Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

monline
17. okt 2010

@merikac budúci týždeň príde tá kamoška k nám, aj s jej kamoškou, ktorá vie veštiť z kariet..ja tomu moc neverím, lebo som racio a som naučená zodpovedať si za to, čo robím, aj sama ovplyvňovať väčšinu toho, čo robím...ALE- pred vyše rokom mi táto heidi vyložila karty..a karty ukázali, že robo bude mať syna..smiala som sa, že možno, ale nie so mnou...a ked vyložila karty o mne, tak aj tam bol syn...😀
a potom mi ešte raz vykladala karty, bola som tehotná...a vykladala mi na každý mesiac v roku a na jún mi vyšlo, že bude veľká radosť v rodine, oslavy, šťastie..a aj ked som mala termín v júli, malý sa nám narodil v júni 🙂
tak teraz s dankou riešim, aké otázky mám dať heidi, nech mi to doma pripraví, lebo na karty v sobotu čas nebude, okrem toho- nechcem si pripadať pred ostatnými smiešne 🙂 ja...racio 😀

merikac
17. okt 2010

@mirka285 😀 vsak prvy moment co ma napadlo, som sa pristihla, ze rozmyslam, kam dam Emmu,,,,u nas byvaju discoteky na hotely,,v piatok od 15 v sobotu len od 18 http://www.infinityclub.sk/gallery.php

ericica
17. okt 2010

@merikac popripade by sme sa mohli stretnut v NR aby si to ani ty nemala daleko 😉
ale vsak mne je to jedno ako to tebe vyhovuje....

monline
17. okt 2010

dúfam, že ma nevysmejete 🙂

merikac
17. okt 2010

@monline nooo, aj ja som si myslela, ze som "racio"..nase baby z prace chodili k vesticiam a ja som sa im smiala,,tak som sa nechala raz ukecat a cely kancel sme si zobrali dovolenku a sli do Ziliny k dakej vestici,,ta ma privitala, ze by som nemala byt taka nedoverciva a nemat na posmech takch ludi ako on a to som ani slovo nepovedala,,,odchadzala som od nej krotka ako baranok,,ta vedela o mne take veci co viem len ja,,dokonca vedela o mojich rodicoch napriklad, ze mamina je druhy krat vydata a jej prvy mm, tragicky zahynul,,,ale napaci sa mi, co pevedala na Denisa,,,a tiez mi povedala, ze budem mat dievcatko,,ale to bolo cca 5 rokov do zadu,,trosku sa sekla v case 😀

merikac
17. okt 2010

@ericica ved istotne sa ti do stvrtku vyhnem,,ja ta zas nechcem moc zatazovat,,,,aby si nemala az take starosti

mirka285
17. okt 2010

@merikac na tej stranke pisu ze od 16 rokov tak ho mozno ani nepustia ☹

monline
17. okt 2010

@merikac ale trafila, že to bude dievčatko 🙂 ja sa na deti bojím spýtať, aj na zdravie..príde mi to ako pokúšanie osudu..čo ak sa to zmení práve preto, že o tom viem?...

mirka285
17. okt 2010

ja som u vestici nebola,nechcem pokusat,bojim sa zeby som potom podvedome ovplyvnovala co mi vyvestila...ved co sa ma stat stane sa,ale zato ma jeden chalan zbavil zdravotneho problemu niakym mystickym sposobom a verim tomu....

merikac
17. okt 2010

@mirka285 😀 prave som mu to oznamila,,,,nejako cudne sa zatvaril,,,,cece,,to zmenili bolo od 15- ale aj tak som rada-schvalujem to,,ja som mala pocit, ze tam chodia same deti,,,,

mirka285
17. okt 2010

@merikac som zvedava kedy s takym niecim dojde Tomas,ale on bude mat teraz 14,takze ma este cas,aj tak na mna musi kazdy den dychat....

monline
17. okt 2010

@mirka285
@merikac myslím, že ak ten podnik poznáte a určíte mladému pravidlá, tak by sa dalo pustiť na disko...ale je nutné vedieť- s kým tam pôjde, dať číslo na dalšieho človeka, určiť maximálny čas, kedy sa má vrátiť a tiež ozrejmiť si mieru alkoholu a iných vecí..
pri dievčati je to iné..predsa- vtedy ked som ju nepustila, mala to byť diska v celkom cudzej dedine, kam sa chystala partia sestry jej kamošky..tá kamoška má 16 a jej sestra 18..ale- ja ich nepoznám, lebo sú z inej dediny..ako mám vedieť, či tá sestra dohliadne na mladé, či sa neutrhne z reťaze, či auto, ktorým tam pôjdu, nebude šoférovať nejaký opitý, či sa nika bude vedieť ubrániť nejakému nadržanému, čo ju opije a využije..a tak..takže- musí zatiaľ sedieť doma 🙂

merikac
17. okt 2010

@monline ja som sa na denisa pytala- v tej chvili som na strach nejako nemyslela
@mirka285 - pvedala mi vela toho,,ale zas takym sposobom, ze to cloveku nedochadza, ze by mal nejako zmenit chovanie, alebo spravanie,,vacsinou mi doplo az vtedy, ze ozaj mala pravdu, ked sa daka situacia udiala

mirka285
17. okt 2010

@monline ja som v 15 tiez chodila na diskoteky...v BA boli take co zacinali o 18 tej a trvali do 22...a som tam fajcila aj pila,takze ja moc neverim ze moje dieta nebude robit to iste ☹

merikac
17. okt 2010

@mirka285 maju specialne metody ako to nezacitis,,a fajcia cez nieco, aby im ani ruky nesmrdeli,,,,ja som ho tiez isty cas sledovala- jasne, ze aj teraz,,vyvraciam vrecka, ci tam nema omrvinky z cigariet a podobme, lebo som mala bonza a nic,,,az som mu nasla vo vetrovke ten vrchny obal- to pozlatku co sa dava dole z cigariet,,,,

monline
17. okt 2010

@merikac
@mirka285 ani ja som neverila vešticiam a keby tá heidi nebola u mojej kamošky, nikdy by som nešla za nejakou, nech mi vyloží a ešte k tomu za prachy..ale pri káve a zúkusku..som to skúsila 🙂
zvláštne, že vyšli veci po pravde, pritom ma heidi absolútne nepoznala..

mirka285
17. okt 2010

@merikac no a co keby mi vestica povedala nieco co nechcem pocut...radsej budem v sladkej nevedomosti 😀

merikac
17. okt 2010

@mirka285 to mas pravdu- hoc kedy ma napadne,,,pvedalami na denisa,,ze si ma davat pozor na alkohol, automaty,,, ☹ ale aj to,,ze v 25 sa mi vrati,,,,tak ja neviem co ma caka,,lebo ved z kadial sa mi ma vratit,,ja chcem aby siel na VS

mirka285
17. okt 2010

@merikac ja smirujem ale ruky mu smrdia stale od rukavic,on chodi stale na tom skakacom bicaku,a ma take rukavice a tie strasne smrdia....minule som citila ciarety tak som mu zatrhla pocitac a nedostal vreckove...

monline
17. okt 2010

@mirka285 ja si stále myslím, že veci ovplyvňujeme sami, takže nech povie čokoľvek- nebudem sa tým riadiť..

mirka285
17. okt 2010

@merikac no vidis a presne taketo veci by som nechcela aby mi povedala lebo potom by som nad tym stale rozmyslala...ja zijem v tom,ze Tomas pojde na VS aj keby sa mal dosrat,pojde lebo na to ma...ja doteraz lutujem ze som si ju nespravila lebo teraz sa mi uz nechce,,,

merikac
17. okt 2010

@mirka285 jaaaaaaaaj,,ani mi nehovor,kolkorat som nad tym rozmyslala, ze sa na to este aj teraz dam,,,,,,,,,,,,tiez sprosta,,som sa v 19-vydavala,,,ma nasi mali donutit ist na vysku aj s burchom

mirka285
17. okt 2010

@merikac a ja zase typicky blizenec,stale som bola rozlietana,tri dni po maturite som dostala pracovnu ponuku na lod,tak som odisla a ked som sa vratila na Slovensko narodil sa mi Tomas,a potom som mala dobre platenu robotu tak som nato kaslala a ked asi pred dvoma rokmi som si povedala ze si tu skolu predsa len spravim,tak sa neotvoril rocnik-chcela som ist do Banskej Stiavnice na hotelovy managment a gastronomiu...a teraz mam zase malu,takze tak...

monline
17. okt 2010

@mirka285 ja som šla na výšku ked šla nika do prvej na zš, 6 rokov som popri práci chodila do trnavy na environmentálne inžinierstvo, ľavou zadnou som to spravila...a chcela by som si budúci rok ísť spraviť doktorát 🙂

merikac
17. okt 2010

@monline
@mirka285 vidis,, mirka,,,tot mame si z koho brat priklad 😀

mirka285
17. okt 2010

@monline no lenze ja som cele noci robila,musela som sa niekedy aj vyspat a starat sa o maleho...a popravde ja som zarabala velmi velmi dobre,a bola by som blazon keby som tu robotu pustila...

mirka285
17. okt 2010

@monline a hlavne ja chcem len tuto konkretnu skolu,lebo to ma bavi a zaujima,ja nechcem mat VS kvoli titulu,na ten zvysoka serem...

monline
17. okt 2010

@mirka285 a čo ked máš malú? si šikovnejšia ako ja v tom, že sa všade dostaneš autom..a varovanie zabezpečíš, určite ťa rodina podporí...ja som chodila do práce, učievala sa s prváčkou, stavala dom a ešte sa aj učila a stíhala chodiť na prednášky..neboj sa toho
@merikac ani ty sa neboj,..smelo do toho..nie preto, že by si chcela veľmi zmeniť svoj život ...ale je to aktivita, pri ktorej sa dostaneš medzi celkom iných ľudí a v ten deň, kedy tam si, sa aj inak cítiš...ja som chodila soboty do školy a medzi spolužiakmi boli aj 50tnici, aj ledva zmaturovaní..bolo to tým pádom pestré, študentský život je fajn, posledné ročníky sme viac času strávili v podnikoch ako v učebniach, malo to kúzlo 🙂

monline
17. okt 2010

@mirka285 teraz si na materskej..nemusíš robiť po nociach..možno další rok otvoria odbor na tej škole..pozerala si? a titul- na OP sa píše na druhú stranu, robila som v kúpeľňovom štúdiu..mne fakt nešlo o titul..a to doktorandské- to je tri roky denne, ale tam bývajú fajn podmienky, to sa učí na vš..a dostáva sa štipendium okolo 700 eur, tak tým si chcem prilepšiť k materskej....ak sa podarí

merikac
17. okt 2010

@monline 😀 neviem si predstavit, ze by som momentalne travila cas v podnikoch- vidis,,co som si z celej tej tvojej vety zobrala 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre