Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

maxara
22. okt 2010

@katty17 Katka jeeej, ake super fotocky, posli aj mne, poslem ti mejl do IP
Ja som vtedy spominala Kiddy ako vitaza testov, ale nakoniec som objednala cybex pallas, co je porovnatelne, len o dost lacnejsie.. pockaj pohladam link ako vyzeraju
tu su testy
http://www.autosedacky.estranky.cz/clanky/crash...

tu je ta kiddy
http://www.malvik.sk/Autosedacky/autosedacky-9-...
http://www.kiddy.de/kindersitze/kindersitz-9m-1...
a tu je cybex pallas
http://www.malvik.sk/Autosedacky/autosedacky-9-...
ja mam presne tuto aj tu farbu 😉

maxara
22. okt 2010

@katty17 ale na tej stranke je dost draha 😠

katty17
22. okt 2010

@maxara - peti tie sedacky vyzeraju dost zaujimavo. musim si o tom nastudovat. my sme zatial premyslali nad romerkou. peti, mam ti tie fotky teda preposlat do mailu? neda sa ti to stiahnut odtialto? lebo mne to marcelke nechcelo prejst. asi su prilis velke :(

maxara
22. okt 2010

@katty17 tu odtialto su prilis male zase ☹ ja mam gmail, cize to by malo prejst,, ked tak na viackrat

tinaki1275
22. okt 2010

@maxara ja som tiez hladala uz davno ze aku sedacku a vysla mi z toho kiddy ..som rozhodnuta ju kupit..tiez som pred casom davala link na nu .. 😉 v januari ked pojdem na sever tak ju v nemecku kupim ,vujde tam tropchu lacnejsie ako na svk ..tu je drahsia omnoho az cca o 50 eur..

katty17
22. okt 2010

@maxara - peti uz ti posielam fotos na mail. aj tebe marcelka. tak dufam ze tento krat prejdu. poslem dvoch mailov 🙂

maxara
22. okt 2010

@tinaki1275 ano, aj ja som chcela tu kiddy, no pozrela som si aj starsie crash testy a aj tieto nove a aj ta cybex je minimalne rovnako dobra a kedze je lacnejsia, tak som zvolila tu. A navyse som nasla stranku, kde je oooovela lacnejsia, tak vyhrala ta.

@katty17 supis, dakujem, idem kuk 😵

katty17
22. okt 2010

@maxara - peti este nekukaj,lebo ssa to len stahuje. ide to pomalicky :(

maxara
22. okt 2010

@katty17 😀 uz som kukla, ale som trpezliva 😀 dokonca som pred troma minutami zakricala mm do kuchyne, nech mi donesie devu tycinku a doteraz trpezlivo cakam a nic, len sa tam vykecava s mojim synovcom, co sa k nam dovalil na vikend 😠 idem spravit poriadky 😀

katty17
22. okt 2010

@maxara - maxi, prvy mailik by si tam uz mala mat 🙂 uz sa stahuju fotky do druheho 🙂 paci a mi fotka na ktorej cosi popijas. si tam taku milunko chutnucka 🙂 nezny pohlad 😉

maxara
22. okt 2010

@katty17 😀 ja a milunko chutnucka? to musel byt naozaj okamih 😀 😀 😀

dugyna
22. okt 2010

@monline to aj mne mala spinkava pekne do 9-10h 😉

katty17
22. okt 2010

@maxara - peti, jasne ze chutnucko. ved sa kukni do zrkadla ked pijes cajik 😀 . uz by si mala mat oba mailiky 🙂

bambola
22. okt 2010

@maxara maxi tak keby som vychadzala z tvojej teorie tak my sme dostali autosedacku Romer 9-18kg pred troma rokmi k autu, cize sme usetrili (neviem vobec kolko by mohla stat) a tym padom mam narok na lodger fusak 😀 alebo som aj rozmyslala, ze vlastne ked sme si robili este pocas tehu rozpocet tak sme pre istotu ratali aj s UM, nooo a kedze plne kojim tak na tomto setrime tak zase je to dalsie plus pre lodger 😀

katty17
22. okt 2010

@maxara - skoda ze som nefotila viacej. sakris. nabuduce budem cvakat ako o dusu 😉

katty17
22. okt 2010

@bambola - paradne rozpocitane 😀 . ozaj, uz ste boli na tom ockovani u dr. Rolnej? nas to caka v pondelok.

bambola
22. okt 2010

pripajam foto z dnesnej vychadzky uz v novom overaliku ,moc ho tam nie je vidno ale je strasne super a vydrzi snad az do aprila a pritom je to 62.

bambola
22. okt 2010

@katty17 jeeeeeeeeeeeej katy aj my ideme pondelok 🙂

katty17
22. okt 2010

@bambola - ten overal je skvelej farby. kde ste kupovali. fialova farba je tiez skvela. na detickach sa mi paci. na kolku idete k dr.?

katty17
22. okt 2010

@bambola - nadherne fotky mate? kto foti? manzelik? 🙂

maxara
22. okt 2010

@katty17 ano mam uz oba 😵 no ale pit caj pred zrkadlom radsej nebudem.. 😒 ja asi na sebe vidim viac nedostatkov ako vy,aspon zatial.. mozno casom aj vy ich budete vidiet viac

@bambola 😀 presneeee taaaaaak 😀 😀

bambola
22. okt 2010

@katty17 mne sa strasne pacu fialova a jej odtiene, manducu mam fialovu, dve ciapocky pre malu a ak kupim lodger tak tiez fialovy 😉 ten overalik mali v tejto farbe alebo v sedej, tak si vyber 😉 a je z H&M. v auparku ale uz maju len velkost 56 tak sme museli do eurovei tam maju aj 62 ale je to taka vacsia 62, od pliecka do rozkroku ma 41cm.

a foti u nas mm, je to jeho hobby 😉

maxara
22. okt 2010

@bambola aj ja som objednala fialovy 😉

bambola
22. okt 2010

@katty17 jaj a k doktorke ideme na 13.50 ale nieco mi tam vysvetlovala s chripkovou sezonou a ze ked sa mi bude zdat ze je chripkova sezona ze mame dojst o 12, no priznam sa ze som to vobec nepochopila 😕 nevies co mohla mysliet? 😀

maxara
22. okt 2010

Inak my si uz obliekame 68 a niektore bodynka co mam zdedene tak aj 74 😲 Ninka ma akesi dlhe telicko a kratke nohy ☹ to ma po mne taku hroznu postavu 😠

maxara
22. okt 2010

@robika ja som teraz citala spätne diskusiu zo vcera, tak neviem ako to dopadlo s tymi overalikmi, co si davala link, ale ma napadlo, ze co keby si ho normalne obliekla, do veci nejakych jemnych farieb, co mas doma a zabalila ho do bledej deky?akoby do perinky, hm? teda ak to uz mas nejako zariadene tak nic.. idem citat dalej, tak sa mozno dozviem, co ti kto poradil

bambola
22. okt 2010

@maxara maxi ja mam tiez kratke nohy tak dufam, ze mala bude mat nohy po tatovi, ale zatial vychytala vsetky moje chyby resp co ja na sebe moc nemusim 😠 sme sa tesili, ze nema usi po mne (odstavajuce) ale bohuzial uz aj jej zacinaju odstavat, ale ked ona je s tym taka rozkosna 😀

maxara
22. okt 2010

@bambola no ved jasne, ze ju budem lubkat aj s kratkymi nohami 😀 len som z toho nestastna.. ako povedal mm, lubila by som ju aj keby bola skorpion 😀

bambola
22. okt 2010

@maxara 😀 😀 😀

katty17
22. okt 2010

@bambola - my mame prist k dr. o 12:55. pridite aj vy 🙂 stretneme sa tam 😉 . inac aj mne sa velmi moc paci ten fialovy lodger. uvazujem nad nim . len farebne mi neladi. sakris. ale ziaden lodger mi neladi. nemaju hnedy ani oranzovy... :(

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre