Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

lulu1983
19. okt 2010

@tinaki1275 uff 18 eur za knihu.. dost vela. 😒

alllexa
19. okt 2010

@oacka - no tiez mi to napadlo, ale zase ked pije kazde dve hodiny a ked dopije mliecko, tak stae vidim, ze este mam, ze keby chcel, moze vypit aj viac. Okrem toho ten plac spusti asi po hodine, akokeby vtedy travil... A predtym sa zdalo, ze mu tie intervaly stacia - plakat zacal az po dvoch hodinach, co som vedela, ze uz chce papat.

tinaki1275
19. okt 2010

no baby sranda akurat mi prisiel mailik s novinkami od martinusa idem objednavat..🙂)tak ste ma navnadili

tinaki1275
19. okt 2010

@oacka aj ja chcem !! 🙂 a to ako ?

oacka
19. okt 2010

@tinaki1275 šmejdím po internete deň aj noc! 🙂 kupujem ojazdené oblečko. a teraz mi to super vyšlo,pekné vecičky za super cenu.. krásne jesenný overal úplne ako nový za 4,50!!!! a teta mi pribalila aj nextové jednoduché tričko zadarmo!

tinaki1275
19. okt 2010

@lulu1983 ved to kde na to brat?radsej objednam slovenske a zaplatim aj poslanie co tiez nie je lacne..ale kaslat na to ..grecke dostavam na kazdy sviatok od mm a od kamosiek .uz vedia ze nechcem kvety ani ine hluposti ..🙂

tinaki1275
19. okt 2010

@oacka no problem je ze som v cudzine,len keby som to posielala k mamine ..ja objednavam z H&M a posielam to k segre do rakuska a aj z baby walz ..alebo potom z amazonu ..ale lacne to nie je ..☹ale furt lacnejsie ako veci tuna v grecku ..zavidim ti ..☹

merikac
19. okt 2010

@lulu1983 pojdem sa po tom popozerat, co je to za diablov stroj 😀

merikac
19. okt 2010

@kafoditka 😀 ...keby si vosla do nasho masiarstva,,tak 😖 ......drevo to ano,,,a co sa tyka vone parfumu, tak to teraz experimntujem,,ale asi sa vratim k DGblue- si nepomozem,,v tej sa necitim staro 😀

carrie84
19. okt 2010

@lulu1983 - daj mi, pls, nazov a typ tvojej citacky. Mne ju mm slubil uz davnejsie a blizia sa Vianoce 😀

alllexa
19. okt 2010

@monline - ano, Murakami moze byt🙂 Tiez mi chyba precitat si Hon na ovcu, mam ju doma v kniznej podobe... Ved sme o tom hovorili, ze mame podobny vkus🙂 Naposledy som citala Tiez vetra od Zafona, krasna kniha, je v nej vsetko, co ma v dobrej literature byt - skvela stavba viet, poetika (opisy starej Barcelony), napatie, tajomno... V kniznici ma este caka utla knizka Sneh, som na nu zvedava, zaujala ma svojou lahkou lyrikou.
Inak, Heribana a Urbanikovu moc nemusim, staci mi precitat si uryvky z ich knih, je to len lacna vulgarita, az sa cudujem, ze sa nehanbia pred svojimi detmi take nieco pisat. Matkin detto - odpad.

merikac
19. okt 2010

@tinaki1275 ty nechces kvety? ja ich milujem,,ale nie ziadne kytice,,ani crepniky,,,ale ak by mi niekto daroval vlne longy lalie,,alebo volne ruze,,,,,,,,,,,,jaaaaaaaaaaaaaaj, pastva pre oci 😵 ..minule som vytykala mm, ze by mi mohol len tak obcas doniest,,a on ma odpalil s tym, ze keby prisiel s kvetmi, tak by som ho upodozrievala, co spravil 😀

lulu1983
19. okt 2010

@carrie84 @merikac: ja mam Amazon Kindle WiFi: vojde do nej 3500 knih, nabita vydrzi 3 tyzdne. Ma wifi - takze sa da v pripade nudze cez nu napr. dostat do mailu a podobne, tak isto, ked sa niekto uci anglicky vie si citat anglicky text a kindle mu ten text vie zaroven citat - ale len v anlictine, iny jazyk nie. vacsina novin ma tiez e-bookovu podobu - denne si moze clovek nechat stiahnut do kindla noviny a povedzme v elektricke citat.
Na slovensku stoji dobra citacka knih tusim okolo 200 eur, mm ju objednaval z USA, tam to s clom vyslo okolo 150 eur a myslim, ze z UK by to bolo este menej

http://www.amazon.co.uk/

lulu1983
19. okt 2010

@alllexa mne taky matkin alebo heriban dobre padne po nejakej narocnej knihe ako oddych 🙂 ale pravdu mas, su vulgarni

kafoditka
19. okt 2010

@merikac no DG blue som mohla aj ja, ale ked som si kupila uz tretiu 100ml tak mi v njednej chvili prislo z nej zle a odvtedy sa mi protivy.. ked chces tip na dobru vonu tak u mna zatial vedie trojka Coco Chanel, Lanvin - Jeanne a Jil Sander - Jil 😉

lulu1983
19. okt 2010

@monline ze aka si ty super, hned si nasla to, co uz chvilu hladam po nete, tiez sme sa rozhodli na zaklade tej recenzie 🙂

monline
19. okt 2010

@alllexa Díky za tipy na knihy, pozriem, či ich náhodou nemám v e-bookoch. Včera som konečne začala čítať Majster a Margaréta, ale len chvíľu, lebo som začala o jednej v noci..ale chytilo ma to, tak som rada....Heribana mi požičala kamoška, prečítala som si, je to fakt ľahký žáner, oddychový, ale ja nerada takto oddychujem...Evitu som ešte nečítala a kupovať si ju rozhodne nemienim...Matkina som kedysi čítala, lebo som bola šokovaná, ale určite nemám potrebu čítať si ho zas, len ten jeden citát sa mi u neho páči, už som ho tu raz pre maxi písala...Ja som čítala naposledy Stepforské paničky, Rosemary má děťátko od Iru Levina, Kozľa v mlieku od Poľakova a Momenty zo života vydatej ženy od mojej bývalej spolužiačky 🙂)) (to neodporúčam) 😀

kafoditka
19. okt 2010

Boooze, samozrejme ze sa mi protivi - jakaaaa tvrdka 😕

monline
19. okt 2010

@lulu1983 povymieňame e-booky 🙂

monline
19. okt 2010

nestíham teraz viac písať, aj keď chceeeem...neskôr

merikac
19. okt 2010

@monline
@lulu1983 baby moooc dakujem,,,veru ste mi dali dobry tip na darcek,,,,,,,,,,,, 😵 (stale neviem kedy sa v slove tyip pise iy,,,,,)

merikac
19. okt 2010

@kafoditka vyskusam,,,no ja som ich minula len dve po sebe,,potom som zabrazdila do inych voni,zas sa knej vratila a tak stale,,momentalne mam versace-pink crystal

kafoditka
19. okt 2010

@merikac tip na darcek, tip na recept....
typ auta, typ zeny... 😉

merikac
19. okt 2010

@kafoditka 😵 clovek sa stale uci* co nestihol v skole, dozenie v zivote 😀

kafoditka
19. okt 2010

@merikac trafila si do cierneho 😀

bambola
19. okt 2010

@merikac napisala som uz aj ja, tak uvidime 🙂

carrie84
19. okt 2010

@monline @lulu1983 -Dakujem 🙂 Ste zlateeeee 🙂

monline
19. okt 2010

@oacka ževraj psi keď prdia alebo označkujú byt, tak nám ukazujú, ako nás ľúbia...povedali na spektrume...potom ten náš deny nás extra ľúbil 😀

merikac
19. okt 2010

@kafoditka
@bambola malá sa mi zase uložila spať, idem dať uvariť ešte ryžu, nech má synak, keď príde zo školy,,,,a po obeede by som vybehla von,,,,nununka mala narodky,,tak jej nejaký ten kvietok pôjdem kúpiť, keď už tí naši chlopci sú takí nedovtípaví

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre