Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

katty17
16. okt 2010

@noemarta - paradna fotka, vsak? moja oblubena 😉

monline
16. okt 2010

@katty17 tak to neviem posúdiť, ja som pampers kupovala len u nás..ale verím tomu..aj prášky z rakúska sú lepšie a voňavejšie

noemarta
16. okt 2010

@katty17 kati sandricka uz pouziva 3ky?? my este dvojky...

katty17
16. okt 2010

baby, vy ste tu hmotu s niecim zmiesali? teda s vodou? lebo mam pocit ze to sa len nejako pomacka a rozvalka, nie?

mirka285
16. okt 2010

baby tie otlacky co sme robili my tam sa vobec nepridava voda,len sa v ruke vymiesi taky prasok na hmotu a potom tam mala otlacila nozicku....mame dvojramik,v jednom je fotka a v druhom otlacok nozicky a je to pekne...

monline
16. okt 2010

@katty17 a fakt si na nej ty? lebo- úplná Sandra Bullock..vlastne..aj malá je Sandrička, ktovie, či si s nami nepíše originál Sandra Bullock a len naoko sa tvári, že je američanka 🙂

bellablonde
16. okt 2010

@katty17 my sme mali dve hmoty, obe boli na rozmiešanie s vodou
ale už si nepamätám názov

katty17
16. okt 2010

@monline - inac to mas pravdu ohladne praskov. som neverila ze je tam rozdiel. a uz verim. uz som sa presvadcila aj na pamperskach. kamoska mi vravela ze su uplne ine. a mala pravdu. divne.
@noemarta - uz sme jej zacali davat trojky lebo z dvojok uz mala otlacene nozky.

monline
16. okt 2010

@katty17 ono je rozdiel, či sa to vyrába pre západný trh alebo východný

katty17
16. okt 2010

@monline - mas pravdu. toto mi povedal aj risi. dokonca je rozdiel v tovare v nasom metre a rakuskom metre...

noemarta
16. okt 2010

@monline taak a teraz si ju odhalila, Sandra Bullock je medzi nami 😀 😀
@katty17 my sme tiez mali iba taku hmotu, co sme rozvalkali.
Aj my uz koncime s 2kami, lebo ma odtlacene nozicky.

kafoditka
16. okt 2010

Baby moj Filip ma trojky plienky uz mesiac 😀

mirka285
16. okt 2010

@katty17 jasne ze tam je roziel,ved nie nadarmo sa trepem kupovat drogeriu vzdy do Rakuska,Gabo sa vzdy rehoce ze ja odtial aj toaletny papier dovleciem 😀

bellablonde
16. okt 2010

my sme len nedávno začali s dvojkami plienkami 😕

noemarta
16. okt 2010

@kafoditka tak ale tvoj je aka chlapina 🙂 🙂

kafoditka
16. okt 2010

@noemarta no zajtra mame 4 mesiace a nieco vyse 7kg 😉

bellablonde
16. okt 2010

baby, naša nemá žiadne faldíky ☹ ona je taká vyžlička
dúfam, že pri mne netrpí hladom

noemarta
16. okt 2010

@kafoditka no vsak hovorim, Nela ma necelych 6kg a o tyzden ma 3 mesiace 🙂

monline
16. okt 2010

@noemarta my sme mali mesiac jednotky, lebo bol drobunký..mesiac dvojky a odvtedy už trojky, lebo na tie faldy na stehnách mu lepšie sadli 🙂

bellablonde
16. okt 2010

@kafoditka fíha fakt chlapina... máš čo nosiť 😎

noemarta
16. okt 2010

@bellablonde a kolko ma kg?? neboj, keby trpela,tak by inak vrieskala 🙂

bellablonde
16. okt 2010

@noemarta moja má o týždeň menej, čo Nelka a váži len 4700 🤐

katty17
16. okt 2010

aj nasa uz nabera na vahe 🙂 este sice nema sest kil ale trojky jej lepsie sedia na stehienkach. tie bude mat babulka asi po mne. 😉 tie mohla radsej zdedit po risim. ma chude dlhe nozky 😀

bellablonde
16. okt 2010

chodím na preváženie k doktorke,lebo sme sa už bavili o tom, že sa jej nezdá, že sašenka málo priberá
pri narodení mala 3480

noemarta
16. okt 2010

@bellablonde ved ale na poradni ti nic nepovedali nie, ze by bola chuda??? myslim si,ze by ti pediatricka hned povedala, ze mas slabe mlieko, takze si myslim, ze pribera v pohode. 🙂
Kati, keby si videla nasu ake ma faldy, stehnaaaa. 😀 😀

adelaine
16. okt 2010

..kocky, ja mam pocit, ze mam doma maleho sumo chlapca...ja mam totiz zopar kusov pampers 3,
ale buduci tyzden mu chcem kupit c.4, lebo tieto sa mu nejak zarezavaju, aj ked pisu, ze su do 9 kg... 😕

monline
16. okt 2010

@katty17 tieto stehienka ešte nemajú nič spoločné s tým, aké ich bude mať 🙂

mirka285
16. okt 2010

@bellablonde ani my nemame faldiky,iba dve brady,ale plienky pouzivam tie midi....
@kafoditka skusala si tie plienky?

bellablonde
16. okt 2010

kočky, otázka z iného súdka

dnes som robila presnídavku, máme kopu jabĺk, tak som hodila do tlakáča jabĺčka, hrušky a trocha nektariniek, troška cukru, škorice, za chvíľu to bolo udusené, potom mixla,
niečo sme zjedli, niečo zostalo,
ako sa to dá konzervovať??

merikac
16. okt 2010

dobry vecer bambulky,,ale ste toho dnes a vcera popisali- ste sa cinili,,,obdiv kazdej, ktora ma doma mm+deti,,ako to stihate este aj konikovat,,,,moj mm prisiel na "navstevu",,,ale veru sem som sa nedostala anilen posmirovat co sa deje,,,myslim,ze ked vas chcem docitat, tak ani dnes neprispejem 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre