Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

kikulina21
21. okt 2010

@ericica sak aj ja som bola u kadernícky aj u kozmeticky a potom mi zacali meskat asi som bola moc ,,prítazlivá,,!! 🙂
ale to by bolo keby som nedostala lebo mi meskaju uz 6 dni ale doktor mi povedal ze to zozaciatku je normalne, tak neviem!!

kikulina21
21. okt 2010

@oacka potom mi ich posli 🙂

merikac
21. okt 2010

@kikulina21 jeeeeeeeeej,,,,ja by som rada bola na tvojom mieste,,,,ale nevesaj hlavu,,a hlavne nestresuj,,,,sice pohar vinka dobre spravi,,ale nevyriesi nic,,,

ericica
21. okt 2010

@mirka285 ale ja by som brala taku babku....modernu s modernymi nazormi a este k tomu co vyzera k svetu 😵 😉

oacka
21. okt 2010

@tinaki1275 my sme boli už 2x na ultrazvuk, 2x u chirurgov na kontrolu, už máme aj papier na gastro vypísaný,ale zatiaľ nebolo treba...a nikde sme nič neplatili... máme sa tu na Slovensku po komunisticky,ale ľudia si to neuvedomujú.

oacka
21. okt 2010

@kikulina21 jaaaaj tak! že možno bude sestrička??????? 😀 😀

ericica
21. okt 2010

@merikac 😀 😀 😀 ani mi nespominal 😀

merikac
21. okt 2010

@petrap001 ozaj a tvoj brat sa takto realilzuje profesionalne,,ci ?

kikulina21
21. okt 2010

@petrap001 sak sme si davali pozor,,hadam,, ale nechybaju ale by mohi uz príst!!

oacka
21. okt 2010

@kikulina21 to podľa mňa ešte hormóny učinkujú a posúvajú cyklus, neboj sa!

tinaki1275
21. okt 2010

@ericica je to na figu ale tak totu funguje ked chces ist cez poistovnu cakas na termin aj mesiac..a ked mas nieco urgentne tak do nemocnice medzi albancov a bulharov (nechcem byt zla ale bohuzial tam skor ochories)
takze radsej ides k sukromnikovi a platis za kazdu navstevu 40 ,ak ti da aj nejaku injekciu aleob nieco tak aj viac..

merikac
21. okt 2010

@ericica a inac, stale cakam na IP, tak sup, sup,,pohadz tam tie ciselka

katarina7777
21. okt 2010

@oacka u nas by uz bola 500 vka v cudu za vsetky vysetrenia...

kikulina21
21. okt 2010

@oacka joj dakujem!! ☹

tinaki1275
21. okt 2010

@oacka presne tak v tomto sme na slovensku este stale popredu ..alebo pozadu😉..chyba mi to ..velmi a ked to tu niekomu hovorim myslia si ze si vymyslam..☹

ericica
21. okt 2010

@tinaki1275 no ale je to dost smutne ze aj ti lekari zarabaju na chorych detoch...vsak im tie peniaze az tak nechybaju...
mozno o par rokov to bude aj u nas podobne 😨

tinaki1275
21. okt 2010

@kikulina21 neboj dojdu ,mne dosli 1x vcera as u strasne☹radsej este mohli pockat..

petrap001
21. okt 2010

@ericica sa mi zda ze za povinne ockovanie sa neplati a to s kontrolou neviem.mozno nie,nemalo by si myslim.teda dufam.ale aj tak na vsetko davaju antibiotika co viem.no co uz taky doktor moze vediet vsetko o babatkach ked ma ludi od narodenia az po starcov???ved pediater je pediater.a ten moj doktor je moj,aj maleho a dokonca je aj dermatolog ako mi minule povedal! 😲 😲 😲 no uznajte,aki su ti iri vsestranne nadani 😀 😀 😀 a poto 😖 m to tak vyzera

ericica
21. okt 2010

@merikac no uz sa k tomu dopracujem vsak este nejdem spat 🙂 len este cakam na tvoju reakciu....a len sa mdlim nech dojde cela......noo mala by lebo ten karton bol dost pevny 😉

oacka
21. okt 2010

@tinaki1275 ľudia si neuvedomujú,čo všetko za nás platí štát, veď aj o maminy sa starajú, kto má 3 roky materskú? a koľko sa v cudzine ľudia za robotou nacestujú a u nás sú nezamestnaní,lebo nezohnal prácu v rodnej dedine... kamoškin muž v Londýne cestuje každý deň tri hodiny!

merikac
21. okt 2010

@mirka285 kym ty budes ako babka aj vyzorovo aj nazormy,,,tak to ja uz budem mat vnucence od Emmy 😀

tinaki1275
21. okt 2010

@ericica je to vyslovene neludske..☹ joj dufam ze to na svk nikdy tak nebude..ja sa tam chcem mozno este vratit🙂

merikac
21. okt 2010

@ericica no idem mu zavolat kde sa zdrzal

miki060707
21. okt 2010

@petrap001 ja si myslim, že plakal kôli tomu, že neni dosť často s dotyčnou osobou a dieťa to vycíti, ked bola sona mala a došla svokra tá revalaaaaa svokra nasratá, že už nabude tak nedojde, ked reve mala...ale ja jej vravim, že to reve, lebo chodí málo...a má to o uličku .......škoda reči

tinaki1275
21. okt 2010

@petrap001 joj to sa mas aj ty na co tesit..☹

ericica
21. okt 2010

@petrap001 neviem ci som ta dobre pochopila tam u vas su lekari taky vsestranny???

kikulina21
21. okt 2010

no muz zalahol aj malim a hadam stanu az rano!!matusko mi stava az rano o 6-7 hod a sa napapa a spinka do 9hod tak mam za vraj stastne materstvo ale za celi den som vycerpana tak aj tak poharik bodne...

merikac
21. okt 2010

@ericica tak uz sa bali a cca do 45 min, je doma,,,,som ho popohnala,ze nech sa ponahla,,lebo ze nechces tukat cisielka 😀 ...sa smial,,,ze ved aj tak nic neuvidim, ze uz lyzicou tristvrte zjedol 😀

ericica
21. okt 2010

@miki060707 u nas je to naopak....rebi teraz chytila mania a nechce chodit k nasim a ani sa jej necudujem vidi ich raz za uhorsky rok a aj to len vtedy ked ju ja zoberiem,a Edinu takisto...uz som na nich nasrata,

ericica
21. okt 2010

@merikac tebe az tak chybaju tie ciselka🙂.....a ako chutila mu??

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre