Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

kafoditka
19. okt 2010

@lulu1983 ja uz teraz pri malom moc nestiham, ale na Matkina sa fest tesim 🙂 Heribana ani Banasa som necitala, vidis, dobry tipp na darcek 😉

karinnka
19. okt 2010

Dobre ranko....My sme spali dnes prvy krat 8hodin 😵 😵 Tolko stastia 😀
Inak dievcata,dnes mi nabehla materska o 20eur menej ako doteraz,chodia aj Vam rozne sumy?
Dalsie stretko?🤐 Sihaaaa 😵 😀

oacka
19. okt 2010

@bambola ja som sa tiež tak občas nahnevala na malú,veru som aj na ňu zvýšila hlas, akoby to malo nejaký zmysel... a potom som si na Blesku prečítala,že rodičia ubili 2mesačnú Kristínku, bola tam aj jej fotka, veru sa aj podobala na našu...celý deň som revala,aj teraz revem, keď si na to spomeniem, a odvtedy našu stále mojkám,nech je aj zlá ako sto čertov...

oacka
19. okt 2010

ja mám doma Alchymistu aj Majter a magdaléna a neviem si ich otvoriť... moj mozog mi počas kojenia asi vypadol z hlavy...

merikac
19. okt 2010

dobre ranko dievcata,,tak si predstavte,ze ta moja smejka este spi,,,,,,, 😕

@karinnka materska chodi vypocitana presne na den konkretna suma,,cize ak ma mesiac 30 dni - dostanes menej ako ked ma 31.....to mame stastie, ze nas nechytil fbruár 😀
@oacka @bambola -ked som mala maleho, tiez som zvysila hlas a hnevala sa,,ale teraz sa mi to este nestalo,,,bud mam take dobre dieta,,alebo ta druha moznost- uz ma take vei nevytacaju, lebo som stastna, ze ju mam,,,,,,

merikac
19. okt 2010

@denisse juuuj, to ste mali riadne pernu noc,,,,dnes si zakazdym lahni,ked aj deti- teda aspom raz na obed, ak sa bude dat- drzim palceky, nech su ako anjeliky a sucitia s maminou 😉

karinnka
19. okt 2010

@merikac 😀 😀 😀 dakujem,mne uplne odchadzaju mozgove bunky 😖 🙂 🙂

lulu1983
19. okt 2010

@oacka na ten pripad s kristinkou si pamatam.. ja si stale opakujem, ze on za to nemoze, ze je este malicky a nerobi to naschval, ale obcas rano o tretej, ked som nevyspata, tak mi rozum funguje o cosi menej (rozumej nefunguje)
Ja mam od Coelha rada prave spominanu knihu Diabol a slecna Prymova, Jedenast minut a Zahir... ostatne ma az tak nebrali 🙂

luminkasp
19. okt 2010

ahojte kocky, ja zas len skok, musim zehlit ☹ a o 2 po malu do skoly, vcera sme robili postavicky z gastanov, tak sa tesila a vsetko chodila albertikovi ukazovat, take je to mile ich sledovat ako spolu komunikuju. inak sa nam brutal ochladilo kurim v krbe...

oacka
19. okt 2010

@lulu1983 ja som od neho nič nečítala, a ten Alchymista je najznámejší,tak reku že skúsim...ale nechce sa mi... sorry toto je mimo,ale náš pes si práve tak prdol, že musím ísť preč od počítača! svviňa nenápadná! 😀

merikac
19. okt 2010

@lulu1983 teraz budem za denentnu,,ale tato mi hovorieval,ked nieco nevies, tak sa pytaj, alebo si zisti,,ja volim tu jednoduchsiu cestu,,co je to ten e -book.........nejaka "vyssia" forma citania knih cez program?....

kafoditka
19. okt 2010

@luminkasp co to znamena brutal ochladenie v Spanielsku?? 😅 My mame momentalne v BA 8 stup. 😉

lulu1983
19. okt 2010

@oacka : alchimista je na mna moc mudry... ja podobne ako @mirka mam radsej lahsiu literaturu.
K tomu vasmu psovi: mm tento typ prdu vola tišan zákerný 🙂

kafoditka
19. okt 2010

@merikac aj ja som to kukala ze co je to zac...ale nebolo by to pre mna aj ked rada citam, ale cez notebook by ma to nebavilo. Ja musim mat knihu v ruke, mne totiz strasne voni ten papier 🙂 som chora, co? 😀 😀

merikac
19. okt 2010

@bambola tak ja som uz dugyne-i napisala, len som si neni ista, ci je to ta julovciatka,,,

luminkasp
19. okt 2010

@kafoditka momentalne mame rovnako 😉 , esteze mam nejake veci po tere, to co zo dna na den takto?, ale nam sa to este cez den vysplha na nejakych 15, ale chapes?
inak som sa vasm ani nepochvalila, ze uz krasne klokankujeme, v nedelu sme boli na 10km prechadzky a to bolo radosti

😎

lulu1983
19. okt 2010

@merikac : ale nie e-booky su vlastne elektronicke knihy. Mozes ich citat doma cez pocitac, co je podla mna velmi narocne na oci - aspon moje, alebo su potom citacky knih, tie su male a lahke, maju specialne upravene pozadie, ktore ociam neublizuje, podobne, ako ked citas papierovu knihu. Do citacky ti navyse vojde velmi vela knih.

luminkasp
19. okt 2010

@kafoditka aj ja mam rada iba vonavy papier knih 😀

luminkasp
19. okt 2010

drzte sa, ako sa mi nechce zehlit, ale aspon sa pri tom zohrejem, ne? 😎

tinaki1275
19. okt 2010

dobre ranko baby ..tak my sme mali celkom ok noc,zobudila sa klasicky o pol siedmej a spapala co mala 🙂 potom bola ale hyperaktivna a pospala len hodinku a zase papala a uz zase sa dozaduje pozornosti ..je neuveritelne ale ona uz cez den v podstate nespi vobec...ja nechapem ako je to u tak maleho dietata mozne.. ☹
@lulu1983 mrzi ma ze ste mali zlu noc..az mi je niekedy blbe pisat ked mame my dobru ..ale ber to tak ze si tym davame navzajom nadej ze sa to zmeni 😉

lulu1983
19. okt 2010

@kafoditka : vobec to nie je chore... vona knihy je jedna z najkrajsich voni na svete 🙂 ja som dostala citacku, lebo citam velmi vela a je to konicek dost narocny na penazenku aj miesto 🙂

lulu1983
19. okt 2010

@tinaki1275 presne tak to beriem 🙂 dava mi to nadej, ze je to len prechodna zalezitost.... preto chval dobry spanok ked sa da 🙂

tinaki1275
19. okt 2010

@lulu1983 dufam ze ti pospi aspon cez den..🙂

merikac
19. okt 2010

@kafoditka presne,,aj ja mam tu vonu rada,,a este som mavala rada vonu novych skolskych obalov a zositov 😀

merikac
19. okt 2010

@lulu1983 ja som sa pytala koli mm, on je taky knizkovy maniak a to doslova,,,ale to by som ho uz potm ot notebooku, nedostala 😀

lulu1983
19. okt 2010

@merikac: potom je pre neho idealny darcek citacka el. knih, len to nie je lacna zalezitost. 🙂

carrie84
19. okt 2010

Caute babule 🙂
Tak mam kusok cas konecne. Cez vikend sme boli na svadbe - maly posluchal, vsetci ho obdivovali 😵 a zistila som, ze by sme mali domov kupit stroboskop 😀 Maly bol absolutne uneseny z farebnych svetielok, co pustala kapela k hudbe 😀 😀

Aj pre mna je vona novych knih absolutne uzasna! Ja som neskutocny knihomol. Aj teraz - citam aspon pocass kojenia, alebo vecer v posteli, ked ulozim maleho. A od minuleho tyzdna mame doma novu knihovnu, tak sa z nej vytesujem a zaplnam knihami 😀 😀 😀

Fuuu -ale ste toho zapisali, snad snihnem precitat aspon vacsinu 😉

kafoditka
19. okt 2010

@merikac vona zositov??? Eeeeeee 😉 mne nic, co bolo spojene so skolou nevonalo 😉 😀 Ja este milujem vonu ked vojdem do masiarstva, vonu dreva, mojich dvoch chlapov a coco chanel mademoieselle 🙂

lulu1983
19. okt 2010

@kafoditka prudko suhlasim s vonami, co ti vonaju, akurat by som vymenila vonu v masiarstve konkretne za vonu slaniny 😉

tinaki1275
19. okt 2010

baby ja nestiham citat ..a to som bola maniak ..2x do roka si akurat objednam z martinusu balik s 15 knihami a to potom precitam za 5 dni (nespim nejem 🙂 a mm sa zlosti) a potom zase dlho nic..a rada b ysom cital aj grecke knihy su tu ale strasne drahe. od 18 ,-eur a viac..ale s tou citackou el.knih to by bol dobry napad...

oacka
19. okt 2010

jaaaj kočky, ja mám Vianoce, už druhý týždeň k nám každý deň chodí chudák teta poštárka a nosí mi balíčky oblečenia! dnes mi prišli super veci skoro zadarmenko! sa teším! 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre