Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

monline
21. okt 2010

@dugyna ahoj, vitaj 🙂 ale kdeže..sedí len pár sekúnd, to len ked fotím..ale stojí veľmi pevne, stačilo by ho za jeden prst pridržiavať a nepadol by 🙂

merikac
21. okt 2010

@robika aj ja sa kolkokrat cuduje, ze skadial tie veci maju,,dufam,ze ak sa pren rozhodnes,tak budes spokojna a nebudes nadavat, co som ti to dohodila 😉

tinaki1275
21. okt 2010

@moncicatko19 dnes vecer je nieco vov vzduchu ..mne teraz mala zadriemala ale to je 1x od narodenia co ju mam vedla seba na gauci a nie v postielke v takuto nocnu hodinu ..

monline
21. okt 2010

@tinaki1275 to je šikovné riešenie..ja som teraz prvýkrát kupovala vecičky, včera mi prišli a pekné sú..takú súpravu na jar som kúpila

dugyna
21. okt 2010

@monline teraz neviem ci to s tym statim bol vtip..alebo naozaj...hm? 😉

robika
21. okt 2010

@dugyna mame krst teraz 30.10. uvazovala som co mu obliect, lenze tu u nas napr. dnes rano boli iba 3 stupne, co je dost chladno a v kostoloch tiez byva dost kosa, takze preto volim overal, povodne som chcela nejaku bielu bundicku a nohavice, lenze maly byva dost akcny v poslednom case a niekedy ho mam aj ja problem udrzat co sa stale mrvi, a ked ho budu drzat krstny, ktory nie su ani velmi zvyknuti na neho, tak nechcem aby mal hned bundicku vyhrnutu az po podpazuchy...

merikac
21. okt 2010

@tinaki1275 niektore veci su ozaj pekne,,,

monline
21. okt 2010

@merikac
@tinaki1275 musím sa vám pochváliť- aj ked mám smotanu pred sebou, neotvorila som ju, nejedla..🙂 odolávam 🙂pijem vodu, však hlad je prezlečený smäd 🙂

moncicatko19
21. okt 2010

@tinaki1275 no tak my to mame na dennom poriadku stale musi byt niekto pri nom inak je zle 🙂 🙂 🙂 a stale sa musi pestovat 😒 sem tam spinka snama na posteli ale inak v kociku 😢 😢 😢 😢 nikde inde nechce spat 😖

merikac
21. okt 2010

@robika ja si myslim, ze keby sa vydaril,,tak v tom by mu bolo fajn,,nievyzera ani hrubokansky na mrznucu zimu a ani taky tenucky,,taky akurat

robika
21. okt 2010

@monline no ja by som nevydrzala, keby som mala nejake jedlo blizko seba, prave uvazujem ze ci mame nieco v chladnicke, co by stalo zato zist dole o poschodie nizsie.... 🙂

dugyna
21. okt 2010

@robika aha...
no my dame maje pancusky a satocky take ruzove sametove,co mala na mojich promochiach a svetrik biely 😉

monline
21. okt 2010

@dugyna fakt stojí ako klinec...dnes som ho chcela vo vedierku okúpať a nedalo sa, stál..však pozri ako stojí 🙂
https://www.modrykonik.sk/fotoblog/monline/albu...

dugyna
21. okt 2010

@monline co drzis dietu?

tinaki1275
21. okt 2010

@monline tak budem pozerat..aj ked ja uz teraz mam veci na buduce leto plnu skrinu ,po porode som dostala strasne vela darov a pomenila vsetko za vacsie na leto ..tak mam dve komody plne veci ...☹

merikac
21. okt 2010

@monline vies, ze som dnes na teba myslela,,len taka bleskovka v lidli,,,kupovala som smotanu na zakusok,ktory sa chystam zajtra robit,,a ma napadlo,,ze kupim viac a okostujem tu s tym grankom ako mon,,,,ale odolala som nakoniec 😀

monline
21. okt 2010

@robika keby si bola bližšie, tak ti ten môj overal požičiam na tú príležitosť..ale si dosť ďaleko..a 2x poštovné je zrovna toľko možno ako nový overal
kde je vlastne rimavská sobota? 😀

tinaki1275
21. okt 2010

@monline bravo som na teba hrda..🙂ja tiez nic nejem(lebo nemam co ,zajtra musim do supermarketu nakupit)

dugyna
21. okt 2010

@monline moni Danielko ma 4 mesiace sak? a to sam alebo ty ho tak ako polozis na podlozku?a taks stoji?
to je skoro..

merikac
21. okt 2010

@tinaki1275 ja som mala dlhsie pauzu s nakupovanim,,,ale tento tyzden ma to uz zas chytilo,,lebo mala ma v komode uz len 68 a niektore veci jej zacinaju byt tesne,,tak som sa vrhla na 74 😀

monline
21. okt 2010

@dugyna nedržím, každú noc tu ládujem do seba smotanu s grankom..váha stojí, ale brucho mám stále veľké a už by som si chcela pokúpiť niečo na zimu a neznášam nakupovať ak sa mi brucho vyvalí- to ma odradí prvý kus oblečenia a odchádzam ☹

tinaki1275
21. okt 2010

@moncicatko19 joj to mi je luto ..mne doteraz spala v postielke pekne a na rukach nespi vobec ,to skor povazuje za program..🙂 este mi spi krasne v hojdacej sieti ..ale tam spava vzdy poobede..dnes potiahla od tretej do siestej..to asi preto teraz nechcela spat.

merikac
21. okt 2010

@dugyna aj mne Emma stoji,,,vzpiera sa za moje prsty ked ju taham do sedu,,a jasne, ze sa hned na nohy postavi

monline
21. okt 2010

@merikac no ale však keby si ochutnala...možno by si zistila, ako veľmi trpím ak si nedám 🙂)

robika
21. okt 2010

@monline dakujem za navrh, ale bude nam treba overal, lebo tie co mame su modre a teraz su mu akurat 🙂 ... no ja som tiez kedysi nevedela kde je rimavska sobota 🙂 (povodne som trencanka), no sme na juznom slovensku

merikac
21. okt 2010

@monline ja ti verim............a veru ja by som neodolala

monline
21. okt 2010

@dugyna daniel mal 11teho 4 mesiace..jeho ked leží a chytím ho za rúčky, tak zdvihne hlavičku aj pol chrbta a ked ho trocha potiahnem, skočí rovno na nohy, žiadne -sadnúť- už na neho neplatí, stál by..samozrejme, nedávam ho stáť, ale držím ho tak, aby som ho pod zadkom podopierala..

tinaki1275
21. okt 2010

@merikac waw ja este stale davam 62...68 je nam este velke..ale tiez som maniak,uz som dnes vybrala 3-4 vecicky z C&A v nemecku a kamoska mi ich posle..

moncicatko19
21. okt 2010

@tinaki1275 podobne 🙂 aj palko spal skoro cele poobedie a teras nechce....stale nervaci a kuska si rucku a slinta 😕 😕 😕 zeby zubky? 😨 😨

monline
21. okt 2010

@robika kik je v dunajskej strede a ja som ten overal kúpila v BA v avione..a potom je aj v rakúsku, len ktovie aký tovar je aktuálne

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre