Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

monline
18. okt 2010

@merikac ja sa z veľkej miery prestravujem cez týždeň u našich, aj Nika, muž si niečo na jedlo nájde, nevyžaduje si varené jedlo denne..ale cez víkend sa snažím kuchtiť viac ako inokedy

merikac
18. okt 2010

@bambola ja som sa uz dnes odviazala asi dvoma steblikmi milky tofife 😀

bambola
18. okt 2010

@monline ano ano, to to poznam a aj pouzivam , akurat minule ma mm sledoval co robim ked som bodala do spodku kelimka a ma pochvalil, ze aky trik 😀 😎 a je to mozne ze milacik to bude

tinaki1275
18. okt 2010

@monline mas pravdu urobim to zajtra ..tazi ma to cele lebo ja som to tusila uz davno ..
no idem ja do hajan som uz mrtva ..
dobru baby ..

merikac
18. okt 2010

@monline ja tak isto,,ja varim,len malokedy, ked sa mamine nechce, tak nieco narychlo denisovi a ked je muz na vikend doma,,teraz bol len v sobotu,,tak som len v sobotu varila,,ale mal byt aj na nedelu,,kedze nebol,,tak sa varenia chopila zas mamina 😉

monline
18. okt 2010

@merikac ja foto kľudne šupnem i sem..ale- začala som (blbá) dávať známym link na moje albumy tu na koňovi a až potom som si uvedomila, že si ma môžu nájsť aj vo fore..síce nenadávam a neohováram, ale- čo ak začnem? 😀

monline
18. okt 2010

@tinaki1275 dobrú noc 🙂

merikac
18. okt 2010

@monline to robim aj ja,,ale tiez nespominam tych ktorym davam link 😀 ,,,,,,,,,,a myslis, ze dugina do sukromnej pusti aj take, co nesuhlasili zo zalozenim novej temy julovciatka 😉 😀

merikac
18. okt 2010

@tinaki1275 dobru a hlavne, nech malinka ta necha dobre vyhajat 😉

monline
18. okt 2010

@bambola raz som pri bodaní nožom rozsekla celý spodok, ale už sa mi to vcelku darí 🙂
inak- ja tú smotanu v poslednom čase jem tak, že si vždy zamiešam 3 lyžičky granka vo vrchnej vrstve smotany a zjem, a zase prisýpam granko a miešam..a takto sprášim fakt veľa granka..

merikac
18. okt 2010

@monline mne raz nepasuje granko a kyslim,,,nemam rada ani kakaove, ci cokoladove jogurty,,tak ta smotana s grankom by bola asi to iste,,,,

monline
18. okt 2010

@merikac to neviem posúdiť, dugyna píše už dosť málo odkedy sa jej Miška narodila..neviem, či niekoho odmietla, viem, že sa zvykla spýtať báb či má pustiť, ak sa pýtal niekto, kto takmer nepísal ani do verejnej

merikac
18. okt 2010

@monline no ja mam pocit, ze sem od vtedy ani nenapisala

monline
18. okt 2010

@merikac ked nie smotana, tak tofife to istí 😀
mne sa každý deň žiada niečo sladké..zatiaľ síce vážim rovnako, ale zdá sa mi, že okolo pásu mám zas viac ☹ ale nechce sa mi to riešiť kým kojím
a ozaj- dnes som sa pozrela na seba v zrkadle a mám desné kruhy pod očami...ale fakt hrôza ..asi by som mala niekedy spať aj v noci 🙂

monline
18. okt 2010

@merikac hej..nepíše sem..že nestíha sledovať a čítať..

merikac
18. okt 2010

@monline to nebudem asi ja uz stihat,,,no hadam si to niejako zariadim,,lebo obcas mam pocit, ze som zostala zavysla,,ved inac by som si asi lahla a spala,,,,,,,,,, 😀 .........ja by som zas prijala taku dobru masaz chrbta a tvare 😵

monline
18. okt 2010

@merikac dnes bola nika robiť kamoške modelku, tak bola za nevestu 🙂 tá kamoška končí kozmetičku či čosi také, spravila jej účes a nalíčila ju..odfotila som si ju doma

bambola
18. okt 2010

musim sa aj ja dostat nejako do tej sukromnej 😀 ja som tiez zvedavaaaaa

merikac
18. okt 2010

velmi pekne dievca,,ale mne sa viac paci,ked je "natural"- proste ona je tak pekna, ze ciste linie jej vemi svedcia a nemusi sa prikraslovat

bambola
18. okt 2010

@monline ja sa teda do toho nevyznam ale to neni take akoze "bezne" licenie? nema byt to svadobne take vyraznejsie? inac nika je kocka, cela mama 🙂

monline
18. okt 2010

@merikac muž nepomasíruje? ja viem...to je neporovnateľné s profi masážou..ja sa tiež upodozrievam, že som závislá, ale - no a čo...🙂) takže onedlho začneš pracovať..ja chcem niečo robiť tiež..teraz sa idem učiť robiť s autocadom, aby som sa mohla naučiť robiť projekty o požiarnej prevencii..ak mi to pôjde, zaplatím si odbornú spôsobilosť a budem sa tomu venovať

merikac
18. okt 2010

@monline jaaj, no na tom sa celkom bez roboty da slusne zarobit, ak si podchytis, nejaku firmu

merikac
18. okt 2010

@monline naposledy masiroval pri porode a veru nerobil to tak ako porodna,,normanlne ma on tym masirovanim skor znervoznoval-ved som aj raz po nom stekla 😀

merikac
18. okt 2010

@bambola tak zajtra sa tam skusime nanominovat 😀

bambola
18. okt 2010

@monline dievky idem spat
mala sa tu mrvi bohvie dokedy vydrzi ale mala by do 4 lebo mi zaspala po 22 ale jeden nikdy nevie 🙄
dobru noc

monline
18. okt 2010

@bambola tie tiene mala fakt pekné, možno to fotka tak nezachytila, ...a pointa- kočka prešla, nika sa uliala zo školy..🙂

@merikac som rada, že obyčajne si dáva len maskaru a lesk na pery..občas linku, ale všetko také jemné, natural...v jednom emo období si maľovala na spodku oka hrubú čiernu linku, to bolo desné...teraz tie fotky ani nemôže vidieť 😀

merikac
18. okt 2010

@bambola a ty co v poslednej dobe, tiez nemozes spavat?

bambola
18. okt 2010

@merikac tak tak 🙂

bambola
18. okt 2010

@merikac niezeby somm nemohla spavat ale moja mala dnes konecne zaspala aj bezo mna, ja citavam aj ine dnni do noci len jedno rukou sa mi tazko pise ked sa druhou pri malej podopieram 😠

merikac
18. okt 2010

@bambola dobru nocku,,aj mna mala zachvilku ohlasi,,uz je jej cas

monline
18. okt 2010

@merikac môj bývalý šéf (nie ten z kúpeľnového štúdia, ale ten predtým) to robí a zaučil by ma..má to iba jeden malý háčik-

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre