Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

monline
16. okt 2010

@tutifruti poznám, aj ja cenzurujem..ale môžem si zčasti za to sama, lebo by som mohla spať od ôsmej ako malý

tutifruti
16. okt 2010

@monline no ja mám baby, ktoré treba uložit... ale ja sa tak teším z toho, že som hore sama..., že mám trocha času sama pre seba... vyložím nohy na stôl... zapnem telku... sadnem za net..... a veget.... aj to je pre mna relax... potom ked je mm doma, tak mu len vopchám malého na ráno a ja si spím /cca raz za týžden, raz za dva/... ale ááááko dobre... 😅

tutifruti
16. okt 2010

@monline a fotky to radsej nekomentujem... po prve som tučná jak "svina" 😝 a po druhé vyzerám ako po brutálnej hýričke...

monline
16. okt 2010

@tutifruti presne pre toto som hore aj ja...mám pocit, akoby som to bola JA a nielen mamina, ktorá musí byť malému za zadkom..teraz je môj čas, kedy si môžem čítať, s vami tu písať, môžem kukať v telke čo chcem...
no ukáž foto, nech posúdim 🙂

monline
16. okt 2010

@tutifruti akurát dnes sa mi horšie ponocuje, lebo tie točáky nepominuli..je to lepšie ako bolo doobeda (vtedy to bolo hrozné, myslela som, že aj tyčkovať budem), ale stále cítim jemné točenie hlavy

tinaki1275
16. okt 2010

@monline o ja som tu len som odbehla..ale asi si uz odisla..

tutifruti
16. okt 2010

@monline a čo sa deje? som nezachytila.... necítiš sa dobre?

monline
16. okt 2010

@tinaki1275 ale kdeže, tu som

tinaki1275
16. okt 2010

@monline ha a ze vraj pojdes spat..ale mala by si aby si zajtra nemala tocaky ..potrebujes viac oddychovat.

monline
16. okt 2010

@tutifruti ráno som sa zobudila a strašne sa mi točila hlava..talk dobrý, skôr nižší, točáky trvali do obeda, potom to prešlo..baby mi tu napísali, že mi chýba železo určite

tinaki1275
16. okt 2010

@tutifruti a ty tiez tak ponocujes?ja to mam tiez rada ,to je jediny cas ktory mam skutocne pre seba..

monline
16. okt 2010

@tinaki1275 chcela som..ale dopozerala som partičku a na gmaily sa mi ozvala kamoška z liptova, tak ju nechcem odbyť (odbiť?) jednou vetou

tinaki1275
16. okt 2010

@monline odbit..🙂) ...no aj ja by som mala odpisat na zopar mailov..☹

monline
16. okt 2010

@tinaki1275 odpíšeš až sa ti bude chcieť..

tinaki1275
16. okt 2010

a akurat mi tu v telke zacina nejaky horor..co ste to dnes za program rozoberali ?nejaku talentmaniu?

tinaki1275
16. okt 2010

@monline je to kamoska co rodila pred mesiacom ., mala dostala otravu z plodovej vody ,uz tam kakala ..a behali po nemocniciach este dva tyzdne ...tak mi jej bolo luto a teraz jej zase mala nepribera..ze 120 g tyzdenne..

monline
16. okt 2010

@tinaki1275 hej..chceš si pozrieť? http://talentmania.markiza.sk/ súboj miloš malý & nejaká gabriela..tú gabrielu sme komentovali
tak ju trocha povzbud..to je trápenie, ak je problém s dieťatkom

tinaki1275
16. okt 2010

@monline mrknem na to ...este ze existuje internet..

monline
16. okt 2010

@tinaki1275 ja som hľadala v archíve reláciu moja naj kniha, mali spracovať krátke dokumenty o top 10 knihách a nenašla som to, nie je to tam ☹( zabudla som, že to včera šlo v telke

tutifruti
16. okt 2010

@monline no to zelezo moze byt... a mozno si len chronicky unavená.... ja teda som 😝
No a posielam par fotiek...a ver, že som vyberala pár lepších... aj ked som práve skonštatovala, že by som sa mala začať malovat

tinaki1275
16. okt 2010

@monline akurat mne to niekedy nefunguje neviem ci to je internetom ..niekedy je to uplne super..aj panelak len tak pozeram..ja som teraz akurat objednavala knizky z martinusu...som zvedava kedy dojdu ..

tinaki1275
16. okt 2010

@tutifruti vyzeras vyborne aj bez make-upu..waw

monline
16. okt 2010

@tutifruti aká kočka, a že zlé fotky..pekná farba vlasov, pekné oči 🙂

tutifruti
16. okt 2010

@tinaki1275 noooo.... výborne som nevyzerala už dlho...., ale dakujem... dobre padne, aj ked sa tak necítim 😒 ale asi sa fakt zacnem malovat

monline
16. okt 2010

@tinaki1275 aké si si objednala? čo rada čítaš?

tutifruti
16. okt 2010

@monline práve ze ja som blond a v tehu som si pripadla dost hrozná... tak som si dala tmavšie... a našla som si šedivý vlas....ktorý mi podla mna len v blon nebolo vidno.. mi az zle ostalo...tak asi znvu prejdem na blond..

monline
16. okt 2010

@tutifruti pamätám si ťa ako blond...trápiš sa pre jeden šedivý vlas? neblázni 🙂))

tinaki1275
16. okt 2010

@monline take oddychovky -klasiky mam rada Matkina.... ,heribana..objednavma len slovensku prozu a aj pre malu uz Matka a Kubka a podjavorinskej zabiatko a pes a macka..

monline
16. okt 2010

@tinaki1275 s malou hovoríte slovensky a grécky?

tinaki1275
16. okt 2010

@monline ano ,ale musim si davat pozor lebo casto prechadzam aj ked som s nou sama do grectiny a msuim sa prinutit hovorit len slovensky aby sa to fakt naucila..a mame pustenu nemecku telku cely den..🙂radsej chcem aby vedela nemecky ako grecky🙂)mm sa smeje..ze tobude jedine dieta co bude mat greckeho otca a vediet iba nemecky a slovensky ..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre