Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

monline
17. okt 2010

@kafoditka pozri si letáčik...neviem, my sme nemali takúto nádchu ešte, ale keby mi nevedel kvôli tomu zaspať, asi by som mu tyčinkou namočenou v kvapkách ten noštek vytrela..viem, že pri nike som to tak robila, len neviem odkedy

mirka285
17. okt 2010

kocky tak kolac je dobry,ale naozaj taky ku kavicke,lebo on je nizky takze je ho dost malo...www.mimibazar.sk/recept.php?id=8081&user=4972

monline
17. okt 2010

@mirka285 ak ho zvládol, tak ho chválim 🙂 šikovný je

kafoditka
17. okt 2010

@mirka285 jasne, ze mu to odsavam tou vysavacovou, sak tu hucim na cely barak... 😒

merikac
17. okt 2010

@monline jeeej mon,az teraz?????????????????? 😀 ,,ale vidis, ako si my ich aj ked o rok nieco spravia vieme pochvalit 😉 A inac som nasrata na toho mojho,,tak kaze mi od @ericica objednat tortu, vraj on zariadi dovoz,,,no akosi sa k tomu nema,,uz vidim ako pre nu pojdem,,,a hovoril,ze pre maleho zajednal skuter k narodkam,,tak som si vydychla, ze ako fajne,,nemusime vymyslat,,,tak som sana to cely cas drzala a on mi v piatok povie,,ze smola,on az teraz zistil, ze ten skuter ma daky velky objem,,ze na ten si mozoe spravit vodicak az od 18?..............som ho skoro zabila,,tak teraz neviem co malemu k 15ke

mirka285
17. okt 2010

@monline spravil ho uplne taky pekny ako na tom obrazku 😉

merikac
17. okt 2010

@mirka285 no ale ako pekne vyzera,,ja nemam nervy na take ozdobovacky,,,a ceni sa, to, ze napekol,,,,moj navari od masa vsetko,,ale piect by som ho asi nedonutila

mirka285
17. okt 2010

@kafoditka a stale nemoze dychat?juj tak to neni dobreto chod do lekarne zajtra a nieco mu na to kup...chudatko malinke,mozno zato bol mrzuty a nechce papat ☹

monline
17. okt 2010

@bambola môj čas je tento večerný až nočný..vtedy okolo polnoci tu pravidelne býva už len tinaki a merikac

merikac
17. okt 2010

@monline ved mne coskoro to nocne pisanie,,padne,,zacnem chodit do prace a budem rada ak nezaspim skor ako Emma 😀

ericica
17. okt 2010

ahojte ako ste vikendovali....?
my sme chceli ist poobede do mesta trosku sa s malou prejst v nakupnom centre ale volala moja setsra a potrebavala hodit do BA bo tam operovali svagra na kramaroch a oni maju pokazene auto tak mm bol cely den prec a ja som bola u maminy aj s deckami...aspon sme si poklabosili 🙂
@merikac ak nemas ako zobrat tu tortu vsak nevadi spravim nabuduce,neni problem 😉

merikac
17. okt 2010

@ericica neeeeeeeeeeeee,,boze chran,,ja sa na nu uz tak tesim ako male decko,,,,,sak aspom budem mat dovot ta ist kuk, ak by to nevyslo,,uz budem ako Maxi,,,, 😀

monline
17. okt 2010

@mirka285 ved vravím- šikovný je..ten môj vie len praženicu, kávu a čaj, topinky a "bundáškiňér"..a rezne 🙂

@merikac konečne nastal ten "niektorý deň", kedy sa to dokončilo..🙂 a kedy ty chceš chodiť do práce? a čo bude s emmou?

mirka285
17. okt 2010

@monline on je sikovny ale strasne lenivy...on doma nespravi nic co nie je akutne...ale ked uz nieco treba spravi to super,on je puntickar...

merikac
17. okt 2010

@monline- ved aj ten moj, konecne zazimoval bazen,,uz tam zacinalo byt vhodne miesto pre zaby,,,,,, 😉 nastupujem od 8.11- emma bude s mamou,,ale mozem domov hoc kedy odbehnut, a ak by to nebolo dobre,,vratim sa pracovat zas z domu,,

merikac
17. okt 2010

@monline ozaj Mon,,,bola uz Nika na nejakej diskoteke??....lebo Denis sa ma dnes pytal, ze ked bude mat 15, ze ci ho pustim,,ja oci na neho,,pretoze on mi neprisiel ten typ, co by ho to lakalo 😲

merikac
17. okt 2010

@mirka285,,,,no tak neviem,ci aj u vas to tak funguje,,ale to puntickarstvo nahodou nevyzaduje aj od teba pri kazdoddenej praci, ktoru on robi raz za cas?????????

merikac
17. okt 2010

baby,,tusim si tu pisem sama so sebou dnes 😀

monline
17. okt 2010

@merikac tu nič také u nás ani nie je..bol koncert na ihrisku, nejaký rockový, tam bola, ale mala dospelý dozor nedaleko..(švagrovcov)..raz bojovala aby mohla ísť na diskotéku s kamoškami, ked prázdninovala u švagrinej, vlani to bolo..nepustila som ju..volala mi asi 10x, potom mi volala aj švagriná, že bez môjho súhlasu ju nechce pustiť..nešla nikam, odula sa, ale vysvetlila som jej to potom...
a inak- nie je priskoro na skuter pre mladého? ja neviem..vidím ako jazdia podobní výrastkovia u nás, ja by som sa bála

ericica
17. okt 2010

@merikac aj ja som tu len odbieham na MMB a hladam pre seba nejaku zateplenu vestu 🙂

bambola
17. okt 2010

@merikac nieee ja som tu 🙂 inac som bola pozriet akurat v chladnicke, je naozaj prazdna lebo sme boli do vcera prec ale je tam pokazena sunkova salama 😀

monline
17. okt 2010

@merikac niee, som tu tiež aj tu budem..ale ešte na gmaily píšem s kamoškou, rozoberáme brutál zložité témy 😀

ericica
17. okt 2010

@merikac to by som sa velmi potesila 🙂 myslim ak by si dosla 😉

merikac
17. okt 2010

@monline no aj ja som zostala v soku, kedmi to zahlasil a som mu povedala, ze nech zabudne,,ale nejake ine vysvetlenie mu ktomu neviem dat,,,,a skuter na ktorom by mohol ist on,,,ide maximalne 40/km za hodinu..a na ten sa mozu robit uz papiere od 15............

merikac
17. okt 2010

@monline a to su ake???????????? 😀

monline
17. okt 2010

@mirka285 ako dopadol šatník? niečo pretriedil a teba prešiel hnev..a je všetko ako má byť, nie?

merikac
17. okt 2010

@ericica ved uvidim,,mm by mal prist asi vo svtvrtok na SK- tak som zvedava, ci toho kamosa zozenie

mirka285
17. okt 2010

@merikac no minule ma sprdol ze nech vysavam poriadne,vraj som urcite neodtiahla sedacku 😠 a inak moj Tomas chodi tu u nas do takeho pubu hravat biliard a ked bude chcet ist na diskoteku ked bude mat 15 ja ho pustim,ale ja pojdem tiez!

mirka285
17. okt 2010

@monline si sa zblaznila?satniku sa este ani nedotkol 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre