Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

monline
18. okt 2010

@bambola dobrú noc...a aj ked budeš mať malú na rukách a budeš nás v noci čítať, aspoň sa ohlás, že si s nami, nech prehodíme slovo i s tebou 🙂

merikac
18. okt 2010

@bambola jaaaaaaaaaj, citavas MK* jaze nejaku dobru knihu,,,inac tu som uz davno necitala,,,,,,som sa znizila len k takymto vymozenostiam modernej doby ako je internet 😉

monline
18. okt 2010

@merikac ten môj si myslí, že ked chcem masáž, automaticky chcem aj tutu mutu..

merikac
18. okt 2010

@monline a to?..............

bambola
18. okt 2010

@merikac no ja musim aj knihy, kvoli skole ale nejako zanedbavam v poslednej dobe 😖
tak dobru 🙂

merikac
18. okt 2010

@bambola neboj, ked budes prinutena, tak to dobehnes

monline
18. okt 2010

@merikac ja mám doma dve knihy čo chcem čítať- Mechanický pomaranč a Majster a Margaréta...a potom mám v e-booku Hon na ovcu od Murakamiho, od neho som čítala všetky knihy okrem tejto..už len začať

monline
18. okt 2010

@merikac je do mňa 😀

monline
18. okt 2010

@merikac nechcela som to do jednej správy napísať...ale - všetko je pri všetkej slušnosti a počestnosti 🙂

monline
18. okt 2010

@bambola kam chodíš do školy?

merikac
18. okt 2010

@monline 😀 to ma aj vyhodu aj nevyhodu,,vyhoda-urobil by to rad tzv. skoro nezistne,,,nevyhoda,,cakal by za to odmenu 😉

monline
18. okt 2010

@merikac tak- dúfam, že odmenou mu bude úsmev a že to bude nezištné 🙂)) však ja mu budem pomáhať v jeho projektoch kým sa to naučím..a. tak nejak by to mohlo byť..

merikac
18. okt 2010

@monline cize nieco ako bartrovy obchod,,, 😉 no nic,,idem za malou,,uz sa riadne mrvy,,hlada ako slepe maca mliecko 😀 .....dobru nocku

monline
18. okt 2010

@merikac dobrú noc i vám

lulu1983
19. okt 2010

dobre ranko,

dnes to zase asi zacinam ja 😲 moj drahy dietak vstaval tuto noc rekordne kazdu hodinu.. vyzeram ako angorsky kralik - oci cervene a opuchnute a spala by som az by som spievala .. hm.. ako sa mate vy ostatne? dufam, ze spavate lepsie ako my.

Idem sa trochu s vami aj potesit - moje drahe dieta vcera vydrzalo von v kociku celu hodinu bez placu - take este nevidalo 🙂 vrrrr

lulu1983
19. okt 2010

@monline jeeej monline tiez mas e-book? to je super 🙂 obcas si mozeme vymenit nejake knihy, ja som naposledy citala Soguna od Clavella, taka starotinka, ale mam rada tu knihu a pred tym Doktorov od Seagala, tiez starotinka, ale moja oblubena. Teraz citam znovu (asi stykrat) Agathu Christie a vsetko co mam o Poirotovi. To je moja uchylka tak trochu, ze viem okrem novych knih stale dookola citat aj moje oblubene starsie knihy 🙂
Ozaj, ked spominas Majster a margareta, podla mna by sa ti potom lubila aj Diabol a slecna Prymova od Coelha. Ja sa priznavam, ze Murakamimu moc nerozumiem, skusala som citat od neho dve knihy a aj tie som nedocitala.. 😖

bambola
19. okt 2010

@merikac no uz som aj nutena, cas zacat 😀

@monline na preklad/tlm do BB

bambola
19. okt 2010

dobre ranko,

tam moja krasotinka zase hadze rukami a nohami pri kojeni a cela sa mrvi, idem mi to strasne na nervy, prisambohu mam chut vstat a vykricat sa , som z toho na nervy a najradsej by som asi dala niekomu facku . vyhadzuje si tu bradavku z pusy a potom si ju nevie najst ttak sa este viac rzhadze, neviete si predstavit aka som z toho strasne na nervy a nasrana (ja viem uz sa opakujem) 😒 ☹ 😢

lulu1983
19. okt 2010

@bambola viem si predstavit, ja som sa citila podobne, ked som k riskovi stavala v noci kazdu hodinu, nad ranom som uz mala take nervy, ze som musela davat pozor, aby som ho prikladala k cicke opatrne a nezne... ☹ ja nechapem, co do tych deti v poslednej dobe voslo..

mirka285
19. okt 2010

ahojte koceny,dufam ze ste vsetko doruzova vyspinkane 😉 ja som tiez strasne vela citala pokial som nemala malu,ale ja citam len taku lahku literaturu,ja totizto nemam rada ked musim jednu stranu citat 3 krat-kym ju pochopim 😀 a viete co sa mi stalo?tak ja sprosta som vcera dala susiak s pradlom do spalne a spustila som si s tym taku alergiu ze celu noc smrkam az mam cerveny nos a gucu v hrdle mam 😠 Linduska sa na mna usmieva z postielky ako slniecko,ked si predstavim kolko kriku zase bude ked ju budem obliekat je mi zle 😒

tatianka.g
19. okt 2010

holky co ste uz boli na ockovani, ako to vase babatka znasali? dajte nejake rady,ako to lepsie zvladnut...🙂

lutsine
19. okt 2010

@tatianka.g my sme znasali dobre, nemali sme ani teplotu, ani cervene nozicky,ani zatvrdnute miesto po vpichu...takze v pohode.

tatianka.g
19. okt 2010

tak to je super, ze to islo takto v pohode. ja mam z toho nejaky strach

bambola
19. okt 2010

@lulu1983 som rada, ze ma aspon niekto chape ☹ ja sa nechcem hnevat na malu, a akonahle vykuzli na mna ten svoj usmev tak sa ani neda a vsetky nervy su prec, ale ked lezim vedla nej a snazim sa ju kojit a ona sa hadze hore dole.....joj. mm to nemozem povedat lebo ten mi povie, ze to nie je jej vina a ,ze to nerobi schvalne, lenze to ja vsetko viem iba trosku spolusucitu by sa zislo 😠 teraz mi konecne zaspala, tak trosku si vyrajbem kuchynu, nech mam kde vlozit tu nazhromazdenu energiu 😀

tatianka.g
19. okt 2010

a nedavala si ani octanovu mast

denisse
19. okt 2010

ahojte .. tak my sme dnes trhli rekord v nocnom spani .. teda nespani ...
uspat sa nam ju s mamou spolocnymi silami podarilo az o 23:15 a od 5.00 sme boli hore ... 😝

kafoditka
19. okt 2010

Caute 🙂 tak ja mam za sebou fitko, ranajky a teraz pijem kavicku. Spali sme celkom dobre... Co sa tyka knik a citania ta ja frcim na slovenskych autorkach typu Dzerengova, Vasilkova, Maxim Matkin a Evitovky 😉 Ako naschval mi dosla vsetka kozmetika naraz vratane plienok tak sa chystam do DMky nechcem vediet, kolko eurasov tam zas necham 😒

Babule dufam, ze dnesne stretko zdokumentujete, tesim sa na foto, uzite si to 😉

lulu1983
19. okt 2010

@kafoditka : ty si sikovnica, ked mas hned z rana za sebou uz aj fitko 🙂 mne sa v poslednej dobe taak nechce cvicit sa musim priznat.
Matkinovi vychadza v decembri konecne nova kniha, velmi sa tesim. Banasa si citala? tiez sa da. Aj Heriban.

lulu1983
19. okt 2010

@denisse : uffff... tak to som na tom este celkom dobre, hajde do postele dospavat 🙂 .. ja viem, keby sa to tak dalo

maxara
19. okt 2010

ranko

@kafoditka fotak beriem 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre