 ja mam pocit, ze jej nezaberie nic. to pucenie ma od narodenia. a tak po druhom mesiaci jej to preslo nachvilku. no zas sa jej to vratilo.

sarai
15. okt 2010

@alllexa to som uz tiez skusala, ale pucila sa aj tak. a nema sa pouzivat casto. ale dik aj tak.

mirka285
15. okt 2010

@tinaki1275 to mas veru pravdu ze to nejako smrdi,tak najprv vsetko ok a zrazu nevie ci sa k sebe hodia?a nenasiel si niaku inu medzitym?
@karinnka ja mam v izbe 22 stupnov ale to mam pootvarane okna vsade,ja neznasam prekureny byt...ale to len teraz,vecer ked dojde Gabo,vsetko mi tu pozatvara,radiator na plne pecky a hned tu mame 24...

mirka285
15. okt 2010

@sarai ja by som mozno chvilu skusila nedavat nic....ja som malej v zivote ziadne kvapky nedavala a nemame ziadne problemy....

mojalili
15. okt 2010

Kočky, poradte,
Ked som uz jedla aj hrasok aj kukuricu (napr v rizote), mozem fazulovu polievku jest? 😕

alllexa
15. okt 2010

@sarai - ja mam s malym tiez ten problem, ze niekedy ma vyslovene taky zachvat placu a ze neviem, co uz urobit, ked nic nepomaha. Asi to treba len pretrpiet. Ale vacsinou sa trochu ukludni, ked ho dam na pultik a uvolnim plienku (niekedy ich asi taha, je privelmi stiahnuta) a cvicim s nozickami. A tiez ked si ho dam do takej polohy ako pri odgrgnuti - ze ma hlavicku na mojom ramene. A najlepsie je, ked tak s nim este chodim a jemne ho natriasam. A trosku pomaha aj ked mu das nieco teple na brusko. Ja mam taky sacok s ceresnovymi kostkami (maju ho v Kike) a dam ho nahriat do mikrovlnky.

mirka285
15. okt 2010

urobila som super obed,cestoviny s krabimi tycinkami,ja som si tam nakrajala miesto smotanovej omacky zeleninu a uz su tie paradajkybez chuti,ja neviem ako to prezijem celu zimu,ja som zavisla na zelenine ☹

alllexa
15. okt 2010

@mojalili - tak trosku si skus dat... Ved niekedy s tym treba zacat. Ja som jedla fazulovy privarok, kde su struciky fazule, a v pohode.

alllexa
15. okt 2010

@mirka285 - ja mam rada ladovy salat, a ten mozes aj cez zimu. Ale tie paradajky, to je fakt, vacsinou uz su bez chute. Ale tie cherry su podla mna stale sladucke. A este sa daju jest redkvicky, paprika, troska si to posolis...

mirka285
15. okt 2010

@alllexa papriku mame este nasu,redkovky su v poho a ladovy salat,rukola ale paradajky moje najoblubenejsie su grc,a mam tie cherry a su uplne bez chuti 😢
@tinaki1275 taky problem urcite nema,ja by som v zime za taky pravy grecky salat aj vrazdila 😀

noemarta
15. okt 2010

@mojalili ja som predvcerom robila fazulovy privarok a v pohode, mala iba prdela, dost hlucne, ale problem nemala. 🙂 Mama mi hovorila,ze co nevadi mne, to nebude vadit ani malej.

noemarta
15. okt 2010

@alllexa ty mas chut na dalsie, to vas vsetky obdivujem ze chcete hned dalsie 🙂 JA mam malu dobru, aj spi, aj papa, proste uz mame aj nejaky ten harmonogram cez den, noc, ale na druhe si este netrufam,najskor tak za dva roky. 🙂

sarai
15. okt 2010

@alllexa ja tiez robim taketo veci a vacsinou to zabera. no akonahle ju ulozim zas do postele, tak zacne znova. a potom sa nevyspi ani ona ani ja.

sarai
15. okt 2010

@mirka285 ja som doteraz nedavala nic. ale ked to trva uz takto dlhsie, tak som poskusala to, co mi doktor predpisal. a stale nic.

alllexa
15. okt 2010

@noemarta - no chcem to mat cim skor za sebou, je to pre mna blbe si ten porod odkladat, lebo je to nieco, co ma bude len strasit, chcem si to "odrobit" a mat uz pokoj. A kedze uvazujeme este o tretom babatku, tak je dobre zacat co najskor, nechcem to potom odkladat po 35-tke.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre