Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

merikac
16. okt 2010

@monline sak jasne,,budu cakat aka je az odvazna a co vymysli,,,,,,,,,,,,,,,,,,, 😀

merikac
16. okt 2010

@mirka285 ved teraz sa toho chopia chlapi- mobilov- budu cakat asi tu fujaru

monline
16. okt 2010

@merikac ver tomu, že na youtube zajtra bude najsledovanejšie video dňa práve toto

mirka285
16. okt 2010

no som zvedava koho pustia..inak co zajtra varite...nasi si nakazali kuracie rezne s ryzou a kompot...taka nedelna klasika....a musim pozriet nejaky recept na kolac,zase mame plno jablk

monline
16. okt 2010

chcela som sa pochváliť..malý sa mi dnes prevalil z chrbta na bok ale tak šikovne, že som žasla..dala som ho na posteľ a chystala mu "papanie" a on šup na stranu ku mne, aby sa mohol prisať 🙂 doteraz len hlavičku natáčal

monline
16. okt 2010

@mirka285 ja budem piecť krkovičku so zemiakmi a cibuľou v sáčku...a pridám tam aj prsia pre Niku

monline
16. okt 2010

no, ešteže tak...ktovie čoho by bola v priamom prenose schopná...spraviť si piercing?

merikac
16. okt 2010

@monline
@mirka285 u nas to iste na obed co u vas Mon,,,a ja som zas dnes robila ten jablkovo pudingovy,,uz sa zas hned "zozral"-doslova,,,

merikac
16. okt 2010

baby dobru nocku,,idem na ucho,,,,

mirka285
16. okt 2010

skusim zajtra upict pre zmenu nejaky iny ked stihnem...rano si musim umyt vlasy,mne sa teraz strasne rychlo mastia,aj vam?

monline
16. okt 2010

@merikac my ideme zajtra ku svokre, tak ona bude mať určite nejaký koláč či zákusok..inak- malého videla pred mesiacom naposledy, predtým tiež tak- na krštinách a raz ked sme boli u nich..pritom bývajú len 10km..včera som mužovi vytkla, že na malého jeho druhá babka serie, tak asi preto dohodol tú zajtrajšiu návštevu

monline
16. okt 2010

@mirka285 aj mne..a teraz natieram malému hlavu olejom, lebo má tie mazové šupinky, tak ked sa obtrie, som celá od oleja

monline
16. okt 2010

@merikac nejak skoro si to dnes vzdala..dobrú noc prajem 🙂

tinaki1275
16. okt 2010

@monline idem docitat co ste to tu dnes popisali ..pozeram ze poobede to bolo na 1804 a teraz 1812!!!wawa to bude rekord..

monline
16. okt 2010

@tinaki1275 vitaj -) asi sme tu ostali zas len my dve..aj merikac to už vzdala

alllexa
16. okt 2010

@merikac @mirka285 - no, len skoda, ze skor taka velrybka🙂 Snad nieco pri tom zhodim🙂

@monline @merikac @mirka285 - no presne, ta zenska bola otrasna... vrchol nevkusu. Esteze nepostupila.
Inak nechapem, preco toho kuzelnika nedali do duelu s tym Magic Alexom.

tinaki1275
16. okt 2010

bez sanci to docitata dozadu hadam stihnem zajtra.. ☹ aj ked mam este tolko zehlenia..teraz ma napadlo predstav si ze mala zacina neznasat -ked sa to tak da nazvat ked je v kociari a niekto ju ocumuje..dnes to bolo uz tretikrat po sebe co sa mi rozrevala len co nad sebou videla cudziu tvar..ja len dufam ze jej to neostane,predtym sa mi usmievala na vsetkych a bola by sla aj s ciganom..

ericica
16. okt 2010

ahojte akurat som dosla z obyvky v tej telke nic neni...
dnes sme mali super den ale vecer to bolo nieco hrozne toto sme este nemali ☹
mali sme navstevu a malinku davam do postele pred osmou a teraz som to trochu pretiahla a dala som ju neskorej,davala som jej prsnik a ona nic len rev a to jedla naposledy o 6 a revala skoro dve hodiny aj by zaspala chuda len sa stale budila co ju hykalo od placu a to o hladu ani nehovorim....neviem co to mohlo byt ....nervy som mala uz v kybli....aj som na nu nakricala chuda male...ktovie od coho to mala ale uz to nechcem zazit 😒 😖 😖 😖

tinaki1275
16. okt 2010

@ericica asi to ze si jej narusila program ,mne to moja vzdy osladi ..a to staci ak nieco posuniem po polhodinu ,hlavne vecer..☹

monline
16. okt 2010

@alllexa snažia sa zakaždým spraviť šou a je to taká všehochuť..ale na joj sa mi talenty páčia viac

monline
16. okt 2010

@ericica plakala z únavy..prešvihla si jej čas a ona sa už nevedela kľudne uložiť..aj my sme to mali a zamieňali si to s kolikou, ale únava to najmä bola..

tutifruti
16. okt 2010

Caute zienky.... tak ja som na chvílu na PC, lebo som si vyberala kuchynu v IKEA.... v pondelok si ideme objedant... sa teším, konečne nebudem umývat riad v kúpeľni... 😝
Šimonko spal túto noc otras... stále sa budil.... Zajtra sa chystáme na výlet do ZOO do Zlína....tak dúfam, že nám vyjde ako tak počasie....
Dnes sa ma naša Dory pýtala...: Maminka.... a akú varíš polievku... JA: Rybkovú... Dory: .... dlho ticho.... a potom....Bóóóóže a ja, že ritkovú..... 😀

monline
16. okt 2010

@tinaki1275 mne zvyčajne vonku spí, tak nových ľudí neregistruje..ale- ráno ked sa zobudí, je samý úsmev, dobrá náladička..idem k našim na kávu, a to je len vedľajší dom, čiže za minútu som tam, akurát ho musím obliecť- a pri obliekaní sa rozreve a potom je mrzutý u našich celý čas, takmer sa nechce smiať, pritom naši s ním blbnú maximálne..ale ked prídu oni k nám, tak sa rehoce nahlas

monline
16. okt 2010

@tutifruti smejem sa, to je milá hláška 🙂)) gratulujem ku kuchyni, musíš sa veľmi tešiť 🙂

ericica
16. okt 2010

@monline
@tinaki1275 aj ja si myslim....a ked som to hovorila mm tak ma vysmial.....bola tu krsna oboch kociek ale bola u nas aj poobede a vtedy povedala malej ze pride aj navecer a ja som jej hovorila ze okolo siedmej kupem a ideme spat a mm na to hovori ze vsak nevadi aspon ked nepojde rebo skoro spat ze aspon rano viacej potiahne skoro som ho zadrhla ked odisli 😠 😠 😠 ale inac aj ja som na vine mala som sa proste chytit a robit si po svojom...nabuduce budem mudrejsia
chuda male este aj teraz zo spanku hyka od placu ☹

ericica
16. okt 2010

@tutifruti joooooj to je sranda.....si sa musela smiat 🙂
a ten vyletik ti zavidim ale v dobrom 😉

monline
16. okt 2010

@ericica nabudúce tú chybu nespravíš..onedlho nám posúvajú čas, ako budeme nastavovať bábätká? miesto kúpania o siedmej bude o šiestej?

ericica
16. okt 2010

@monline no asi tak nejako.....dufam ze to budu znasat dobre tito nasi drobci ja si uz nepametam ako to bolo pri prvej ale ak sa dobre pametam tak behom tyzdna bolo vsetko v starych kolajach 🙂

monline
16. okt 2010

@ericica ja si dupľom nepamätám ako to bolo pri nike 😀 dúfam, že nebude skoro ráno hore, ten večer ma netrápi, to zvládneme

tinaki1275
16. okt 2010

@monline no mne tiez ranoma super naladu ..ale vecer ked vyjdeme von s kociarom tak krasne zaspinka a le teraz uzlen na takych 20 min...vzdy sa zobudi a cumi ,ale des a hroza ak sa niekto okrem mna alebo mm k nej ozve..to uz vykrivi pusinku tak smiesne a uz viem ze je zle..divne predtym len cumela..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre