Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

bambola
23. okt 2010

@merikac dnes sa tu nezaplnila ani jedna strana tak si o nic neprisla 😉 dobru

monline
23. okt 2010

@merikac tak pekný sobotný večer prajem..dobrú noc

bambola
23. okt 2010

@monline inac vcera mi isla spat mala o osmej vecer a vstavali sme o jednej poobede 😵 po kom to to dieta ma 😀

monline
23. okt 2010

@bambola toľko potiahla? úžasné..ja myslím, že po mamine nočnej sove 🙂

bambola
23. okt 2010

inac som sa chcela opytat ci aj ostatnym si deti lahaju tak, ze pri tom sibrinkovani s hlavou si prilahuju uska opacnym smerom. lebo nasa ich ma stale pokrcene a sa bojim, ze jej budu odstavat este viac ako maju, kedz ich ma po mne 😠

bambola
23. okt 2010

@monline potiahla, jasne ze s dvoma krmeniami ale aj tak.je to spachtoska, ale aj my sme , mm este vacsi ako ja 😀 ja som sa zobudila, pozeram na mobil a ze pol jednej, som vobec nechapala ako sa nam to podarilo a hned som isla skontrolovat ci vobec dycha 😕 mala by som zase zacat vstavat s mm ked ide do prace aby som nieco aj porobila 😠

monline
23. okt 2010

@bambola vieš ešte koľko toho porobíš do konca života? oddychuj 🙂)
aj môj si pritlačí uško...a neboj, tým jej nezačnú viac odstávať..ten môj natoľko hádže niekedy rukami, že sa bojím, že si na tvári spraví modriny..môjmu neodstávajú ušká, ale raz som mu tak dala čiapku a bol úúúúžasne roztomilý, strašne sa mi tak páčil...asi ho zajtra tak vyfotím na ukážku ak nezabudnem 🙂

bambola
23. okt 2010

no.....prave sa mi tak dosrala, ze budem stastna ak to nema na celom chrbte, ale ten zvuk stal za to 😀 a este tam nieco potichucku doklada 😀 a aka spokojna zrazu 😎 jooooooooj nechce sa mi babrat s plienkooooooou 🙄

monline
23. okt 2010

@bambola tak vidíš, preto bola hore..ale ako sa jej muselo uľaviť teraz 🙂

bambola
23. okt 2010

@monline plienka vymenena oblecenie zachranene, ostalo len v plienke 🙂
no este sa narobim ale aspon by som rano vklude nejake texty popreklada, dala si teply cajik, ktory tak zboznujem ale mala akoschvalne vzdy ked si zalejem nieco potrebuje a ked pridem tak uz je vlazny 🙄

bambola
23. okt 2010

@monline vsak ja som rada, ze sa jej ulavilo a zdalo sa mi vecer, ze jej to tam nejako zblnkoce v bruusku ale necakala som to kedze kakala vcera rano a ona ma teraz taky 3-4 dnovy interval

bambola
23. okt 2010

a tinaki dnes nepride?

monline
23. okt 2010

@bambola ja občas premýšľam, či nesvtať ráno skôr a nemať tie dve hodinky k dobru..ale - kým mi spinká, chcem si pospať i ja..lebo ráno sa mi spí najlepšie

monline
23. okt 2010

@bambola veru..@tinaki nám tu chýba...aj merikac to vzdala dnes ☹

bambola
23. okt 2010

@monline za to sa pridala moja mala lebo som jej dala prso, ze nech si cucne tak po chvilke ho pustila a zacala sa na mna vyskierat a zase rozpravat 😕 kebyy vedela tukat do pocitaca tak ti snad aj nieco napise 😀

monline
23. okt 2010

@bambola jeeej, to je milé..ja ot mám tiež strašne rada, keď sa mi malý zobudí a je taký veselý..
takže máme dalšiu nočnú sovu...🙂 idem kuk malého, či spinká

bambola
23. okt 2010

@monline natahuje mi krk za laptopom tak som jej aspon vycistila krcne zahyby lebo inak mi nechce vystriet krk 😀 a nakremovala som jej ich 😀

monline
23. okt 2010

@bambola včera som malému púšťala rôznu hudbu a videá z mobilu..a ked som mu pustila takú opičku, čo spieva happy birthday, tak začal kriviť pusu do podkovičky a rozplakal sa...3x za sebou, on je vtedy strašne zlatý, ako kriví pusu

bambola
23. okt 2010

@monline hej to aj nasa vie tak pekne krivit pusu a este k tomu taky zvuk vyda tak nieco ako uaaaaau uaau, to vacsinou robi ked sa jej nieco nepaci alebo ked ma pocit, ze by sme uz s niecim mohli prestat 🙄
prave citam o jednej mamicke, ktora ma 14 deti a to sposobom, ze 3x2 a 1x8, no nech sa paci 😀 vsetky deti su po umelom oplodneni a mamicka ma len 34!!! inac je tam odfotenych osem babatiek za jednym stolom a je to uplne krasne ale nechcela by som 😠

bambola
23. okt 2010

toto stoji za ten pohlad

monline
23. okt 2010

@bambola hej, toto foto som už niekde videla..podľa mňa je choré dať do tela 8 oplodnených vajíčok

bambola
23. okt 2010

@monline no mon idem uz aj ja lebo ta moja potvorka sa nejako nema k spanku tak ju musim asi nejako inspirovat 🙂 tak dobru noc

bambola
23. okt 2010

@monline ten lekar ide na sud , on ich tam dal dokonca az 12!

monline
23. okt 2010

@bambola to je blázon!!! ja som tiež dala papať malému, lebo mužovi spadol mobil z nočného stolíka a malý sa zobudil..ale zase spinká, párkrát potiahol
tak sa teda dobre vyspi, dobrú noc

mojalili
24. okt 2010

AHojte kočky, vdim, ze som tu prva... 🙂
tak sa trapime pomaly....Dankovi presli v piatok teploty z ockovania, ochorel MUZ - to je horsie ako ked je chore male dieta. NAvyse som nasrata, lebo si za to moze sam....cely tyzden mu je zle a on isiel vo stvrtok hrat futbal, ze sa aspon vypoti...chlapska logika
Tak som na vsetko sama, navyse sme mali vcera navstevu, tak od rana do vecera fachcim, o polnoci som si musela dat PAralen, co ma boleli ruky, ze som sa sla zblaznit...
Dnes rano sa citi horsie a navyse mi opet LILI zacala riadne kychat a smrkat.....a to som ju chcela na cely den zobrat prec odtialto...

Pre zasmiatie vyroky mojej LILI, ako si predstavuje svoju buducnost.:
1. Mami, keď budem veľká, budem pľuť na ľudí.
2. Keď budem veľká, predám svoju izbičku a budem cestovať tam, kde sú cudzie zvieratá.

NO a teraz, čo je lepšia perspektíva do budúcnosti?

mojalili
24. okt 2010

hop, akosi sa mi nahodili 2x prispevky

bambola
24. okt 2010

@mojalili zlata 🙂 aspon, ze ma v tom jasno 😉
to s tym chorym chlapom poznam, kedze mam jedneho doma tiez momentalne 😠 ale musim povedat, ze sa drzi aj napriek tomu, ze okrem zapaleneho hrdla ma opuchnuty aj polksicht kvoli zubu 😒

ericica
24. okt 2010

@mojalili 🙂 lili je super 😉
no a s tym chorym chlapom mas recht 😝 u nas to funguje na podobnej forme 🙄
@merikac Maji som fakt rada ze vam chutila , orechove mozem aj ja.....a som ti k dispozicii hocikedy 😵
baby mne malinka v poslednej dobe spinka hrozne myslim cez den...leddva potiahne polhodinku 😝
no a o Rebi ani nehovorim ta je hore uz od 6 a cely den je mrcha 😲 😝 vkuse za niecim pisti....co mate deticky v podobnom veku a nastupili do skolky mate to aj vy podobne alebo to len nasa je taky extra pripad???
@mirka285 miri ozaj ako si to potom vyriesila ten tvoj zurik s kolegovcami isla si? ???

oacka
24. okt 2010

ahojte! my sme včera svadbovali a malá odvtedy vkuse rozpráva! aj v noci po kojenní!

oacka
24. okt 2010
meruska
24. okt 2010

@oacka jeeej aka paradnica 😉 a maminka sa nefotila?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre