Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

tinaki1275
18. okt 2010

@merikac tak to potom nic moc..zeby som ti poslala nas vlastny oliv.olej?a budes mazat... 😀

mirka285
18. okt 2010

@merikac no mame take ministretko...ja neviem ale ta moja Linda nerada niekam ide autom..a neznasa ked ju obliekam,pre mna je to utrpenie kym ju obleciem a ideme von lebo cely cas vresti,ale doslova vrieska od jedu...a ked ju dam do autosedacky tak vrieska ze vsetci susedia su v okne..tak uz ako debil si nosim sedacku domov a posadim a zapasam ju do nej uz doma nech nemusia susedia pozerat na ten cirkus ☹

merikac
18. okt 2010

@tinaki1275 sakra,,jaka malickost,,,a ako zavazi 😕

mirka285
18. okt 2010

@tinaki1275 no to by bolo super keby chyba bola v dierke 😀

merikac
18. okt 2010

@tinaki1275 jaka by som bola pekne sunkova a mastnucka,,ako take prasiatko,,uz len ma upiect 😀

merikac
18. okt 2010

@mirka285 😀 sa smejem,,moooja mala,,,,boh vie, co jej na tom vadi,,,, 🙂

katarina7777
18. okt 2010

@tinaki1275 supeeer ze je problem len v cumliku... aj ja som bola dneska kupit vacsi lebo leo ma posledne 2 dni nervy ked papa, aj ja mam doma aj chicco flasku ale este som ju nepouzila, zajtra ju skusim.

katarina7777
18. okt 2010

@tinaki1275 parada ze vlastny olivovy olej, nam davaju nasi znamy co byvaju v toskansku a to sa neda ani s tym najlepsim kupovanym porovnat... aj greci su taky maniaci do olivoveho oleja jak taliani?

katarina7777
18. okt 2010

@mirka285 ty si aka zlata ze robis susedom program, ved aka by to bola nuda bez kadodenneho koncertu? 😀
aj leo ma nervy ked mu obliekam nieco cez hlavu ale ked ho zdvihnem na ruky tak sa nastastie ulkudni.

tinaki1275
18. okt 2010

@katarina7777 este viac...ako taliani..vies ze v europe sa najviac oliv.oleja vyrobi ale aj zje v grecku? ja som to tiez netusila az ked som dosla na kretu..tu si ani na clieb nedaju maslo ale nakvapkaju olivovy olej...🙂a pravda je ze ho je tu strasne vela..bohuzial na vyvoz do EU su kvoty...a my napr stary a predmin.roka vylievame..a to nie je pokazeny ale co nim ked mame cerstvy a aj este zvysok z minulor. 😒

bambola
18. okt 2010

@tinaki1275 tak kiezby bol problem len v tomto 🙂
@mirka285 sranda, pritom sa decka vacsinou radi vozia v aute a vajku. a ty si nechavala vajko v aute? to my vzdy bereme, doma niekedy (velmi malo) pouzivam ako hupacku 😀

bambola
18. okt 2010

@tinaki1275 nepouzity vyvazaj sukromne 😀 😀

katarina7777
18. okt 2010

@tinaki1275 mojim snom je na stare kolena ist byvat do toskanska a mat tam olivovy hajik a ziadnych susedov aspon 500 metrov naokolo.... v grecku som este nebola ale dufam ze raz sa tam dostanem a ochutnam ich dobroty.

mirka285
18. okt 2010

no veru len keby ste poculi aky ma Linda hlas..strasne silny akoby ani nevychadzal z nej,ze aj usi ide roztrhnut...
@tinaki1275 ze vylievate???to mi ani nehovor,ja zboznujem olivovy olej,ja si ho do vsetkeho kydam a dnes som si dala fajnove susene paradajky na cerstvy maslovy chlebik...raz mi jeden talian povedal ze susene paradajky sa neoplati davat do cestovin,vraj to je skoda,ze treba dam na chlieb,ale neviem ci ma neoklamal,ale mne to velmi chutilo...
@katarina7777 co povies?

tinaki1275
18. okt 2010

@mirka285 aj moja zacina nervacit pri obliekani a to sa ju snazim ukecavat a hrat sa medzitym s nou ale ona blba neni ...ako nahle ideme na druhu vrstvu na bodik uz jaci..to poznam..ale v sedacke ked nastartujem sa ukludni ..
inac ja som jej vybrala ten vankusik spod zadku ale vankusik okolo hlavy este nechala a je spokojnejsia..🙂

tinaki1275
18. okt 2010

@bambola ved aj vyvazam,furt sme v nadvahe este ze na nasom letisku v Chanii ma vsetci poznaju a nerobia problemy ..vzdy ideme s 15-20 l oleja..to je najlepsi darcek..🙂)

mirka285
18. okt 2010

@bambola ano ja som nechavala vzdy v aute,ked bola mensia tak vacsinou v aute hned ako sme sa pohli zaspala a teraz tam nechce spat ani za svet...ja som rada ze aspon v kociku vzdy zaspi ked ideme von lebo mam pocit ze ani tam by sa jej moc nepacilo...sestra mi pozicia nosic,ma red castle nemate niekto skusenost??

tinaki1275
18. okt 2010

@katarina7777 mm ma po starych rodicoch dom s oliv.hajom v kopcoch a sniva o tom ze tam raz pojdeme byvat(podla mna je to neobyvatelne,musel by to zburat a postavit odznova..)ale ja na to nemam chut ,ja potrebujme aj trochu mestskeho zivota ..🙂ale Taliansko milujem...boli sme minuly rok v Rime -prvykrat(ja viem hanba) a zamilovala som sa do toho mesta..milano a benatky som videla asi 3x (aj ako sprievodkyna)a Florenciu 1x...planujem raz okruh okolo talianska..a milujem taliansku kuchynu ....do prdele co ja vlastne robim v Grecku ?

bambola
18. okt 2010

@mirka285 mne akurat teraz mama doviezla susene paradajky a uz som aj varila cestoviny 🙂 a ako si si to dala na ten chlebik? s maslom alebo nejako s tym olivovym olejom?

katarina7777
18. okt 2010

@mirka285 kde zijem ja tak susene rajciny moc neficia, skor na juhu.... ani ja ich nekupujem... takze ti to neviem 100% potvrdit, ale na dovolenkach nam ich vacsinou podavali ako predjedlo s chlebom a olivovym olejom...perfektne somich jedla na sardinii

bambola
18. okt 2010

@tinaki1275 v grecku si lebo lubis grecky salat, tzatziky a greckeho muza 😀

tinaki1275
18. okt 2010

@mirka285 s tymi susenymi paradajkami mal talian pravdu tu ich tiez jeme len tak ..milujem ich aj ja.. a predstav si ja som olivy predtym velmi nemusela(ak tak len v napoji..🙂a tu som si ich zamilovala..

mirka285
18. okt 2010

@tinaki1275 aj my sme boli v Rime,ja som tam otehotnela a Rim je podla mna krasny,urcite sa tam vratim 🙂
@bambola ja som ich mala nalozne uz v olivovom oleji aj s niakymi vonavymi bylinkami a korenim,tak som si to pokvapkala tym na ten cerstvy chlieb a na to dala tie paradajky,no mnamka to bola 🙂

tinaki1275
18. okt 2010

@bambola mas pravdu ..aj tu sa toho najde dost vela na zjedenie..🙂)

mirka285
18. okt 2010

@tinaki1275 grecke olivy si musi kazdy zamilovat,tie sa nedaju s tym odpadom co sa ku nam dovezie porovnat 😀

tinaki1275
18. okt 2010

@mirka285 tak si predstav ze ja som otehotnela podla vsetkeho 2 dni pred odchodom do Rima..🙂 a sa smejem s mm ze nasa Leia uz bola s nami v Rime..waw uzasne mesto ..dufam ze sa tam coskoro zase dostanem..

katarina7777
18. okt 2010

@mirka285 ja mam manducu a leo v nej vzdy do 5 minut zaspi, dobra vec to je.

@tinaki1275 🙂 🙂 🙂 este vzdy to mozes zmenit 😉 my nechodime na dovolenky s mm mimo talianska lebo tu je tolko miest kde ist ale raz chcem ist na nejaku suprovu do exotiky , take maledivy by neboli na zahodenie 🙂

tinaki1275
18. okt 2010

@mirka285 to je ale na nervy s tymi kvotami ..oni ich chudaci ani nesmu vyviezt ,len min. mnozstvo ..aby mohli vyviezt aj Spanieli a Taliani ..☹je to skoda.. su fakt super..a keby si videla aka bude tohtorocna uroda..🙂mame okolo domu oliv.haj (nie nas)a stromy su obsypane az k zemi ..🙂

katarina7777
18. okt 2010

kocky ked budem chciet druhe babo tak pojdem do rima 😀 😀 😀

tinaki1275
18. okt 2010

@katarina7777 tiez mam manducu a moc ju nepouzivam ale zacnem..🙂)
a my chodime na dovolenky iba v zime kedze v lete kvoli praci nemozem..a vzdy na lyze..do rakuska a domov a medzitym pocas roka obcas niekam na 5-6 dni (londyn ,Rim, a pod.)samozrejme to bolo predtym ..treaz s malou to uz take jednoduche nebude 😉ani financne to tak lahko neutiahneme..ale nevadi ..
a mas pravdu nikdy nevies kde ma este osud zaveje.. 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre