Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

monline
19. okt 2010

@merikac takže vlastne máš aj ty sviatok, však si pred 15timi rokmi rodila 🙂)

monline
19. okt 2010

@tinaki1275 dakujem pekne 🙂 🙂 🙂

bambola
19. okt 2010

inac baby co mate doma uz puberatkov tak ste ich mali dost skoro ked tak na to pozeram

bambola
19. okt 2010

@tinaki1275 no este nemam vyhrate ale pevne verim ze najskor o stvrtej ju budem pocut

monline
19. okt 2010

@bambola tuším by sme si mali všetky niečím pripiť..ja pre narodky, ktoré mám už 37 min, merikac preto, že denis má narodky, ty, lebo malá krásne spinká, tinka, lebo sa jej malá krásne smeje ..čo si dáme? platím rundu 😀

bambola
19. okt 2010

debilna ppostel mi vrzga 😠 sa bojim aj ppohnut

monline
19. okt 2010

@bambola mala som 22 a už tri roky som bola vydatá

merikac
19. okt 2010

@tinaki1275 neblazni,,,ja ze uz sa konecne ukludni,,,, 😉

bambola
19. okt 2010

@monline len mi ju strngnutim nesmieme zobudit 😀

monline
19. okt 2010

@bambola mne sa malý zobudil ráno o pol ôsmej..úžasný chlapček, nechá mamu dospať 🙂

merikac
19. okt 2010

@monline no vidis,,tak somsi to ani neuvedomila,,ze ja budem mat den 😀 - pripomeniem si moju priemieru 😀

bambola
19. okt 2010

@monline tak to presne ako moja mamina, tiez mala 19 ked sa vydavala a mna mala v 22 🙂

tinaki1275
19. okt 2010

@monline ha dobry napad..no ja keby som si teraz nieco dala tak padnem a nevstanem ani za 10 hodin ..🙂dnes som totalne vycucana..ale nejaky cosmopolitan by som si dala..

bambola
19. okt 2010

@monline tak zase moja s jednym kojenim potiahne do pol 11 ja sa na nedostatok spanku nestazujem 😀

merikac
19. okt 2010

@monline mne sa dnes mala zobudila o 10,30.a celkovo dnes dobre spala,,sice len raz,,ale zato 2 hodiny,,ani do mesta som nesla,,co mi plany prekazila

bambola
19. okt 2010

@tinaki1275 tak miesane si davame? tak ja poprosiiiiiiim pina coladu alebo mojito ale take neriedene iba s ladom a biely rumom a navrch trosku tmaveho rumu 😀 😀 by som chcela vidiet ako by som skoncila po tomto drinku co som nemala alkohol uz rok v puse 😀

monline
19. okt 2010

@bambola aj mne takto spával...ale posledný týždeň po ôsmej deviatej je hore..ale zabaví sa sám, kým dosnívam 🙂

merikac
19. okt 2010

@monline mMon,,ja som tka krava,,ja som chcela poslat link,len na to prve video,,,,,,,,a ja som si ho nevyselektovala,,,,prepac,,,,,,,,,,,,,,,,,,

tinaki1275
19. okt 2010

jaj ona sa furt smeje..☹ a susedia (domaci teda oni nama prenajimaju)vedla mojich susedov sa zase biju ..☹ pocujem krik a trieskanie 😢,to su ti co sa pre 3 tyzdnami brali

merikac
19. okt 2010

baby,,vy ste uz sice dojedli,,ale ja somsa prave pustila do burginovnikov- jake su dobreeeeeeeeeee

monline
19. okt 2010

@bambola super...mojito som nepila dávno..mám čerstvú mätu v bylinkovej špirále, aj hnedý cukor a biely rum..limetkovú šťavu a citróny...ľad....miešam 🙂

tinaki1275
19. okt 2010

@bambola ja si myslim ze jeden by si mohla..ale hned po kojeni a potom 2-3 hodky nekojit..ja som vypila az dva ked som kojila a malu kojila potom po 5 hodinach a nevidela som na nej ziadny rozdiel

merikac
19. okt 2010

@bambola ja som mala denisa v 19nastich,,,,,,,,,,,,,,,

monline
19. okt 2010

@merikac ja som to pochopila 🙂) pozrela som is iba prvé a bolo veľmi milé...ten koniec s kvetinou sa mi páčil 🙂 dakujem

merikac
19. okt 2010

@tinaki1275 ty mas fakt zaujimavych susedov

monline
19. okt 2010
bambola
19. okt 2010

@monline jooooooooooooooj 😵 uz sa vidim s vylozenymi nohami a mojitom v ruke 😎

monline
19. okt 2010

@bambola ale bračeka ti pred 17.narodkami nepriniesla domov, že? 🙂

bambola
19. okt 2010

@tinaki1275 laska sa prejavuje roznym sposobom, mozno je to sposob predohry 😀

merikac
19. okt 2010

@monline tiz som daka dementna,,,ak exizstuje tuhu demencia,,tak ja mam aj teraz,,,fakt,,ja sa niekedy citimako total debil teraz,,,,,,,,,,,

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre