Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

tinaki1275
21. okt 2010

@merikac lenze ona je len vo vanicke bez kociara vedla mna na gauci jedine ze da, vanicku celu do postielky ..

monline
21. okt 2010

@merikac to poznám...aj muž ked príde neskoro domov a ja už kojím a snažím sa aj uspať, naschvál chodí tak, aby ho malý vnímal a otočil sa za ním..a potom rehoty a debaty ...a potom ked ho rozblázni mi povie, že ide jesť alebo do sprchy..a chudák malý nevie, či spať, či jesť, či plakať..

monline
21. okt 2010

@tinaki1275 tak daj celú vaničku do postieľky..neprekladaj, vzácny je spánok 🙂

petrap001
21. okt 2010

@tinaki1275 my tolko platime za 4-izb.dom ale narozdiel od vasho pekneho grecka my trcime v diere.. 😒 a to sme este pred dvoma rokmi museli platit za dom 1000eur na mesiac. ☹ este ze ceny isli dole za najom

tinaki1275
21. okt 2010

@petrap001 mne normalne zaspava pekne v postielke ale to len dnes dufamz bol taky blby den..😢

merikac
21. okt 2010

@robika a chces len novy?? ja som malej teraz kupila taky prechodny z bazaru a je ako novy,,na nerozoznanie za 3 eur,,,kukni na kona bazar,,,,

tinaki1275
21. okt 2010

@moncicatko19 joj a ty co nespis?

robika
21. okt 2010

@monline aj u nas je to podobne, mm je schopny maleho rozblaznit aj takto v noci, ked ideme o jednej papat, ja na maleho ani neprehovorim, len aby hned presiel do polospanku a pekne zaspal a on sa na neho zacne skerit, rozpravat mu a maly je hned prebudeny, hadze usmevy, potom zacne tlacit, a ja ho uspavam min. hodinu, zatial co mm uz davno chrni vedla nas...

monline
21. okt 2010

ozaj..ja som dnes chcela kúpať vo vedierku...presnejšie v našom kýbli ružovom, vyumývala som ho a dala do sprchy a malého do kýbla..IBAŽE- moje dieťa si ani za svet nechcelo sadnúť či čupnúť...tak celý čas stál a divil sa, kde je a čo sa to deje..tak som ho sprchovala, šokovaný bol..ale neplakal, ale ani sa nesmial..tak takéto pokusy odložím na neskôr 🙂

moncicatko19
21. okt 2010

@tinaki1275 a preco? 😉

monline
21. okt 2010

@robika tuším všade je to rovnaké 😀

tinaki1275
21. okt 2010

@robika tiez myslim ze na raz si mohla pohladat aj nejaky v bazari ..

robika
21. okt 2010

@merikac vies ked vela krat som uz citala o tom, ze niekto dostal tieto veci v zlom stave tak mam trochu obavy a nechavala som to na svokru, mala daco ist kupit do madarska, lenze ako som sa dozvedela dnes, ze asi nestihne a krst mame na buduci vikend, tak nechcem riskovat, ze kupim od niekoho nieco zle, lebo tu u nas v RS velmi normalne obchody na detske veci nie su, alebo je slaby vyber...

tinaki1275
21. okt 2010

@moncicatko19 lenze takto vecer tu malokto zabludi ..,zvycajne len merikac a monline a obcas bambola ale ja sa tesim ..cim voac nas je tym lepsie..😉

monline
21. okt 2010

@merikac je to staršie foto, ten dom..chodník k domu už bol hotový, teraz dorábal od cesty k plotu..ale už to je, len pár kusov dlažby treba dorezať

merikac
21. okt 2010

@robika ja som toho nakupila uz dost a mam len jednu negativnu skusenost- a to som sa viac menej ulakomila ,,vacsinou precitam hodnotenia a rozhodnem sa aj na zaklade komunikacie predtym,,,a ten jeden sa mi oozaj paci,,co som ti hodila,,,len neviem aku velkost,,toto som ti dala 68

tinaki1275
21. okt 2010

@petrap001 pravda je ze tu mame vyhlad na more..ale ja tak je tu strasne malo miesta..😢

monline
21. okt 2010

@robika ja som takýto overal kúpila v kiku za 11 eur
https://www.modrykonik.sk/fotoblog/monline/albu...

robika
21. okt 2010

@merikac joj super, ty sa tusim vyznas... a ja som preliezla vsetky stranky s detskym oblecenim a nic take pekne som nenasla, inak netusim kde ludia take pekne veci kupuju, lebo na nete je v kazdom e-shope to iste... paci sa mi tiez ten co si oznacila, ze je pekny, no idem hned tej babe napisat... VELMI DAKUJEM

tinaki1275
21. okt 2010

@merikac super si nasla!!

dugyna
21. okt 2010

@monline tebe uz maly sedi?

robika
21. okt 2010

@merikac velkost si hodila dobre, teda asi
@monline ten je tiez velmi peknucky a aku velkost si kupila ?

monline
21. okt 2010

@merikac našla si taký istý ako som kúpila ja, je fakt peknučký, tá veľkosť 68 je väčšia, takže vydrží nám dosť dlho

tinaki1275
21. okt 2010

@monline jaj pekny ..😉

dugyna
21. okt 2010

@robika robi a ato na krst das maleho do overalu? kedy mate krst..? sak neni este taka zima...

moncicatko19
21. okt 2010

@tinaki1275 no ved krpcek moj je tiez hore 😒 je nejaky nepokojny neviem co mu je 😖

monline
21. okt 2010

@robika to je ten istý ako dala merikac posledný link..veľkosť 68 mám

tinaki1275
21. okt 2010

baby tusim zacnem nakupovat zo slov.bazaru ..a posielat ka mamine a ta to potom posle naraz ..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre